Żigolak potrzebny od zaraz

Ten artykuł możesz przeczytać również w wersji mobilnej »

Dlaczego kobiety płacą za seks? Czego oczekują od "pana do towarzystwa"? Jakie są korzyści i jakie kłopoty niesie ze sobą płatna miłość, świadczona kobiecie przez żigolo - o tym wszystkim, w rozmowie z dziennikarką INTERII Magdaleną Tyrałą, opowiada psycholog ALINA HENZEL-KORZENIOWSKA.

Zdjęcie

/ 
Magdalena Tyrała: - Czego szuka kobieta korzystająca z usług panów z męskiej agencji towarzyskiej?

Alina Henzel-Korzeniowska:- Kobiecie, jeśli skorzysta z usług agencji, raczej nie będzie chodziło tylko o seks. Kobieta potrzebuje przede wszystkim bliskości. Jest dla niej równie ważne to, aby mężczyzna skupił uwagę wyłącznie na niej. Pieniądze, które przeznaczy na ten cel, w jej wyobrażeniu mają w pełni spełnić jej oczekiwania, przykryć wszystkie jej niepewności.

Reklama

- I nie zdaje sobie sprawy, że działa to tylko w danym momencie?

- Owszem, ale mimo wszystko chce poczuć się w tej jednej chwili jedyną dla mężczyzny i w pełni przez niego adorowaną. A stosunek seksualny ma być tego uwiecznieniem. Zdarza się, iż dla realizowania fantazji seksualnych kobieta decyduje się na wynajęcie pana. Bo nie jest w stanie ujawnić treści swoich fantazji przed swoim mężem. Tym bardziej, że, niestety, dla zdecydowanej większości stałych partnerów stosunek seksualny jest celem samym w sobie, więc nie musi współistnieć z potrzebami, które są tak ważne dla kobiety.

- Czy kobiety korzystające z usług męskich prostytutek można podzielić na jakieś kategorie?

- Moim zdaniem są dwie takie kategorie. Pierwszą grupę stanowią kobiety samotne - z wybory bądź z konieczności. Seks za pieniądze jest dla nich kolejnym elementem ich stylu życia. Drugą kategorię stanowią kobiety, które nie chcą rezygnować z układu rodzinnego, ale się w nim nie realizują, bo stali partnerzy nie odpowiadają na ich potrzeby seksualne, bądź kobiety, po prostu, nie czują pożądania w stosunku do stałych partnerów. Swoim klinicznym doświadczeniem mogę poświadczyć, że kobiety bardzo często narzekają na swoich mężów, czy też stałych partnerów, że nie są przez nich pieszczone tak, jakby sobie tego życzyły, że chcą tylko dostać swoje i to w bardzo nieodpowiednich dla kobiety porach, kiedy kobieta jest bardzo zmęczona. One uważają, że są w ogóle niesłyszane przez swoich stałych partnerów.

Artykuł pochodzi z kategorii: Archiwum

REKLAMA

Więcej na temat:korzyści | seks
POLECANE zwiń

Reklama

Skomentuj artykuł: Żigolak potrzebny od zaraz

Przejdź do forum »

Wyróżnij ten komentarz spośród pozostałych, niech zobaczą go wszyscy!

Aby wyróżnić ten komentarz

wyślij SMS o treści KOLOR na numer

7271

I wpisz otrzymany kod w polu poniżej

Ok

Koszt całkowity SMS 2,46 PLN Nota prawna O co chodzi z wyróżnieniem?

Wasze komentarze: 53,

przeczytane przez: 392 osoby Dodaj komentarz

Reklama

Reklama