Reklama

Czy prowadznie sklepu z odzieżą używaną się opłaca? (128)

Kanał RSS
pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
Ilość wyświetleń: 58257

Re: Czy prowadznie sklepu z odzieżą używaną się opłaca?

Napisał(a): Gość -

Witam Wszystkich!

Planuję otworzyć hurtownie ciuchów używanych i w związku z tym lecę do Londynu w celu znalezienia dobrej hurtowni z dobrą jakością ciuchów i ponegocjować ceny. Na początek myślę o 15 tonach. niesortu cash for clothes. Oczywiście mam już kilka miejsc do weryfikacji do których podjadę, ale może ktoś z Was już zna dobre albo złe hurtownie w Londynie? albo ma już jakieś doświadczenia niekoniecznie dobre z kupnem słabej jakości ciuchów? Wiem, ze jest to loteria w jakiś sposób, i nie jestem w stanie sprawdzić 15 ton ciuchów, ale chcę zrobić wszystko, żeby było jak najlepiej :) Ciuchy, które będę sprzedawał muszą byc dobrej jakości i klienci zadowoleni! Jeśli ktoś chciałby podzielić się czymś MĄDRYM to będę bardzo wdzięczny :) Czy tutaj czy na email slaw1350@wp.pl Zapraszam!

Pozdrawiam

Opłaca, ale tylko i wyłącznie pod warunkiem, że zainwestujesz w dobry towar. Tego kwiatu jak pół światu, ludzie szukają perełek za dobrą cenę, byle szmatkami już się nie interesują. Ja prowadzę sklep od dwóch lat. Szukałam dostawców metodą prób i błędów. Kilkoro mnie oszukało, co chyba jest teraz powszechne - wzięli krocie, dali mi szmaty. Teraz współpracuję z http://www.stuttgarter-mode.com/. Jest dobrze, towar jest dobrej jakości i ruch mam większy. Pamiętaj, kto nie ryzyjuje, ten nie pije szampana, działaj śmiało i realizuj, skoro to lubisz :) ale uważaj na chłąm

Dokładnie o to chodzi, na dobry towar to klienci się znajdą. Ogólnie nie szukam pośredników, czy Polskich hurtowni, które tez zaopatrują inne hurtownie, lece do Londynu, żeby sam znaleść dobre dojście. Ceny mogą być troszkę wyższe niż z innych krajów europy, ale biorąc pod uwagę to, że ludzie chcą modnie wyglądać i cichy są tanie, daje większy przemiał i mniej sentymentów do fajnych szmatek i zwiększa szanse na dobry towar. Miejsce zbiórek też jest istotne, czy są to bogate dzielnice, czy poprostu średniej klasy, bo raczej biednych/biedy nie ma, z tego co widziałem przez 6 lat pobytu w Londynie- to nie Rosja czy Polska.

Zgodzę się z tym, że kto nie ryzykuje nie pije szampana, ale postaram się o to, żeby nie kupić 15 ton szmat :)

Witam mam do sprzedania odzież używaną CREAM.

Proponowana odzież nie ma żadnych skaz typu dziurki, plamki, przebarwienia.Jest dokładnie przepatrywana - zero odrzutu.
Odzież jest wysokiej jakości - bywają rzeczy nowe z metkami.
Tylko rzeczy modne, na czasie, gotowe do powieszenia na wieszak

lekkie i kolorowe, żadnych zapychaczy typu buty, kołdry itp.
70% to odzież damska, 30% męska

Sporo firmówek typu:

ZARA, H&M, Koppahl, ATMOSPHERE, TOPSHOP, ASOS, VERO MODA, NEW LOOK, MARK&SPENCER, MEXX, NEXT, C&A, CROPP, GEORGE, HENNES, ORSAY, NIKE, PUMA, ADIDAS, UMBRO,

Proponowaną odzież można zobaczyć na allegro, mój nick tomason84
w razie pytań proszę pisać na maila: tominho1@o2.pl

opłaca się, ale zalezy kiedy, jak masz dobry towar... dobry - czyli dobra jakosc i w miare ladne ubrania, wiadomo, ze to co brzydkie i nieladne sie nie sprzeda :/ ja korzystam z uslug hurtowni www.wilowscy.pl i powiem szczerze, ze jestem zadowolona. od kilku miesiecy szukalam informacji o tej hurtowni w internecie, bo jak wiecie mozna znalezc wielu oszustow w tej branzy ;/ sprzedaja podarte ubrania, czasami mniej niz byla umowa, albo nie sa do konca takie jak opisuja ;// a ta hurtownia jest uczciwa i spelnia moje wymagania, jestem w trakcie otwierania 3 dyskontu, polecam wszystkim, fajna sprawa :)

Napisał(a): mandi12 -

ja prowadzę od 3 lat swoj sklep, polecam kazdemu wlasny biznes, zwlaszcza z ubraniami, na poczatku bylo ciezko, wiadomo - trzeba znalezc jakiegos zaufanego dostawce, ciezko bylo, ale znalazłam dobra hurtownie www.wilowscy.pl i korzystam z ich usług do dzisiaj, ubrania sie sprzedaja, klienci przybywaja, takze jest ok, najwazniejsze to sie nie bac podjac ryzyka!!!!

« Wróć do tematów Odpowiedz
Do góry strony: Czy prowadznie sklepu z odzieżą używaną się opłaca?

Reklama

Reklama