Gdzie można pisać listy?

Sprawdź, gdzie w twoim mieście będą pisane listy w ramach Maratonu.

Jeżeli nie zaznaczono inaczej, miejsce jest dostępne przez całą dobę od 12.00 w sobotę 12 grudnia do 12.00 w niedzielę 13 grudnia. Część szkół i organizacji osób starszych pisze Maraton w dniach 7-11 grudnia. Ich listę można znaleźć na stronach Amnesty International.

Reklama

Miejsca maratonowe 12-13 grudnia:

Białystok
Klubokawiarnia Kopiluwak, Sieniewicza 9
XI LO ul.Grottgera 9 (przerwa 22.00-9.00)

Bielsko-Biała
Kawiarnia Pod Sceną, ul. 1 maja 1 (12.00-02.00)

Bielsk Podlaski
Gimnazjum nr 1, ul. Kościuszki 21

Bircza
Publiczne Gimnazjum nr 1(sobota 6.00 - 20.00)

Bydgoszcz
Galeria nad Brdą - Akademicka Przestrzeń Kulturalna WSG, ul. Królowej Jadwigi 14 (sobota 12.00-24.00)

Bytom
CSW Kronika, Rynek 26 (sobota 12.00-24.00)

Chełm
IV LO ul. Św. Mikołaja 4 (sobota 18.00 - niedziela 6.00)

Chojnów
Gimnazjum nr 2, ul.Konarskiego 4 (przerwa 17.00-9.30)

Dębowiec Mały
Świetlica Środowiskowa

Elbląg
Elbląskie Centrum Społeczne, ul. Grunwaldzka 2/B1/203 II piętro (biurowiec Elzam) - do 01.00 w niedzielę

Gdańsk
ASP, Targ Węglowy 6
Parlament Studentów, ul. Wita Stwosza 58 (przerwa 21.00-7.30)

Gdynia
III LO, ul. Legionów 27

Gdynia-Karlskrona (Szwecja)
Pływający punkt pisania listów na promie Stena Baltica firmy StenaLine (odpływa z Gdyni o 9.00 w sobotę, w Karlskronie 19.30, z powrotem w Gdyni o 7.30 w niedzielę)

Gliwice
ZSO nr 1 ul. Kozielska 1A (sobota do 17.00)

Gniezno
II LO ul. Łubieńskiego 3/5 (przerwa 22.00-8.00)

Gostyń
Gimnazjum nr 2, ul. Hutnika 3 (przerwa 24.00-6.00)

Grodzisk Mazowiecki
Centrum Kultury, ul. Spółdzielcza 9 (sobota 9 - 15.30)

Jawor
ZSO Jawor pl. Bankowy 1

Katowice
Kawiarnia Akant, ul. Teatralna 9

Kazimierz Dolny
Zespół Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza, ul. Nadwiślańska 9

Kielce
Coffeina Cafe, Leśna 7

Kłodzko
I LO, ul. Wojska Polskiego 11

Konin
PWSZ, ul. Przyjaźni 1

Kraków
Śródmiejski Ośrodek Kultury, ul. Mikołajska 2,
Nowa Prowincja, ul. Bracka 3-5,
Cafe Gołębia 3, ul. Gołębia 3,
Massolit Books & Cafe, ul. Felicjanek 4,
Krakowskie Centrum Kinowe ARS, ul. św. Jana 6

Krosno
Hotel Nafta Krosno, ul. Lwowska 21

Krzywiń
Zespół Szkół Ponadgimnazjanych, ul.Gen.D.Chłapowskiego 34

Leszno
II LO, Prusa 33 (przerwa 20.00-8.00)

Leżajsk
Muzeum Ziemi Leżajskiej, ul. Mickiewicza 20 A - sobota od 12.00 do 20.00 i niedziela od 8.00 do 12.00

Lublin
Akademickie Centrum Kultury UMCS "Chatka Żaka", ul. Radziszewskiego 16
Przestrzeń Inicjatyw Twórczych TEKTURA, ul. Wieniawska 15a
Stowarzyszenie Homo Faber, ul. Krakowskie Przedmieście 39
Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Paderewskiego, ul. Symfoniczna 1

Łódź
Klub Luka, ul. Zgierska 26 (17.00-12.00)
Oberża Folkowa "Zapiecek", ul. Piotrkowska 43
Łódzkie Centrum Społeczne, ul. Rewolucji 1905 r. 46 (sobota 12.00-18.00)
Muzeum Miasta Łodzi (sobota 12.00-18.00)
Stereo Krogs (17.00-03.00, miejscem opiekuje się IFMSA)

Malbork
Biuro Poselskie Posła do Parlamentu Europejskiego Tadeusza Cymańskiego, Pl. Słowiański 18

Mińsk Mazowiecki
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, Centrum Wolontariatu, ul. Konstytucji 3-go Maja 16 (przerwa 23.00-8.00)

Namysłów
I LO im. Iwaszkiewicza w Namysłowie, ul. Mickiewicza 12

Olsztyn
Biuro Poselskie, ul. 11 Listopada 4 (sobota 12.00-24.00)
Dom Studencki 119 ul. Dybowskiego 9 (Kortowo) (sobota 12.00-24.00)

Ostrołęka
Galeria "Ostrołęka", pl. Bema 14

Pieńsk
Gimnazjum im. O.M. Tomaszka, ul. Zgorzelecka 29

Płock
Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Tumska 9a

Poznań
Maski, al. Niepodległości 26
Squat Rozbrat, ul. Pułaskiego 21a

Przeworsk
Starostwo Powiatowe, ul. Jagiellońska 10

Rybnik
V LO, ul. Orzepowicka 15A (sobota 12.00-19.00)

Rzeszów
IV LO, ul. gen. Jarosława Dąbrowskiego 82 (możliwa przerwa w nocy)

Słupsk
Galeria Atelier, al. Sienkiewicza 21

Stalowa Wola
Biuro Poselskie Posłanki Renaty Butryn, al. Jana Pawła II 25/9 (sobota od 12.00 do 18.00, niedziela od 9.00 do 12.00)

Szczecin
13 muz, Plac Żołnierza Polskiego 2

Tczew
ACK "Zebra", ul. Kościelna 6/7

Tłuszcz
Centrum Kultury, ul. Szkolna 1

Toruń
Piwnica pod Aniołem, Rynek Staromiejski 1 (przerwa 20.00-10.00)
Niebo, Rynek Staromiejski 1 (sobota 20.00-niedziela 3.00)

Trzebnica
Trzebnicki Ośrodek Kultury, ul. Prusicka 12

Turek
LO im. Tadeusza Kościuszki (sobota 12.00 -22.00)

Warszawa
Klub Chłodna 25
Teatr Dramatyczny, pl. Defilad 1 (PKiN)

Wola (powiat Pszczyna)
Gimnazjum nr 2, ul. Przemysłowa 7

Wrocław
Falanster, ul. Św. Antoniego 23
Gimnazjum nr 1, ul. Jelenia 7 (sobota 12.00-20.00)

Zabrze
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 12, ul. Gen. Wł. Andersa 64
III LO, ul. Sienkiewicza 33
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5, ul. Piłsudskiego 29
II LO, ul. Piłsudskiego 29

Zawiercie
MOK "Centrum", ul. Piastowska 1 (sob 12.00-22.00)

Zielona Góra
4 róże dla Lucienne, Stary Rynek 17

Dowiedz się więcej na temat: galeria | biuro poselskie | gen | biuro | gimnazjum | przerwa

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje