× m.interia.pl

Korzystasz z urządzenia mobilnego? Wybróbuj wersję Interii,
zaprojektowaną specjalnie dla Twojego urządzenia.

Reklama

Byłam kochanką, czy teraz ja będę zdradzana? (129)

Kanał RSS
pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
Ilość wyświetleń: 13811

Byłam kochanką, czy teraz ja będę zdradzana?

Napisał(a): palomka -

Byłam kochanką męża mojej przyjaciółki. Potajemnie spotykaliśmy się przez rok. W tym czasie oszukiwałam siebie i Jolę. Za każdym razem przysięgałam sobie, że to był ostatni raz… później dzwonił Maciek i wszystko zaczynało się od nowa!
Po roku zostawił dla mnie Kasię i poprosił o rękę. Byłam, jestem zakochana więc od razu się zgodziłam. Teraz jesteśmy dwa lata po ślubie i zaczynam się bać czy los się nie odwrócił i czy teraz to ja nie jestem tą zdradzaną…?

Maciek coraz dłużej zostaje w pracy, gdy chce z nim gdzieś wyjść wieczorem on mówi, że ma już umówione spotkanie służbowe – w weekendy też! Zaczął chodzić na siłownię, kupił lepsze perfumy, mi tłumaczy to awansem w pracy, ale przecież ja wiem jak to było kiedy Kaśkę zdradzał ze mną :(

Jak myślicie czy mam podwody do obawy? Czy to, że zdradził raz oznacza, że będzie zdradzał już zawsze?

Re: Byłam kochanką, czy teraz ja będę zdradzana?

Napisał(a): Makepeace13 -

Twierdzisz, ze bylyscie przyjaciolkami. Dla mnie to jest nie pojete, zeby przyjaciolce odbic meza. Nie dobrze mi sie robi czytajac takie komentarze. Nie masz w sobie zadnego honoru. Nie zycze ci zle, ale niepewnosc cie zniszczy. Oby zadna kobieta nigdy nie miala takiej przyjaciolki.

Napisał(a): bodzik1 -

palomka Byłam kochanką męża mojej przyjaciółki. Potajemnie spotykaliśmy się przez rok. W tym czasie oszukiwałam siebie i Jolę. Za każdym razem przysięgałam sobie, że to był ostatni raz… później dzwonił Maciek i wszystko zaczynało się od nowa!
Po roku zostawił dla mnie Kasię i poprosił o rękę. Byłam, jestem zakochana więc od razu się zgodziłam. Teraz jesteśmy dwa lata po ślubie i zaczynam się bać czy los się nie odwrócił i czy teraz to ja nie jestem tą zdradzaną…?

Maciek coraz dłużej zostaje w pracy, gdy chce z nim gdzieś wyjść wieczorem on mówi, że ma już umówione spotkanie służbowe – w weekendy też! Zaczął chodzić na siłownię, kupił lepsze perfumy, mi tłumaczy to awansem w pracy, ale przecież ja wiem jak to było kiedy Kaśkę zdradzał ze mną :(

Jak myślicie czy mam podwody do obawy? Czy to, że zdradził raz oznacza, że będzie zdradzał już zawsze?

Mam małą prośbę..... Uporządkuj te imiona.... bo już naprawdę nie wiem kto kogo zdradza... i w jakiej kolejności...

Napisał(a): keloimi -

bodzik1

Mam małą prośbę..... Uporządkuj te imiona.... bo już naprawdę nie wiem kto kogo zdradza... i w jakiej kolejności...

Też miałam o to spytać ....bo jakiś czworokąt mi wyszedł :))

A co do zdrady : nie ma żadnej reguły :))
Zdradzają ci co lubią i ci co mają okazję a czasem i ci święci też !

Masz po prostu wyrzuty sumienia i tego już się nie pozbędziesz :)

Napisał(a): Honoratka23 -

Wiesz ,no nie ładnie odbijać przyjaciółce męża ,ale próbuję Cię zrozumieć.
Miłość dopada nie wiadomo kiedy ,serce nie sługa.Powiem jednak,iż uważam ,że jak ktoś raz zdradził to prędzej czy później zrobi to powtórnie.,a może nawet niejednokrotnie.Nie chce jednak wpędzać Ciebie w jakąś paranoje ,ponieważ nie wiem jak Wam się układa poza tym co
napisałaś.Nadal jednak uważam ,jak to napisała przedmówczyni,nie chciałabym takiej przyjaciółki..Panuje jedna zasada-mąż/żona przyjaciela/przyjaciółki -jest nie do ruszenia.
Miłego dnia.

Napisał(a): adeu -

Oj Palomka! Zachowujesz sie jak ten koteczek malutki przy twoim profilu,taki figlarny...naiwny...
Dobrze wiesz,ze nikt nie jest w stanie udzielic Ci odpowiedzi na Twoje watpliwosci.Wyobrazam sobie w jakim poczuciu winy i niepewnosci zyjesz.Jakby tego bylo malo,to jeszcze sobie dolozylas publikowanie tego.I co? poczulas ulge?
Niestety,sama musisz sie zmierzyc z tym wszystkim,bo nie sadze,aby ktos mogl Ci pomoc.Przeciez Ty go znasz najlepiej.Zachowania czlowieka nie mozna przewidziec stosujac jakis wzor matematyczny.

« Wróć do tematów Odpowiedz
Do góry strony: Byłam kochanką, czy teraz ja będę zdradzana?

Reklama