× m.interia.pl

Korzystasz z urządzenia mobilnego? Wybróbuj wersję Interii,
zaprojektowaną specjalnie dla Twojego urządzenia.

Reklama

Kobiety kupują pozytywne testy ciążowe! (18)

Kanał RSS
pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
Ilość wyświetleń: 1404

Kobiety kupują pozytywne testy ciążowe!

Napisał(a): Rozanna -

Szok!
Tak to nie żart;/
Oto dowód:http://allegro.pl/pozytywny-test-ciazowy-i3577037590.html
Ogłoszenia podobne można znaleźć na gumtree czy tabicy.
W ogłoszeniach najczęściej pisze:
* Test o wyniku POZYTYWNYM zrobiony przez kobitę w ciąży, 100% wiarygodny.
* Test przesyłamy w możliwie najmniej naruszonym stanie w oryginalnym opakowaniu.
* Gwarantujemy pełną dyskrecje, test wysyłamy w neutralnej bąbelkowej kopercie.
* Wysyłka w ciągu 24h od zamówienia
* Test wykonany zaraz przed wysyłką, a więc wygląda idealnie
Cena waha sie od 20 do nawet 50 zł

Wyczytałam że robią to najczęściej z 3 powodów: Albo żeby zatrzymać męża przy sobie albo żeby powiedzieć przez to chłopakowi że seks to nie tylko przyjemność ale i odpowiedzialność albo żeby sprawdzić czy partner traktuje nas poważnie.

Dla mnie to paranoja, przecież to i tak wyjdzie na jaw, po co udawać, oszukiwać, i to w tak poważnej kwestii?
Co o tym sądzicie?
Nabrałybyście swoich partnerów na kupiony pozytywny test ciążowy?
[image]0002IYRSAXTCAE7Q[/image]

Załączniki:

Re: Kobiety kupują pozytywne testy ciążowe!

Napisał(a): renee -

Edytt5

renee

Edytt5 A fujjjjj... niegrzeczne dziewczynki !!!

Ale zaradne:))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Gdzie diabeł nie może kobietę pośle.....

haha... fakt.. zaradne.. ale ciekawe jak jest z gwarancją ?

wiesz zawsze mogą szybko "zajść...."na potwierdzenie wyników:)No albo zwalić wszystko na producenta testów...:))

Napisał(a): Edytt5 -

renee

Edytt5

renee

Ale zaradne:))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Gdzie diabeł nie może kobietę pośle.....

wiesz zawsze mogą szybko "zajść...."na potwierdzenie wyników:)No albo zwalić wszystko na producenta testów...:))

Oj wiesz jak to jest czasem z tym chceniem :)... ale wiesz co.. z drugiej strony myślę że można w ten sposób bardzo szybko sprawdzić faceta ... i czy warto się z nim wiązać ... no taki mały prezencik np na mikołajki ... a jak zobaczy się jego dziwną i niepożądaną reakcję to kopa w cztery litery w promocji... :)

Napisał(a): Gość -

Edytt5

renee

Edytt5

renee

Oj wiesz jak to jest czasem z tym chceniem :)... ale wiesz co.. z drugiej strony myślę że można w ten sposób bardzo szybko sprawdzić faceta ... i czy warto się z nim wiązać ... no taki mały prezencik np na mikołajki ... a jak zobaczy się jego dziwną i niepożądaną reakcję to kopa w cztery litery w promocji... :)

A teraz pomysl o tym: (jestem facetem)

Pokazujesz taki pozytywny test swojemu facetowi. On ma mieszane uczucia, bo nie staraliscie sie o dziecko ale ogolnie mowi, ze sie cieszy. Czyli normalna reakcja, wiekszosc facetow ma mieszane uczucia bo z jednej strony chcemy ale z drugiej sie boimy. Ale ogolnie facet daje do zrozumienia, ze jest dobrze i wychowaz Toba to dziecko.

Facet oswaja sie z mysla o byciu ojcem, 2-3tyg pozniej juz ciagle podskakuje z radosci. I dowiaduje sie, najlepiej od Ciebie, ze to byl tylko test...

1/ To ogromny cios. Wiekszy niz kobietom moze sie wydawac
2/ Ja bym taka kobiete zostawil. Jedyne czego by sie dowiedziala to to, ze stracila faceta ktory myslal o niej powaznie.

Po prostu nie toleruje klamstwa i takich gierek. Jesli takie numery robi to skad mam miec pewnosc, ze w przyszlosci nie wykreci mi gorszego numeru, zeby "sprawdzic"?

Kobiety w zwiazku wymagaja zaufania a takie testy pokazuja, ze same nie ufaja facetom. Dlatego ja bym laske zostawil gdyby taki numer mi wykrecila. Wiec zastanowcie sie nad tym, drogie panie

Napisał(a): Gość -

gość

Edytt5

renee

Edytt5

renee

A teraz pomysl o tym: (jestem facetem)

Pokazujesz taki pozytywny test swojemu facetowi. On ma mieszane uczucia, bo nie staraliscie sie o dziecko ale ogolnie mowi, ze sie cieszy. Czyli normalna reakcja, wiekszosc facetow ma mieszane uczucia bo z jednej strony chcemy ale z drugiej sie boimy. Ale ogolnie facet daje do zrozumienia, ze jest dobrze i wychowaz Toba to dziecko.

Facet oswaja sie z mysla o byciu ojcem, 2-3tyg pozniej juz ciagle podskakuje z radosci. I dowiaduje sie, najlepiej od Ciebie, ze to byl tylko test...

1/ To ogromny cios. Wiekszy niz kobietom moze sie wydawac
2/ Ja bym taka kobiete zostawil. Jedyne czego by sie dowiedziala to to, ze stracila faceta ktory myslal o niej powaznie.

Po prostu nie toleruje klamstwa i takich gierek. Jesli takie numery robi to skad mam miec pewnosc, ze w przyszlosci nie wykreci mi gorszego numeru, zeby "sprawdzic"?

Kobiety w zwiazku wymagaja zaufania a takie testy pokazuja, ze same nie ufaja facetom. Dlatego ja bym laske zostawil gdyby taki numer mi wykrecila. Wiec zastanowcie sie nad tym, drogie panie

Lepiej bym tego nie napisał

« Wróć do tematów Odpowiedz
Do góry strony: Kobiety kupują pozytywne testy ciążowe!

Reklama