Reklama

Lisa Marie Presley: Seks z Jacksonem

Ten artykuł możesz przeczytać również w wersji mobilnej »

Lisa Marie Presley, córka Elvisa Presley'a, przerwała milczenie na temat jej związku z Michaelem Jacksonem. Przyznała, że w czasie gdy była żoną Króla Popu, uprawiała z nim seks.

Zdjęcie

Lisa Marie Presley / 
Lisa Marie Presley
Do dziś nie jest jednak pewna, czy Jackson nie ożenił się z nią wyłącznie dlatego, aby poprawić swój wizerunek w mediach.

Lisa zapewnia, że szczerze zakochała się w Jacksonie, ale później układało się między nimi bardzo źle. Wcześniej jednak Michael często zaspokajał seksualne potrzeby żony i podobno strasznie przy tym przeklinał.

Reklama

"Mówiłam mu: Ludzie nie myśleliby, że byłam szalona wychodząc za ciebie, gdyby wiedzieli, kim ty do cholery naprawdę jesteś. Pijesz piwo i przeklinasz, jesteś zabawny i nie mówisz tym piskliwym głosem".

"Później miałam takie romantyczne przekonanie, że razem możemy naprawić świat. Jednak zdałam sobie w końcu sprawę, że on cały czas pracuje, kalkuluje, manipuluje. Przerażało mnie to" - wyznała Lisa Marie Presley w wywiadzie opublikowanym przez amerykański dziennik "New York Post".

"Nie potrafię powiedzieć, jakie były jego intencje, ale ja absolutnie się w nim zakochałam i jestem teraz z tego dumna" - dodaje Lisa.

Zapytana, czy utrzymywała z Jacksonem kontakty intymne, Lisa odpowiedziała: "Tak, przez pewien czas".

Po rozwodzie z Jacksonem, którego zażądała, Lisa popadła w głęboką depresję. "Z moim ciałem działy się dziwne rzeczy i zaczęłam mieć ataki paniki" - wspomina Lisa.

Artykuł pochodzi z kategorii: Archiwum

Zobacz również

  • Mr. Pebble i Gruda

    Powieść o miłości i śmierci w PRL, napisana słodko-gorzkim stylem. O rodzącej się w trudnych czasach miłości, mężczyźnie, który zawiódł i kobiecie, która nie miała wyboru... więcej

Reklama

Skomentuj artykuł: Lisa Marie Presley: Seks z Jacksonem

Przejdź do forum »

Wyróżnij ten komentarz spośród pozostałych, niech zobaczą go wszyscy!

Aby wyróżnić ten komentarz

wyślij SMS o treści KOLOR na numer

7152

I wpisz otrzymany kod w polu poniżej

Ok

DBAMY O JAKOŚĆ! WYROŻNIJ ZA 1,23 PLN

Koszt całkowity SMS 1,23 PLN Nota prawna

? O co chodzi z wyróżnieniem

Wasze komentarze (1)

Dodaj komentarz

Reklama

Reklama