× m.interia.pl

Korzystasz z urządzenia mobilnego? Wybróbuj wersję Interii,
zaprojektowaną specjalnie dla Twojego urządzenia.

Reklama

Czy mężczyzna może kochać żonę i kochankę? (55)

Kanał RSS
pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
Ilość wyświetleń: 8548

Re: Czy mężczyzna może kochać żonę i kochankę?

Napisał(a): Jaskiniowiec -

vistule Można kochać dwie osoby na raz, ale niestety nie można się z dwoma wiązać. Należy wybrać

A ja uważam, że i to jest dopuszczalne, pod warunkiem, że obie strony o tym wiedzą i się na to godzą. W Polsce poliamoria jest na razie rzadkością, ale w wielu miejscach nie jest (i mówię o cywilizowanych krajach, nie muzułmańskich, czy innych tego rodzaju).

Napisał(a): muzeum -

Ramona]

gość [cytat kogo=gość Jeśli się kogoś kocha to się nie zdradza! Czy można powiedzieć ,że twój brat kocha żonę zdradzając ją z inną? Raczej jej nie kocha ,bo nie mógłby tego zrobić.Znudziło mu się normalne życie i szuka wrażeń na boku.To kawał h... i tyle!

\\

Co ty wiesz dziecko o kochaniu jak masz serce zimne jak syberyjska skała. Ja kochałem dwie kobiety i gdyby były mądre to moglibyśmy tworzyć piękny związek. Niestety zawsze któraś musi być chorobliwie zazdrosna. Uważam, że takie zazdrośnice powinno się zamykać w klasztorach zakonnych [/cytat

Jakbyś się czuł gdyby Twoja kobitka chciała taki "piękny" związek ,czyli dwóch facetów,a Ty byłbyś jednym z nich?...Ona by też kochała dwóch facetów:-))))...Uważam,że pewno z tej zazdrości nic by Ci nie pozostało tylko zostać księdzem:-)))....

...a jako ksiądz mógłby bez przeszkód kochać wszystkie Kobiety, zgodnie ze Swoją misją kapłańską! KOCHAĆ CZYSTYM SERCEM!--- Erotomani - usPOkójcie się! Tu się PiSze o miłości, a nie o seksie! Ja mam kontakt z Kobitką, która mieszka na drugim krańcu Polski, nigdy jeszcze Jej nie widziałem, parę razy słyszałem przez telefon, a jednak czuję, że Ją kocham, a Wam się wydaje, że to niemożliwe, prawda? Czasem bywa wkurzająca, ale kiedy dłuższy czas nie mam od Niej wieści, to Mi zaczyna być źle i ciężko... Rozumiecie teraz w czym rzecz? - No! Uczcie się, Młodzi odróżniać miłość od sixu, a Kamasutra Was tylko zepsuje i sprowadzi na złą drogię! Seks bez uczucia, dla przijemności, bez pragnienia Dzieciątka, to tylko przejaw egoizmu, a Obiekt "obróbki", czyli tzw. "smerfowania", to materiał, jak każdy inny! Nauczcie się miłować, a nie "smerfować"!

Napisał(a): Gość -

Nina98 No właśnie, dowiedziałam się, ze mój brat ma romans. Rozmawialiśmy i kazał mu definitywnie to zakończy, bo inaczej powiem o wszystkim jego żonie. On twierdzi, że nie wie co robić, bo kocha je obie... I to nie jest zwykła kochanka. Strasznie się pokłóciliśmy, bo jak to jest możliwe?
Ochłonęłam, przemyślałam, mój brat zawsze był wyjątkowo dobrym człowiekiem, troszczył się o żonę i dziecko, jak to możliwe żeby kochał inną kobietę. Co ja gadam - dwie na raz!
Sądzicie, że to możliwe?

BRAT JEST CI BLIZSZY NIZ szwagierka a to ze ma romans coz ty nic z tym nie zrobisz rozmowa z nim nic nie zmieni szukajac romansu nikogo nie pytał tak wiec i teraz moze nie posłuchac twoich rad ; a tak na marginesie moze on jest szczesliwy w tym romansie moze to chwila , jesli ci zal bratowej powiedz jej o tym ale mam wrazenie ze szukasz usprawiedliwienia dla brata ; nie ma tak w zyciu aby siostra stała za Bratową no chyba ze i tobie zalazł za skóre dziwi mnie twoja postawa ; wiesz rozmawiasz z nim a jego zona o niczym nie wie super gratuluje siostrzanej miłosci

« Wróć do tematów Odpowiedz
Do góry strony: Czy mężczyzna może kochać żonę i kochankę?

Reklama