Laureaci

Testerami żelazka PerfectCare Elite GC9642/60 zostali:

Ania Daszkiewicz, Radomsko
Joanna Flasza, Częstochowa
Urszula Ostropolska-Mełech, Oława
Ania Daszkiewicz, Radomsko

Mimo swojej wielkości jest bardzo lekkie i poręczne. Doprasowuje nawet największe zagniecenia. Temperatura sama dostosowuje się do prasowanej tkaniny. Nie ma nic lepszego jak żelazko z generatorem pary. Zaskoczeniem dla mnie jest też prasowanie w pionie. Pomocna w odświeżaniu ubrań okazuje się Funkcja Turbo, którą bardzo polubiłam, ale równie często wykorzystuje Funkcję EKO, która pozwoli mi zachować najlepsze efekty prasowania przy oszczędności energii. Zdecydowania polubiłam to żelazko, a nawet moja mama zaczęła prasować. Wyglądem i funkcjami- super, nic dodać nic ująć. Poleciłabym każdemu :)Joanna Flasza, Częstochowa

Rewelacyjne! Sterty ubrań do wyprasowania już nie przerażają. Dzięki Philipsowi prasowanie staje się przyjemnością, a nie przykrą koniecznością. Szybko, lekko i poręcznie, bez sortowania na tkaniny cienkie i grubsze - brak konieczności dostosowywania temperatury do różnych materiałów upraszcza i przyspiesza pracę. Za pomocą opcji pracy w pionie, bez zdejmowania z wieszaka i rozkładania na desce do prasowania, mogę w kilkanaście sekund przygotować do założenia wieczorową sukienkę o najbardziej wymyślnym fasonie. Zasłony, pokrowce i inne wielkogabarytowe rzeczy nie stanowią już wyzwania, ponieważ mogę pozbawić je zagnieceń, gdy są już założone  na karnisze czy meble. Rodzina nie narzeka, że zagłuszam parowym żelazkiem film czy grę komputerową, urządzenie pracuje o wiele ciszej, niż model, z którego korzystałam dotychczas. Przyznam, że podczas pierwszego użycia największe wrażenie zrobiła na mnie lekkość żelazka, nieporównywalna z żadnym, jakie posiadałam do tej pory. Jest to wyjątkowo ważny czynnik, co potwierdzi każda gospodyni domowa, prasująca ubrania całej rodziny. Stopa płynnie mknie po wszelkiego rodzaju tkaninach, jest doskonale wyprofilowana, co ułatwia prasowanie kołnierzyków, mankietów, detali i trudnodostępnych miejsc. Philips oszczędza nie tylko mój czas, ale i energię dzięki trybowi ECO oraz automatycznemu wyłączaniu. Duży zbiornik na wodę zapewnia jej zapas na całe prasowanie. Sprzęt sam przypomina, kiedy należy oczyścić go z kamienia, a sam proces jest nieskomplikowany; warto zaznaczyć, że do pojemnika możemy wlewać zwykłą wodę z kranu. Co prawda generator pary zajmuje więcej miejsca, niż standardowe żelazko, ale na szczęście producent pomyślał o schowkach na przewody, dzięki czemu całość można kompaktowo schować po skończonej pracy. Wizualnie sprzęt prezentuje się minimalistycznie i schludnie, co w mojej opinii jest dodatkowym plusem. Polecam szczególnie paniom, które mają małe dzieci i duże rodziny, to urządzenie oszczędzi im wiele czasu i wysiłku, a będzie inwestycją na długie lata.Urszula Ostropolska-Mełech, Oława

1. Pierwsze wrażenie

Żelazko naprawdę przykuwa uwagę! Jest bardzo atrakcyjne wizualnie - dość duże, w ładnych stonowanych kolorach, które nie tylko świetnie wyglądają, ale także sprawiają, że wszystkie informacje jakie producent umieścił na obudowie są doskonale widoczne i czytelne.

2. Obsługa

Oprócz żelazka w opakowaniu znajduje się m.in. instrukcja w j. polskim, dzięki czemu nie miałam żadnych problemów z pierwszym uruchomieniem sprzętu. Dzięki informacjom znajdującym się na obudowie obsługa żelazka staje się intuicyjna i naprawdę nieskomplikowana.

3. Testowanie 

I tutaj z czystym sumieniem mogę napisać: to żelazko jest rewelacyjne! To co zaskoczyło mnie najbardziej to fakt, że nie musze martwić się o ustawianie temperatury przy prasowaniu różnych materiałów. Prasowałam kolejno po sobie bawełniane koszule, jedwabne apaszki, lniane spodnie, poliestrowe bluzki - wszystkie zostały dokładnie wyprasowane, a ja wreszcie nie musiałam sortować ubrań i martwić się, że któreś zniszczy się pod wpływem źle dobranej temperatury. Para sprawia, że zagniecenia po prostu znikają na naszych oczach! Żelazko prowadzi się lekko, jest poręczne i wygodne w użyciu. Bez obaw możemy prasować nim przy dziecku - jest tak ciche, że nasz maluszek na pewno się nie obudzi! 

Nie będę się rozpisywać na temat danych technicznych - według mnie producent spisał się na medal!

Małe minusy: jest troszeczkę ciężkie i dla wielu konsumentów nieosiągalne ze względu na cenę

Ogólna ocena: jestem zachwycona - z tym żelazkiem każde prasowanie będzie przyjemnością!

materiały promocyjne
Najlepsze tematy

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje