Laureaci


Reklama

Testerami blendera Hr 1676/90 zostają:

  • Izabela Wawreńczuk - Oleszyce

Dzisiaj kurier przywiózł paczkę i jestem pod wrażeniem i to bardzo pozytywnym :) po otworzeniu opakowania pojawia sie uśmiech i słowo, że to cacko jest po prostu świetne pod każdą postacią. Po pierwsze ładny szaro-czarny kolor, blender dobrze trzyma sie w ręce, końcówki, które łatwo się zmienia oraz pojemnki i co najważniejsze brak przycisku do przeskakiwania na większe obroty, wystarczy tylko mocniej nacisnąć. Pierwsze wrażenia super i to nie tylko moje zdanie ale całej rodzinki :). Teraz będzie najlepsza okazja do sprawdzenia blendera jak sobie poradzi z ubijaniem, siekaniem, miksowaniem, w przygotowaniach potraw świątecznych. Wtedy będe mogła wyrazić 100 % opinię. Jeszcze jestem w szoku. 9 grudnia wieczorem dowiaduję się, że będę testować blender, a już 11 grudnia przed godziną 12 mam go w domu :)Dzisiaj testowaliśmy rozdrabniacz oraz końcówkę do ubijania. Na poczatek poszły warzywa do zupy. Cebulka to już nie wyciskacz łez, tylko do pojemniczka, ciach i gotowa, to samo z marchewą, pietruszką i selerem. Kilka razy wciśniecie przycisku i gotowe, nie trzeba się męczyć z deską i nożem. Nic się nie rozwala po stole, wszystko w jednym miejscu, z pojemnia i do garnka. Także rozdrabniacz z pojemnikiem super sie sprawdza. Później świetnie się sprawdził w robieniu sałatki owocowej, dzieciaki miały frajdę z jej robienia, oczywiście pod okiem osoby dorosłej. Każdy wkładał swój owoc do pojemnika, przyciskał i przesypywał do salaterki. Końcówka do ubijania zdała egzamin, ubicie śmietany do sałatki owocej zajęło chwilkę. Po dzisiejszej pracy mogę ten blender ręczny polecić każdemu, naprawdę się sprawdza. Dobrze trzyma się w ręce, pojemnik nie jeździ po stole. Nie trzeba przechodzić przyciskiem na większe obroty, wystarczy nacisnąć mocniej palcem. Jestem zadowolona :)

  • Danuta Lebek - Syców

HR1676/90 Avance SpeedTouch Philips to blender,na który czekałam od dawna,to naprawdę innowacyjne urządzenie,bez którego nie wyobrażam sobie gotowania i przyrządzania rożnych potraw.Chociaż mój dotychczasowy,dość już zużyty blender nie jest najgorszy,na pewno nie mogę go porównać z Speed Touch,z którym praca to sama przyjemność,ponieważ dzięki odpowiedniej funkcji  mogę  zachować całkowitą intuicyjną , kontrolę nad prędkością podczas blendowania.Sama mogę ustalać poprzez nacisk czy zwiększyć,czy też zmniejszyć prędkość jego pracy.Zależnie od konsystencji i twardości przygotowanej potrawy przyciskam słabiej lub mocniej palcem,dzięki temu unikam rozlań i rozprysków po stole,zatem zawsze mam idealny porządek w kuchni.Dodatkowo blender ten posiada bardzo przydatne akcesoria,bez których praca w kuchnie byłaby żmudna i niewdzięczna.Szczególnie przypadł mi do gustu rozdrabniacz o czterech ostrzach,który idealnie posieka cebulę,której nie lubię ,nie tylko,dlatego,że wyciska z moich oczu łzy,ale ze względu na zapach.Jednak bez niej wiele potraw nie ma odpowiedniego smaku,dlatego ten blender to dla mnie idealne rozwiązanie,wrzucę cebulę do pojemniczka,wystarczy moment i mam ją rozdrobnioną tak jak wymaga przygotowywana przeze mnie potrwa.Doskonała jest też trzepaczka,która pozwala na idealne ubicie śmietany,czy zrobienie ciasta na naleśniki.Do blendera dołączony jest też dzbanek o pojemności 1200 ml ,w którym można miksować,ubijać i mieszać, to co tylko chcemy,dzbanek ma wygodny dziobek,uchwyt oraz bardzo przydatna miarkę.

Dla mnie ten blender to prawdziwa rewelacja,szczerze polecam wszystkim lubiącym gotować,jest funkcjonalny ,ma bardzo estetyczny wygląd,zawiera wszystko to,co powinien posiadać idealny blender,nie wyobrażam sobie już żadnego dnia bez niego w mojej  kuchni.

  • Violetta Cieleń - Rzeszów

Blender Phillipsa otrzymałam bardzo szybko,bo już 10.12,czyli 2 dni po otrzymaniu e-maila z wiadomością o wygranej,dzięki czemu mogłam szybko przystąpić do testowania.Blender oraz wszystkie inne akcesoria będące w pudełku,zapakowane są w szczelną folię co chroni przed ewentualnymi zarysowaniami i uszkodzeniami,mogącymi powstać w czasie transportu,sam blender prezentuje się znakomicie,nie jest zbyt ciężki i świetnie leży w dłoni,elemety chromowane blendera świetnie współgrają  z jego czarnym kolorem.Na duży plus zasługuje przycisk,dzięki któremu uruchamiamy urządzenie i zwiększamy lub zmniejszamy obroty,dzięki czemu praca tym blenderem jest bardzo prosta i intuicyjna.Kolejnym elementem jest przystawka służąca do siekania,dzięki niej w czasie krótszym niż jedna minuta,posiekałam cztery duże cebule,wszystko odbyło się szybko,czysto i bez zapachu cebuli w całej kuchni :),przystawka idealna do siekania ziół,warzyw,owoców.Dzięki gumowej podstawce przystawka podczas siekania nie przemieszcza się nawet po mokrej powierzchni.Kolejnymi elementami zestawu są:dzbanek z podziałką w mililitrach i w uncjach,oraz przystawka "ubijaczka" która doskonale się sprawdzi podczas świątecznych wypieków.Najważniejsza przystawka-blendująca,zwróciła moją uwagę tym,że  jej ostrze jest usawione lekko pod kątem,co jak się okazało podczas blendowania eliminuje efekt przyssawania końcówki do dna naczynia,przystawka świetnie sobie radzi w blendowaniu wszelkiego rodzaju zup i przecierów,dzięki intuicyjnemu przyciskowi,praca blenderem Phillips speedtouch to czysta przyjemność,również jego mycie jest wyjątkowo szybkie i bezproblemowe.

materiały promocyjne

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje