× m.interia.pl

Korzystasz z urządzenia mobilnego? Wybróbuj wersję Interii,
zaprojektowaną specjalnie dla Twojego urządzenia.

Reklama

Odpowiadasz na: Czy faceci z zarostem są seksowni?

Niektóre opcje zostały zablokowane, ponieważ dostępne sa tylko dla zalogowanych użytkowników.
Zaloguj się lub Załóż Konto Interia - zbieraj punkty za aktywność i korzystaj z dodatkowych opcji.

Piszesz jako Gość

4000 znaków do wpisania
przepisz kod z obrazka

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe

Podsumowanie tematu - najnowsze 5 odpowiedzi

Re: Czy faceci z zarostem są seksowni?

Napisał(a): kamad -

waldiwlodawa Nie ogolonych facetow pelno stoi pod sklepami monopolowymi..., czy sa seksowni ????

no oczywiście nie, ale tutaj raczej była mowa o "naszych" facetach, no i rzecz jasna przy założeniu, że ten zarost traktują jako jeden ze swoich atrybutów, a nie tylko zapuszczają go na zasadzie "jest to jest" albo "nie chce mi się golić" ;) moim zdaniem pielęgnacja zarostu to jest jedna z ważniejszych rzeczy jeżeli chodzi o dbanie o siebie/swój wygląd. coś jak "pokaż mi swój zarost, a powiem Ci kim jesteś" - jeżeli jest wypielęgnowany, wystylizowany to znaczy, że facet potrafi o siebie zadbać i mu na tym zależy :) a jeżeli nie... no cóż...

Napisał(a): waldiwlodawa -

Nie ogolonych facetow pelno stoi pod sklepami monopolowymi..., czy sa seksowni ????

Napisał(a): Gość -

ja wole mojego mezczyzne ogolonego ale kocham go jak jest ogolony czy nie po prostu kocham takim jaki jest ja tez nie zawsze nogi...... gole a on nic nie mowi tylko dotyka...........

Ja toleruje owszem zarost,ale tylko ten na dole!!Hi hi!Pozdrawiam!

Batman178 Powinny się wypowiedzieć same panie ale mnie się wydaje że mężczyzna z zarostem to nie ogolony czyli zaniedbany więc golę się każdy dzień.

Co komu pasuje :) Zarost jest bardzo sexy, tylko trzeba o niego dbać - choć to pewnie zależy, ale mój facet ma tak że mu każdy kłaczek odrasta w inną stronę i strasznie go to irytuje ;) Ale sprawił sobie specjalny trymer philipsa do brody i całkiem sprawnie sobie z tym radzi, chociaż cały czas nie może się pogodzić że mu broda tak szybko i nierówno rośnie :)

Kobieta w INTERIA.PL - Codzienna porcja informacji dla kobiet: HOROSKOPY (horoskop dzienny, miłosny, partnerski) oraz BIORYTM, MODA I URODA (najnowsze trendy, fryzury, kolekcje znanych projektantów), UCZUCIA (miłość, zdrada i seks). ZDROWIE kobiety i wszystko, co z nim związane – diety (np. Dieta Dukana), dziecko, kosmetyki, fitness. Publikujemy ciekawe artykuły, horoskopy, porady, listy i niesamowite zdjęcia.

Reklama

Reklama