Reklama

Mój mąż mnie zdradził

Ten artykuł możesz przeczytać również w wersji mobilnej »

Moje małżeństwo trwało 13 lat, gdy dowiedziałam się, że mąż ma kochankę...

Zdjęcie

Warto walczyć o związek /ThetaXstock
Warto walczyć o związek
/ThetaXstock
Oczy wiście postanowił zostawić mnie dla niej. Bardzo to przeżyłam. Nie mogłam zrozumieć, dlaczego akurat mnie to spotkało. Pewnie gdybym była inną osobą, wyrzuciłabym go na bruk, jednak postanowiła za wszelką cenę uratować nasz związek. Walczyłam o małżeństwo, bo nadal bardzo go kocham. Po wielu rozmowach okazało się, że on myślał, że nic już do niego nie czuję, że łączy nas po prostu przyzwyczajenie.

Wybaczyłam mu, choć zawsze w mej głowie będzie ona. Nigdy do końca nie uda mi się zapomnieć zdrady, ale postanowiłam, że uratuję małżeństwo i będę szczęśliwa. Nie wyobrażam sobie, że mogłabym przekreślić bez walki te wszystkie wspólnie spędzone lata.

Reklama

Kiedy mąż powiedział mi, ze kogoś ma i chce odejść, załamałam się. Jednak podjęłam walkę o związek i ją wygrałam. Mąż rozstał się z kochanką, wyjaśniliśmy sobie wiele spraw i mam nadzieję, ze nam się uda przetrwać ten kryzys. Dziewczyny, walczcie o swoje związki, bo warto!
Maria

Artykuł pochodzi z kategorii: Archiwum

Więcej na temat:małżeństwa | mąż

Zobacz również

Reklama

Skomentuj artykuł: Mój mąż mnie zdradził

Przejdź do forum »

Wyróżnij ten komentarz spośród pozostałych, niech zobaczą go wszyscy!

Aby wyróżnić ten komentarz

wyślij SMS o treści KOLOR na numer

7152

I wpisz otrzymany kod w polu poniżej

Ok

DBAMY O JAKOŚĆ! WYROŻNIJ ZA 1,23 PLN

Koszt całkowity SMS 1,23 PLN Nota prawna

? O co chodzi z wyróżnieniem

Wasze komentarze (289)

Dodaj komentarz
 viola

~ viola -

Mój maz tuz przed //trzydziesta rocznica ślubu mnie zdradził jest mi przykro jest to gowniara młodsza o naszej corki prubje wybaczyvc stracilam zaufanie bardzo go kocham ale czestowypominam SA mocne kutniemowi. Mi wtedy, ze ma pi piękne cialo wpadlam w straszna nerwice wtedy mogłam bym sobie nawet odebrać życie blagam zęby nie odchodził Moze bedzicemy jeszcze tajnym malzendtwem

Ilka

~Ilka -

że mąż mnie zdradził. mam 20 lat a ona 22. napiosała mi o tym na naszek klasie dzisiaj. Zdradził mnie 3 lata temu na imprezie jak niebyliśmy małżeństwem. nie wiem co robić. Wybaczyć mu??? pomóżcie

popok

~popok -

Najlepsi kochankowie to zonaci.narazie glupie kury domowe

gowniane zony

~gowniane zony -

Przeciez to normalne zo mezowie biora slub by potem spokojnie zdradzac.zony to smiecie.pa

Doświadczona

~Doświadczona -

Kobieto, że tak powiem, o gówno sie nie walczy. Nie walczy się o faceta, który zeszmacił się z inną kobietą. Jesteś naiwna, szanse, że sie zmieni są znikome.

magda_ch

~magda_ch -

... i co poczac? ona siedzi spokojnie w domu a ja ciagle czakam kiedy tam juz nie pojdzie a on idzie. idzie i wraca i ja sie miotam z tym wszystkim a ona ma swiaty spokuj.

