Laureaci

Wioleta Tkaczyk  - Turza śląska

Reklama

Muszę przyznać, iż po tygodniowym testowaniu  ten boski odkurzacz odmienił moje życie.Ponieważ o  porządek muszę wyjątkowo dbać, bo dzieciaki od urodzenia to alergicy na kurz, roztocza, a dodatkowo są to urwiski do potęgi i mają wyjątkowy dar brudzenia, kruszenia  itp. Z nowym odkurzaczem teraz sprzątanie to prawdziwa przyjemność.

Już nie muszą się martwić, że podczas używania odkurzacza maluchy nie będą ciągnąć za kabel i nie narażę ich na niebezpieczeństwo związane z ryzykowną  zabawą z kablem podłączonym do prądu. Odkurzacz jest nowej generacji na akumulator ładowany malutką ładowarką (porównywalnej do wymiarów ładowarki do telefonu). Ładuje się go szybko w bardzo łatwy sposób. Warto zaznaczyć, iż na odkurzaczu znajduje się podświetlany wskaźnik naładowania. Lampka zielona -informuje nas, że  jest naładowany, czerwona sygnalizacja prosi o podładowanie.

Dodatkową zaletą Power Pro Duo jest jego lekkość i zwinność. Już nie muszę dźwigać ciężarów, chodząc po schodach, czy przenosząc go na różna piętra mieszania.  A jego bardzo ruchoma rączka obraca się 360stopni , co umożliwia odkurzenie każdego zakątka , pod meblami, kaloryferami, czy innymi trudno dostępnymi miejscami. Dodatkowo można wymienić końcówkę odkurzacza w zależności od miejsca zastosowania. Można nim usuwać np. pajęczyny, kurz ze ścian czy lamp itp.

Do tej pory miałam problem ze sprzątaniem różnych powierzchni,  panele, dywany, kafelki, granitowe schody, ale Philips PowePro Duo dał mi  super rozwiązanie, na każdej powierzchni idealnie się spisuje i każde śmieci doskonale pochłania (czy to kurz, czy okruchy, chleba, ciastek, w kuchni rozsypany ryż, czy cukier, a na schodach brud od butów z błota czy od dzieci pokruszony styropian, każdy ścinek w mig eliminuje).

Ma dwie siły ssące - gdy sprzątam po moich dzieciach załączam przycisk max - wtedy moje testowane urządzenie ze zdwojoną mocą odkurza brudne powierzchnie (działa jak turbo).

Czyszczenie odkurzacza , również nie jest skąp likowane, bo w bardzo łatwy sposób - tylko naciskamy przycisk, wyjmujemy zbiorniczek z brudem i wysypujemy.

Specjalna dziurka w uchwycie urządzenia umożliwia zawieszenie odkurzacza na ścianie, w szafie lub innym schowku. W wyposażeniu są również  śrubki.

Odkurzacz Philips PowerPro Duo to innowacyjne urządzenie, łatwe w obsłudze ale zarazem bardzo inteligentne.  Z całego serca polecam je każdej gosposi, matce , pani domu która kocha porządek, ale cierpi na brak czasu lub sprzątanie to przysłowiowa "syzyfowa praca", bo za minutę i tak maluchy z powrotem nabrudzą. Z Philips PowerPro Duo pokochasz  odkurzanie!!!! Szybko, łatwo, bezpiecznie, przyjemnie, lekko- to jest to co każda nas od odkurzacza oczekuje , a Philips PowerPro Duo  takie właśnie walory nam oferuje!!!

Joanna  Chlund  - Chorzów

1. Pierwsze wrażenie.

Odkurzacz okazał się być bardzo lekki i wygodnie się prowadzi. Wszystkie elementy są dokładnie dopasowane, otwierają się i zamykają z łatwością. Odkurzacz zajmuje niewiele miejsca, dyskretnie stoi za lustrem w łazience; ma tam również łatwy dostęp do gniazdka elektrycznego.

2. Pierwsze odkurzanie.

Odkurzacz w trybie standardowym pracuje bardzo cicho, mniej więcej jak suszarka do włosów; z dużą dokładnością zbiera kurz i zanieczyszczenia. Testowałam go zarówno na panelach (salon i sypialnia), jak i kafelkach (łazienka) i czy wykładzinie PCV (kuchnia).  Odkurzałam nim również dywaniki. Kształt szczotki jest prostokątny, ale sprytnie obraca się wokół własnej osi, dokładnie przylegając do ścian. Manewrowanie jest wygodne i bezproblemowe.

3. Pierwsze czyszczenie.

Opróżniałam pojemnik każdorazowo po odkurzeniu jednego pomieszczenia, bo trwa to tylko kilka sekund. Dzięki temu, że pojemnik jest transparentny, od razu widać, czy trzeba go opróżnić. Oczyściłam także głowicę zbierającą z włosów za pomocą nożyczek, jak w załączonej do odkurzacza instrukcji.

4. Funkcja max.

Na odkurzaczu znajduje się przycisk z funkcją max, jednak odkurzacz ma tak dużą moc ssania, że będę z niej korzystała tylko w przypadku dywaników. Powoduje ona co prawda mocniejsze ssanie, ale jednocześnie bateria szybciej traci moc i odkurzacz działa głośniej.

