Reklama

JAKIE MACIE SPOSOBY NA LECZENIE ZATOK? (44)

Kanał RSS
pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
Ilość wyświetleń: 20583

Re: JAKIE MACIE SPOSOBY NA LECZENIE ZATOK?

Napisał(a): Gość -

zatok nie wyleczysz...

ale co pomaga to przede wszystkim sprawdzenie czy to na 100% zatoki -> pierwsze co trzeba zrobić testy alergiczne wziewne i skórne, RTG zatok.

doraźnie pomaga ibuprom zatoki - ale tylko przez kilka dni można brać poza tym pseudoefydryka która w nim jest uzależnia i wali po wątrobie (taki sam skład ma modafen i jest tańszy).

na dłużej można sinnupret - ale tylko niektórzy na to idą trzeba brać systematycznie, mi bardzo pomógł.

czapka w zimie to rzecz jasna MIT, ale przeziębienie głowy/zatok nie pomaga.

Napisał(a): Baskeenka -

gość Sinupret działa dobrze...wiele razy mnie wyciągnął z "zatok". Ostatnio odkryłam jednak coś noweo i dużo lepszego. Tabletki SINULAN FORTE..Zatoki to moja udręka przez cały rok...:(

Zdrówka życzę :)

Jak długo trzeba brać taki sinupret i sinulan? Ile wyniesie mnie cała kuracja?

Napisał(a): rkrecona13 -

Przyłączam się do tej rozmowy. Na mnie najlepiej działa Sinulan. Bierze się go raz dziennie i jest niedrogi. Pięknie oczyszcza mi zatoki, katar spływa i znika ta przeraźliwa gula w gardle (niestety zawsze mi się tak dzieje przy przeziębieniu). Sinupret bierze się trzy razy dziennie więc łatwo zapomnieć o dawkach a poza tym kuracja jest droższa. Branie raz a trzy to różnica :-)
Polecam :-)

Napisał(a): lovelovemedo -

Łączę się z Tobą w bólu, bo mam tak samo. najskuteczniejszy jest póki co AFRIN - krople do nosa, jak jest już bardzo Źle ,ale można go stosować tylko 3 dni.

Jak bardzo cierpisz, to możesz miesiąc używać SINUPRET - antybiotyk, który super dziala choć cena też jest piękna

Pozdrawiam!

katarta bardzo cierpię z powodu zatok.. zane leki nie pomagają:(((((((((
Maxcie jakieś skuteczne rozwiązania? niczego sie nie boję i spróbuje wszystkiego
Pomózcie mi bo bardzo cierpię...

« Wróć do tematów Odpowiedz
Do góry strony: JAKIE MACIE SPOSOBY NA LECZENIE ZATOK?

Reklama

Reklama