FACET

~FACET -

Jestescie straszne kobietki.... Zawsze lametujecie jakie to jestescie poszkodowane kiedy maz was zdradza a tu widze ze co druga jest w zwiazku z zonatym facetem... hehehe Przestancie sie wreszcie puszczac z zonatymi to wasi mezowie nie beda nieli z kim was zdradzac.... Obluda i hipokryzja

sven

~sven -

Trochę się załamuje, jak to czytam... Może lepiej zapytajcie faceta (nikt nie powiedział, ze swojego męża), czego facet oczekuje od zony? Tak już jest, że kobieta będzie starała się faceta zwabić, a mężczyzna będzie na to reagował. To jest PRZYRODA. Jeżeli chcecie zatrzymać męża dla siebie, musicie go WABIĆ robić cały czas. Jeżeli zajmujecie się tylko "garami" (wybaczcie zwulgaryzowanie i uproszczenie tematu), to przestaniecie być atrakcyjnymi dla Niego. A inne będą próbować nadal... Jak? To zależy od faceta. Fakt jest taki, ze mężczyzna, który osiągnął sukces, musi czuć się królem i w domu. Nie tylko w pracy. Schabowym i wyprana koszulą mężczyzny w domu nie utrzymasz... Pokaż Mu, jaki dla Ciebie jest ważny, obudź Go rano dobrym seksem, przeczytaj coś, co dotyczy Jego zawodu, aby zrozumiał, ze wiesz o czym mówi, zobacz nowy film i porozmawiaj z Nim o tym filmie, żeby wiedział, ze nie tylko dzieci są sensem Twojego życia... My, faceci, jesteśmy bardzo prości "w obsłudze". Jeżeli nie potrafisz tak, to szukaj za męża ciapę... Ciapa Ciebie nie zostawi, bo nie będzie atrakcyjnym dla innej kobiety. Ale jeżeli masz w domu MĘŻCZYZNĘ, to walcz o Niego cały czas... Inne obejrzą film, posłuchają, jak się chwali osiągnięciami w pracy, pokażą Mu, że to On jest tutaj Panem... Zgadnij, która wybierze?

MałA

~MałA -

Nie chcę tutaj nikogo krytykować,ale zawsze najlepiej w takich sytuacjach ma mężuś.Ja to przeżyłam,to wiem.Też mogłam nadal czekać i łudzić się czy może odejdzie od niej.Gdy ja to kończyłam bo chciałam sobie życie ułożyć bez niego,choć to było trudne,to mi żyć nie dawał,prosił,błagał,itp.Ale ja się zebrałam w sobie i powiedziałam dość,dał spokój po ponad roku od rozstania i to wtedy kiedy zaczęło się wszystko wyjawiać.Gdyby nie to to pewnie nadal bym życia normalnego nie miała,bo by mnie nadal męczył.Wiecie zawsze jest jakiś powód zdrady,nic się nie dzieje bez przyczyny(tam akurat było to związane typowo z seksem,ja go podniecałam-ona nie.Ale to już na szczęście nie jest mój problem).Teraz wiem jak ja bym się zachowała na miejscu żony-nie wybaczyłabym bo dobrze wiem co taki kochaś mówi na boku swojej kochance,jak ją przekonuje,że mu na niej zależy,jaka jest ważna dla niego,ale nie ma sumienia nikogo krzywdzić,że mu tak ciężko wielce,itp.Ja też nie chciałam i dlatego odeszłam,choć go kochałam.I to bardzo.Zresztą skąd pewność,że i mnie by nie zdradził? Każdy sam podejmuje decyzje,ale kto wie czy tej kochanki nadal nie ma,albo czy nie będzie innej? Jak raz się spróbuje zakazanego owocu,to już potem ciężko o tym zapomnieć.Nie twierdzę,że każdy jest taki sam.Jedni się czegoś nauczą,inni nie. Ale ja chyba wolałabym nie ryzykować

ela

~ela -

Tak kochanki te trzecie to obrzydliwe, wiecie że mają rodziny ale za wszelką cenę on musi być mój, a czy będzie?Jesteście wszystkie niskie i bez wartości moralnych i chcecie być szczęśliwe?Każdemu przydażyło się zauroczyć, ale wówczas rozważa się co można stracić a co zyskać. Najczęściej się traci najlepsze lata na oczekiwaniu kiedy kochaś będzie wolny.

Reklama

Reklama