5. Funkcja odkurzacza ręcznego.

Jest to bardzo przydatna funkcja, pozwalająca łatwo i szybko dotrzeć odkurzaczem w trudno dostępne miejsca. Przydaje się także, gdy chcemy odkurzyć szybko małą powierzchnię, np. dywan z kociego żwirku czy panele z drobinek tekturowego drapaka. Należy zauważyć, że odkurzacz ręczny pracuje dużo głośniej, od standardowego, ale jednocześnie ma wielką moc ssącą.

6. Nakładka do odkurzacza ręcznego.

Użyłam jej min. do odkurzenia żeberek w kaloryferach czy zagłębień kanapy. Przede wszystkim zaś wyssałam nią kocie kłaczki z różnych rowków, kątów i łączeń. Jest to bardzo ważne, gdyż wystarczy zwyczajnie przejść obok nich, a powiew powietrza rozniesie je po całym mieszkaniu. Sprzątanie takich miejsc jest szczególnie istotne, gdy posiada się zwierzęta domowe.

7. Zalety.

To produkt kompleksowy, który umożliwia dokładne czyszczenie każdej powierzchni, niezależnie od struktury czy kształtu. Jest bardzo łatwy i niekłopotliwy w użyciu, można go wyjąć spontanicznie, a odkurzanie przestaje być męczącą czynnością, którą trzeba zaplanować i uzgodnić z pozostałymi domownikami; staje się podobne do podniesienia papierka z ziemi. Żaden kłaczek czy gniazdko kurzu nie będą się czaiły w kątach albo zakamarkach mieszkania.

8. Wady.

Jeśli użyjemy odkurzacza ręcznego lub funkcji max, bateria wyczerpie się po ok. 20 minutach. Za pierwszym razem nie zdążyłam odkurzyć całego mieszkania. Wolałabym, gdyby bateria miała dłuższą żywotność, odkurzanie nie powinno być rozbijane na 2 dni, gdyż w czasie ładowania baterii (ok. 5h), kurz i kłaczki z czystych pomieszczeń przeniesiemy do tych już odkurzonych.

9. Podsumowanie.

Odkurzacz ten pozytywnie mnie zaskoczył, nie wyobrażam sobie już używania poprzedniego odkurzacza. Brak kabla umożliwia wygodne sprzątanie nawet podczas równoczesnego wykonywania innych czynności - w ten sposób oszczędzamy sporo czasu. Dzięki temu, że odkurzacz cicho działa i nie posiada kabla, który obijałby się głośno o ścianę, odkurzacz ten jest przyjazny dla każdego pupila. I dla jego właściciela, gdyż dokładnie czyści mieszkanie z sierści czy nieoczekiwanych efektów zabawy zwierzaków domowych. Uważam go również za urządzenie korzystne dla alergików, gdyż pozwala szybko i dokładnie wyczyścić wszelkie zakamarki, co jest ważne np. w okresie pylenia brzozy.

Joanna  Komisarek  - Kostrzyn

Po przetestowaniu odkurzacza firmy Philips jestem zadowolona z produktu. Odkurzacz jest bardzo prosty w obsłudze oraz problemu niesprawia jego demontaż. Zależało mi na produkcie, którym posprzątam podłogi szybko i dokładnie nie tracąc przy tym cennego czasu ani enegri. Odkurzacz spełnił moje oczekiwania w 100%. Odkurza dokładnie nawet na nie pełnej mocy, jest wygodny w trzymaniu i bardzo zwrotny. Dzięki swojemu kształtowi dociera do trudno dostępnych miejsc , bez zbędnej gimnastyki z mojej strony. Wielkim plusem jest brak kabla, który zawsze plątał się pod nogami. Teraz niepzejmuję się gdzie podłączyć odkurzacz do prądu aby posprzątać jak największą powierzchnię - poprostu chwytam i odkurzam. Akumulator wystarcza na długo a widoczna kontrolka naładowania baterii pozwala monitorować konieczność naładowania akumulatora. Pojemnik na śmieci i kurz jest dobrze widoczny i łatwy w opróżnianiu. Wielką zaletą jest zamiana jednym ruchem ręki odkurzacza w odkurzacz podręczny, którym można odkurzyć meble czy samochód! Wygląd jest na tyle nowoczesny i ładny, że odkurzacz można zostawić na widoku w salonie i staje się on jego częścią i nie trzeba go ukrywać jak zwykły odkurzacz. Odkurzacz jest świetnym rozwiązaniem dla osób ceniących czas, wygodę i nowoczesny wygląd. Będąc młodą mamą chcę jak najwięcej czasu poświęcić dziecku i z tym odkurzaczem mogę sprzątać trzymając jedną ręką dziecko a drugą odkurzacz - jest to dla mnie wspaniałe rozwiązanie a synek z zainteresowaniem obserwuje pracę odkurzacza. Dom muszę odkurzać codziennie, ponieważ mam psa który wszędzie zostawia sierść - teraz posprzątałam dokładnie nawet kanapy i fotele. Jedyną wadą jest na prawdę głośna praca produktu ale nie jest to uciążliwe. Produkt jest wspaniały i dzięki niemu codzienne odkurzanie nie jest już dla mnie męką tylko wręcz przyjemnością. Dzięki firmie Philips codzienny, nielubiany obowązek zamieniłam w świetną zabawę z synkiem.materiały promocyjne

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje