× m.interia.pl

Korzystasz z urządzenia mobilnego? Wybróbuj wersję Interii,
zaprojektowaną specjalnie dla Twojego urządzenia.

Reklama

duzy problem z logowaniem (7)

Kanał RSS
pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
Ilość wyświetleń: 6

duzy problem z logowaniem

Napisał(a): Gość -

witam wszystkich.
czy ktos jeszcze ma problem z logowaniem? od jakiegos tygodnia za kazdym razem kiedy chce sie zalogowac musze ustawic nowe haslo korzystajac z opcji zmiany hasla. jest to bardzo denerwujace. kilka razy mozna, ale nie w nieskonczonosc. czy jest ktos z podobnym problemem? do kogo mam napisac w tej sprawie?
pozdrawiam

Re: duzy problem z logowaniem

Jeśli masz jakiś pomysł dotyczący forum lub chcesz zgłosić nieprawidłowość techniczną lub formalną pisz na adres: admin@forum.interia.pl.

W mailu koniecznie podaj swojego nicka z forum oraz zwięźle i precyzyjne opisz swój pomysł/problem.

Słuchaj może masz problem z przeglądarką internetową.Ja miałam podobne problemy ale odkąd zmieniłam przeglądarkę na Mozilla Firefox nie mam takich problemów.Napisz tez do Pani Joanny(Jagody) na pewno coś na to zaradzi i rozwiąże Twój problem.

witam ponownie, tu znow everyn. problem nadal wystepuje, mimo zapamietania ostatniego hasla w firefox. wrocilam lasnie z urlopu i w ogole nie moge sie zalogowac, co wiecej opcja zmiany hasla teraz nei dziala wyswietla sie komunikat o nieprawidlowych danych albo nie zarejestrowanym adresie mailowym. skoro nikt inny nie ma takiego problemu jak ja to moze cos jest nie tak z moim kontem? czy istnieje mozliwosc zalozenia nowego konta i zabrania swoich przepisow ze soba?

« Wróć do tematów Odpowiedz
Do góry strony: duzy problem z logowaniem

Reklama

Reklama