× m.interia.pl

Korzystasz z urządzenia mobilnego? Wybróbuj wersję Interii,
zaprojektowaną specjalnie dla Twojego urządzenia.

Reklama

20 latka i 37 letni facet (83)

Kanał RSS
pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
Ilość wyświetleń: 11161

20 latka i 37 letni facet

Napisał(a): haankaaa -

Hej,
spotykam się ze starszym facetem. Jestem sceptyczna wierzcie mi broniłam się przed tym uczuciem rękami i nogami ale powoli zaczynam mięknąć...
Czy starszy facet może myśleć o mnie naprawdę poważnie? Czy to tylko słowa? Proszę o poważne opinie.
Pozdrawiam!

Re: 20 latka i 37 letni facet

Napisał(a): Gość -

Zadaj sobie pytanie, czy on jest fantastyczny. Jeżeli odpowiesz sobie, że tak, to zadaj kolejne. Skoro jest fantastyczny, to dlaczego nie jest z kobietą zbliżoną wiekiem?? Może szuka głupiutkiej lalki którą łatwo omamić mając doświadczenie życiowe. A może dopiero teraz się obudził, że życie kawalera nie jest fajne i potrzebuje kogoś i przypadkiem trafił na Ciebie. Może z tego wyjść coś wielkiego, ale możesz też się najzwyczajniej wpieprzyć - bądź ostrożna. Ale mimo wszystko powodzenia życzę

Napisał(a): Szosza -

haankaaa Czy starszy facet może myśleć o mnie naprawdę poważnie? Czy to tylko słowa?

A dlaczego nie miałby myśleć poważnie? Ważniejsze jest chyba pytanie, jak się wzajemnie dogadujecie, czujecie, etc., przy takiej różnicy wieku i w tym wieku.

17 lat różnicy, między 47 latkiem i 30 latką, to nic oszałamiającego. Ale Ty masz ledwie 2 dychy na karku. Sorry, za szczerość, ale dziecko qrna jeszcze jesteś.

Może nie przekreślaj faceta, ale pilnuj się i trzymaj go przez dłuższą chwilę na bezpiecznym dystansie.

Napisał(a): Asialacz -

Oczywiście, że warto zaufac. Jak mialam 23 lata zaczelam spotykac sie z mezczyzna o 12 lat starszym od siebie i tak juz 5 lat ze soba jestesmy, szczesliwi i zkochani. Z autopsji moge Ci napisac, ze starsi mezczyzni sa lepszymi partnerami, bo traktuja kobiete powaznie. A co do zjadliwej uwagi, ze czemu nie ma rowiesniczki? Otoz dlatego, ze kobiety w wieku 40 lat wygladaja jak po 50. Jak mezczyzna jest zadbany etc to szuka kobiety podobnej do siebie, a nie zapuszczonej z nadwaga i nawykami.

A jaka jest jego sytuacja zyciowa? Żona? Rodzina? Nawet, jeśli zostawi ich dla Ciebie... będziesz z tym spokojna i bezpieczna? Przerabiałam taka sytuację. Okazało się, że w domy laska jeszcze młodsza ode mnie i dziecko w drodze...I jego zapewnieniam, że to tylko liźny związek... Zmarnowałam sobie życie. Nie zrób tego. I wiem jak boli wychodzenie z takiego gówna...

kochana uciekaj gdzie pieprz rośnie...szukaj partnera w swoim wieku...mam męża szesnaście lat starszego... całe dwadziecia pięc lat mnie zdradzał i oszukiwał...ja siedziam w domu z dziećmi... małymi dodam... a on firmę rozkręcał.ciągłe wyjazdy, spotkania, imprezy a ja z dziećmi... bo szkoła, bo małe ..bo chore a potem dowiawduje się że..ma dziecko z sekretarką do którego nigdy się nie przyznał i cały czas twierdzi że to nie jego...o którym sie dowiedziałam jak dziecko to miało sześć lat....teraz jest starym zgnuśniałym dziadem z którym wstydzę sie gdziekolwiek pokazać... teraz on nie lubi imprez..dla niego głupotą jest taniec, więc nie tańczy, nie lubi sylwestra za ktorym ja przepadam...bo kocham ludzi, śmiech i taniec....nie i jeszcze raz nie.....nie ryzykuj i niech nigdy nie wydaje ci sie że będzie dobrze bo nie będzie różnica pokoleń jest nie do zatarcia....żałuję straszni ale po prawie trzydziestu latach cóż mogę zrobić, cierpię ale nie wiem jak długo to wytrzymania gdyż jestem towarzyska, z humorem, a sytuacja w domu mnie przerosła....NIGDY

Napisał(a): Isabell38 -

No tu mnie Kochana urazilas!!Ja mam juz prawie 40-tke i wcale nie wyglädam jak 50-tka!Mam faceta starszego o 22 lata i tez na tyle nie wygläda!Jest przystojny i zadbany.i tez jest nam juz dlugo dobrze ze sobä!!!A Ty tez kiedys bedziesz miec i 40 lat-no oczywiscie jak dozyjesz!Czego serdecznie Ci zycze!!Powodzeniacytat kogo=Asialacz]Oczywiście, że warto zaufac. Jak mialam 23 lata zaczelam spotykac sie z mezczyzna o 12 lat starszym od siebie i tak juz 5 lat ze soba jestesmy, szczesliwi i zkochani. Z autopsji moge Ci napisac, ze starsi mezczyzni sa lepszymi partnerami, bo traktuja kobiete powaznie. A co do zjadliwej uwagi, ze czemu nie ma rowiesniczki? Otoz dlatego, ze kobiety w wieku 40 lat wygladaja jak po 50. Jak mezczyzna jest zadbany etc to szuka kobiety podobnej do siebie, a nie zapuszczonej z nadwaga i nawykami. [/cytat]

Powiem Ci co myslę,a więc jeżeli chodzi o róznicę wieku ,to taki starszy facet dzisiaj Ci odpowiada,no bo 37 lat ,to nie starośc,ale za 20 lat on będzie panem koło 60 a ty dopiero bedziesz czterdziestolatką.To co napisała jakaś 20 letnia gąska,że kobieta 40 letnia wyglada na 50 to nieprawda,chyba ,ze jest zdzirą ,która się puszczała na lewo i prawo, nie dbała o siebie.W dzisiejszych czasach kobieta nawet 60 letnia może być atrakcyjna,oczywiscie ,że nie może porównywać się do nastolatki,ale znam wiele kobiet od których emanuje seks i uroda pomimo ,że nie są już młode,natomiast facet mając 50 na ogół nie jest zbyt atrakcyjny,no i w tych sprawach to na ogół jest kiepski ,a kobieta dbając o siebie może jeszcze długo być pociagajaca.Chyba ,że to prawdziwa miłość,ale nie sądzę.Gdybyś miała 30 a on 40 to jeszcze można by to zrozumieć,Ty masz po prostu w główce pstro.To tyle dziecino.Liza.

« Wróć do tematów Odpowiedz
Do góry strony: 20 latka i 37 letni facet

Reklama

Reklama