× m.interia.pl

Korzystasz z urządzenia mobilnego? Wybróbuj wersję Interii,
zaprojektowaną specjalnie dla Twojego urządzenia.

Reklama

Czy prowadznie sklepu z odzieżą używaną się opłaca? (68)

Kanał RSS
pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
Ilość wyświetleń: 33390

Re: Czy prowadznie sklepu z odzieżą używaną się opłaca?

Napisał(a): Gość -

Witam

również planuję otworzyć sklep z odzieżą używaną, ale modną na topie po której nie widać zbytnio sladów użytkowania, podobno nosi to nazwę cream, outlet (posklepowy) itp., zastanawiam się ile na początek zakupić kg takich ciuchów by sklep w miarę zaopatrzyć, w miarę, tzn by znalazły się w nim ubrania dla wszystkich- kobiet, mężczyzn, dzieci, starszych, młodszych, chciałabym się również dowiedzieć kto najczęściej zaopatruje się w takich sklepach, i jaka by była najlepsza lokalizacja dla takiego sklepu?
z góry dziękuję za odpowiedź i pomoc

Napisał(a): tehore1 -

oczywiście, że się opłaca.
Jeśli hurtownia odzieży używanej to proponuje Weronę.
Bardzo dobra hurtownia odzieży używanej, w której odzież używana hurt jest dostępna już od 7 zł za kilogram. Firma ceniona wśród właścicieli lumpeksów :)

Napisał(a): krzywy -

Jak już wcześniej zostało wspomniane, może się opłacać, ale jak robi się to z głową, bo teraz już nie nie wystarczy wynająć lokal, zdobyć towar i tyle, rynek się zmienia, trzeba zadbać o reklamę, mimo wszystko o towar dobrej jakości itp.

polecam przeczytać, porady w zakładaniu sklepu z odzieżą używaną

Witam,
mam do zaoferowania odzież używaną w balach prosto z UK - oryginalnie zapakowane w paczki po 45kg.

Są to głównie swetry, sweterki, bluzeczki, tuniki.

Towar bardzo dobrej jakości.

W razie jakichkolwiek pytań zachęcam do kontaktu telefonicznego: 690-505-227

Możliwy odbiór osobisty w Kalwarii Zebrzydowskiej (małopolska) oraz wysyłka kurierem.

Osobom pragnącym założyć swój sklep z odzieżą używaną polecamy zapoznanie się z ofertą sieci Family Shop. Jest to doskonała okazja do rozpoczęcia swojej własnej działalności gospodarczej, obarczonej niskim stopniem ryzyka.
Podstawowe wymagania wobec partnerów:
-lokal o powierzchni sprzedażowej od 50 do 200 m kwadratowych (lub większy) z dodatkowym zapleczem magazynowym,
-środki finansowe na rozpoczęcie działalności – już od 5000 zł,
-zaangażowanie, solidność, kreatywność, zdolność do kierowania personelem, komunikatywność, przedsiębiorczość,
-nie wymagamy doświadczenia w branży odzieżowej – mile widziane doświadczenie w handlu (także jako pracownik) lub prowadzeniu działalności gospodarczej w dowolnej branży.
Po więcej informacji zapraszamy pod numer 663 745 225

Napisał(a): ypsilon -

To czy handel odzieżą używaną się opłaca zależy przede wszystkim od towaru jakim się handluje. Ja prowadzę sklep w Łodzi już od 2 lat i śmiać mi się chce jak krążą słuchy,że rynek się kończy. Mam stałych klientów i staram się, aby dostawali to czego szukają. Była swojego czasu "moda na kosze" miałam więc kosze i odzież na wagę.
Teraz ludzie szukają wysokiej jakości ciuchów używanych. Musiałam więc poszukać dobrej hurtowni,która ma taki towar jakiego szukają klienci. Koleżanka, która prowadzi sklep w Zduńskiej Woli poleciła mi hurtownię Makpol.co z Łodzi. Współpracuję z nimi już pół roku i póki co są w porządku.

« Wróć do tematów Odpowiedz
Do góry strony: Czy prowadznie sklepu z odzieżą używaną się opłaca?

Reklama