Reklama

Jakie pytania warto zadać przed ślubem? (144)

Kanał RSS
pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
Ilość wyświetleń: 1578

Re: Jakie pytania warto zadać przed ślubem?

Napisał(a): Gość -

Gość Ta dyskusja na ten temat jest bez sensu.
Kobietom zależy przedewszystkim na kasie kasie kasie kasie kasie kasie jeszcze raz kasie, sex tylko przy okazji jako miłe dopełnienie tej kasy :), więc ja bym nie przykładał większej wagi do tego tematu ilu naraz i w ogóle bo to bez sensu.

ale bzdury piszesz..jakby kobietom zalezało na kasie,to moze jeden z was na stu by był zonaty....przewazajaca wiekszosc z was,załosne istoty,nie potafi zarobic wiecej niz 1500 zł...i jeszcze fochy,ze musi to dołozyc na dom i utrzymanie,bo na piwo,wóde i dziwki braknie...[/cytat]

Zaraz zaraz, tu nie chodzi o to ile kto zarabia, tu chodzi o to,że laskom się nie chce hańbić pracą i po ślubie domagają się,żeby facet je utrzymywał.

Gość

mewa135 czy w dzisiejszych czasach warto brac slub?

a czy on coś zmienia na lepsze?,nie zwiększy miłości a gdy wszystko sie zepsuje stworzy tylko problem z rozstaniem,życie to nie bajka jak się niektórym wydaje.

dokładnie, jak się psują relacje to jest problem z rozstaniem bo trzeba dopełnić formalności cywilnych, kościelnych, nie dość,że to zabiera dużo czasu to trzeba jeszcze dać zarobić Pańsu, Kościołowi za to,że ludziom się przytrafiło nieszczęście rozwodu.

Jedno pytanie: Czy chcesz mnie za małżonka lub żonę.Po twierdzącej odpowiedzi pod pachę i do USC lub kościola i realizować wspólne życie. A co nas czeka w życiu to się dopiero okaże!!! Tak dzialam ok. 50 lat i nigdy mnie nie bylo tak dobrze z moją NIUNIĄ jak teraz. Wychowaliśmy troje dzieci i one wychowują swoje dzieci. Tak się zlożylo że moja NIUNIA jest obecnie bardziej chora ode mnie, nawet mi do glowy nie przyszlo uciec od niej, wprost przeciwnie jeszcze bardziej mnie zblizylo do NIEJ i slużę JEJ pomocą w każdej sytuacji.I pijemy rano kawę i zawsze mamy temat do rozmowy.To tyle na tyle.Aa jeszcze jedno, pobierając się wcale nie byliśmy tak strasznie wsobie zakochani ani zuroczeni, to wszystko przyszlo później. To yle.

Gość Jedno pytanie: Czy chcesz mnie za małżonka lub żonę.Po twierdzącej odpowiedzi pod pachę i do USC lub kościola i realizować wspólne życie. A co nas czeka w życiu to się dopiero okaże!!! Tak dzialam ok. 50 lat i nigdy mnie nie bylo tak dobrze z moją NIUNIĄ jak teraz. Wychowaliśmy troje dzieci i one wychowują swoje dzieci. Tak się zlożylo że moja NIUNIA jest obecnie bardziej chora ode mnie, nawet mi do glowy nie przyszlo uciec od niej, wprost przeciwnie jeszcze bardziej mnie zblizylo do NIEJ i slużę JEJ pomocą w każdej sytuacji.I pijemy rano kawę i zawsze mamy temat do rozmowy.To tyle na tyle.Aa jeszcze jedno, pobierając się wcale nie byliśmy tak strasznie wsobie zakochani ani zuroczeni, to wszystko przyszlo później. To yle.

rewelacja,ale ci się człowieku udało w życiu ty masz chyba więcej szczęścia niż rozumu!

Napisał(a): modniaczkowa -

Przed samym ślubem już jest za późno,aby zastanawiać się nad pytaniami i tak przecież będzie się składało przysięgę małżeńską.A skoro zdecyduje się ktoś na ślub,czyli musi być pewny na 100% swej decyzji.Klamka zapadła.W związku ważna jest wierność, lojalność, uczciwość,szczerość,należy dużo rozmawiać,problemy rozwiązywać od ręki,nigdy ich nie odkładać na potem. Powodzenia.

« Wróć do tematów Odpowiedz
Do góry strony: Jakie pytania warto zadać przed ślubem?

Reklama

Reklama