Zdradziłam w dniu ślubu

Ten artykuł możesz przeczytać również w wersji mobilnej »

Sytuacja w której się znalazłam nie jest typowa i pewnie wiele osób mnie potępi, ale pisze bo naprawdę nie wiem co dalej robić.

Sześć tygodni temu wzięłam ślub. Niestety nie wszystko było tak jak być powinno i to z mojej winy. Chociaż wstyd się do tego przyznać, zdradziłam swojego męża właśnie w tym dniu.

Koleżanka, która pomagała mi się przygotować przyprowadziła ze sobą swojego kuzyna Piotrka. Kilka lat temu Piotrek i ja chodziliśmy ze sobą, ale jakoś nie wyszło. Byłam zła, że go przyprowadziła, bo żaden mężczyzna nie powinien widzieć panny młodej w sukni ślubnej. To ponoć przynosi pecha no i mnie też przyniosło. Piotrek zaczął się do mnie zalecać jeszcze w czasie tych przygotowań. Cały czas mówił, że żałuje że to nie on jest na miejscu pana młodego, szukał pretekstu żeby mnie dotknąć, a w końcu zaczął mnie całować. Ja się stanowczo sprzeciwiłam.

Reklama

Niestety potem podczas wesela cały czas szukał okazji i kiedy tylko wychodziłam z sali on natychmiast wychodził za mną. Nie wiem jak do tego doszło, co mnie zaślepiło, ale stało się. Doszło między nami do seksu oralnego, ale chyba można to potraktować jako zdradę. Teraz myślę, że może by było lepiej gdyby to stało się wcześniej, przed przysięgą małżeńską. Bardzo tego żałuję, ale teraz już nie da się nic odwrócić. To psuje mi każdą chwilę, bo nie mogę być szczera z moim mężem. Boję się, że jeżeli o wszystkim mu powiem nasze małżeństwo się rozpadnie, a bardzo go kocham! Z drugiej strony ta tajemnica bardzo mi ciąży, poza tym nie wiem czy mimo wszystko nie rozejdą się jakieś plotki. Jestem załamana. Poradźcie mi, co mam robić!

Czasami nawet najlepsza "książkowa" rada nie zastąpi tej, która wynika z naszych doświadczeń. Do naszej redakcji przychodzi wiele takich listów, na które jednej osobie trudno jest mądrze odpowiedzieć, ale liczymy na was.

Redakcja

Jeśli potrzebujesz rady naszych czytelniczek - napisz do nas!

Artykuł pochodzi z kategorii: Archiwum

REKLAMA

POLECANE zwiń

Reklama

Skomentuj artykuł: Zdradziłam w dniu ślubu

Przejdź do forum »

Wyróżnij ten komentarz spośród pozostałych, niech zobaczą go wszyscy!

Aby wyróżnić ten komentarz

wyślij SMS o treści KOLOR na numer

7271

I wpisz otrzymany kod w polu poniżej

Ok

Koszt całkowity SMS 2,46 PLN Nota prawna O co chodzi z wyróżnieniem?

Wasze komentarze: 436,

przeczytane przez: 960 osób Dodaj komentarz

Reklama

Reklama