Reklama

Żigolak potrzebny od zaraz

Ten artykuł możesz przeczytać również w wersji mobilnej »

Dlaczego kobiety płacą za seks? Czego oczekują od "pana do towarzystwa"? Jakie są korzyści i jakie kłopoty niesie ze sobą płatna miłość, świadczona kobiecie przez żigolo - o tym wszystkim, w rozmowie z dziennikarką INTERII Magdaleną Tyrałą, opowiada psycholog ALINA HENZEL-KORZENIOWSKA.

Zdjęcie

/ 
Magdalena Tyrała: - Czego szuka kobieta korzystająca z usług panów z męskiej agencji towarzyskiej?

Alina Henzel-Korzeniowska:- Kobiecie, jeśli skorzysta z usług agencji, raczej nie będzie chodziło tylko o seks. Kobieta potrzebuje przede wszystkim bliskości. Jest dla niej równie ważne to, aby mężczyzna skupił uwagę wyłącznie na niej. Pieniądze, które przeznaczy na ten cel, w jej wyobrażeniu mają w pełni spełnić jej oczekiwania, przykryć wszystkie jej niepewności.

Reklama

- I nie zdaje sobie sprawy, że działa to tylko w danym momencie?

- Owszem, ale mimo wszystko chce poczuć się w tej jednej chwili jedyną dla mężczyzny i w pełni przez niego adorowaną. A stosunek seksualny ma być tego uwiecznieniem. Zdarza się, iż dla realizowania fantazji seksualnych kobieta decyduje się na wynajęcie pana. Bo nie jest w stanie ujawnić treści swoich fantazji przed swoim mężem. Tym bardziej, że, niestety, dla zdecydowanej większości stałych partnerów stosunek seksualny jest celem samym w sobie, więc nie musi współistnieć z potrzebami, które są tak ważne dla kobiety.

- Czy kobiety korzystające z usług męskich prostytutek można podzielić na jakieś kategorie?

- Moim zdaniem są dwie takie kategorie. Pierwszą grupę stanowią kobiety samotne - z wybory bądź z konieczności. Seks za pieniądze jest dla nich kolejnym elementem ich stylu życia. Drugą kategorię stanowią kobiety, które nie chcą rezygnować z układu rodzinnego, ale się w nim nie realizują, bo stali partnerzy nie odpowiadają na ich potrzeby seksualne, bądź kobiety, po prostu, nie czują pożądania w stosunku do stałych partnerów. Swoim klinicznym doświadczeniem mogę poświadczyć, że kobiety bardzo często narzekają na swoich mężów, czy też stałych partnerów, że nie są przez nich pieszczone tak, jakby sobie tego życzyły, że chcą tylko dostać swoje i to w bardzo nieodpowiednich dla kobiety porach, kiedy kobieta jest bardzo zmęczona. One uważają, że są w ogóle niesłyszane przez swoich stałych partnerów.

Artykuł pochodzi z kategorii: Archiwum

Więcej na temat:korzyści | seks

Zobacz również

Reklama

Skomentuj artykuł: Żigolak potrzebny od zaraz

Przejdź do forum »

Wyróżnij ten komentarz spośród pozostałych, niech zobaczą go wszyscy!

Aby wyróżnić ten komentarz

wyślij SMS o treści KOLOR na numer

7152

I wpisz otrzymany kod w polu poniżej

Ok

DBAMY O JAKOŚĆ! WYROŻNIJ ZA 1,23 PLN

Koszt całkowity SMS 1,23 PLN Nota prawna

? O co chodzi z wyróżnieniem

Wasze komentarze (47)

Dodaj komentarz
25latka

~25latka -

juz wiem na co wydam swoja pierwsza, styczniowa wyplate :D

Damiś

~Damiś -

Hej jestem uroczym fajnym i wysportowanym 24 latkiem chętnie spełnię wasze oczekiwania i potowarzyszę samotnym kobietą.Tylko Panie do 35 lat

Anka

~Anka -

to jakies nieporozumienie.Kobiety tak jak mezczyzni potrzebuja dobrego sexu i nie ma co sciemniac z bliskoscia.Dodatkowym plusem korzystania z takiej usługi jest fakt ,ze koles robi co potrafi najlepiej,kobieta ma satyswakcje i swiadomosc ,ze temu panu nie musi gotowac obiadów,zbierac po nim skarpet,sluchac zrzedzenia ,prosic o dobry sex itp.

Gość -

Interia, to bardzo rzetelne źródło :) Więcej rzetelniejszych artykułów znajdę w Super Expresie, albo Fakcie. Co do zjawiska, marginalne. Dotyczy osób z gumowym kręgosłupem moralnym. Jeden taki żygolak zaprezentował się z gumowym rekwizytem w ręku. Normalna kobieta powie partnerowi w czym problem nawet kilkanaście razy, a nie będzie płaciła za seks. Pani red. Tyrała zrobiła co do niej należy. Napisała art., dostał pensję, a że bzdury są w nim. Co z tego, taka praca.

fantomas

~fantomas -

wydaje mi sie ze kobiety tez czasami potrzebuja odskoczni dla tego wybieraja sex za pieniądze tak ja my panowie szukaja nowych doznan i doświadczen albo bardzo sie pogubiły w swoich związkach uwazam ze zdrade mozna wybaczyc dlatego ze po zimie przychodzi wiosna żart

tomek

~tomek -

mogę zrobić to z tobą?

pan bielsko

~pan bielsko -

Proszę podać jakis kontakt

melon

~melon -

jestem piotrek mam 28 lat i jakby kturas z pań miała by ochotkę na wiadomo co polecam się wszystkim paniom z woj łodzkiego , warszawa

michał

~michał -

no i dobrze interes się kręci , bardzo dobra forma samodzielnej działalności gospodarczej

Reklama

Reklama