Tatiana Okupnik nago

Ten artykuł możesz przeczytać również w wersji mobilnej »

Ekscentryczna Tatiana Okupnik wraca - nago i to na gniadym koniu! W ten sposób była wokalistka Blue Cafe promuje swoją pierwszą solową płytę "On My Own", która ukaże się za miesiąc.

Zdjęcie

Tatiana Okupnik /MWMedia
Tatiana Okupnik
/MWMedia
Tatiana zawsze występowała w śmiałych strojach, ale tym razem poszła na całość - na okładce najnowszej "Machiny" pojawiła się nago, ujeżdżając spienionego konia. Problem w tym, że to fałszywa nagość.

"Machina wzorowała się na słynnym obrazie "Szał" Władysława Podkowińskiego. Ale zdjęcie jest dużo grzeczniejsze niż oryginał" - powiedział przedstawiciel piosenkarki. Rzeczywiście "dużo grzeczniejsze", bo zmodyfikowane komputerowo! Jak się okazało, Tatiana pozowała na prawdziwym koniu, ale nie zdecydowała się całkowicie rozebrać do naga.

Reklama

"Była w kostiumie kąpielowym i jeśli dobrze się przyjrzeć, to na szyi widać jeszcze troczek od bikini" - zdradza wtajemniczona osoba. W ten sposób Tatiana, która kiedyś zapowiedziała, że nigdy się nie rozbierze w żadnej gazecie, dotrzymała słowa. Podobno w grudniu zeszłego roku odmówiła "Playboyowi".

"W formie, jakiej "Playboy" wymaga, nie mogę pokazać wszystkiego" - powiedziała wtedy. Ale teraz w "Machinie" jest naga - mimo że się nie rozebrała. "To nie jest sesja rozbierana w piśmie erotycznym, tylko artystyczna sesja zdjęciowa w magazynie muzycznym i popkulturalnym. Można to potraktować jako artystyczną prowokację. Tylko dlatego się zgodziła" - mówi źródło "Super Expressu". A nic tak nie promuje nowej płyty jak prowokacja - nawet wspomagana komputerowo - czytamy.

Artykuł pochodzi z kategorii: Archiwum

INTERIA.PL/Super Express

REKLAMA

Więcej na temat:nago
POLECANE zwiń

Reklama

Skomentuj artykuł: Tatiana Okupnik nago

Przejdź do forum »

Wyróżnij ten komentarz spośród pozostałych, niech zobaczą go wszyscy!

Aby wyróżnić ten komentarz

wyślij SMS o treści KOLOR na numer

7271

I wpisz otrzymany kod w polu poniżej

Ok

Koszt całkowity SMS 2,46 PLN Nota prawna O co chodzi z wyróżnieniem?

Wasze komentarze: 11,

przeczytane przez: 154 osoby Dodaj komentarz

Reklama

Reklama