Reklama

Kobiety kupują pozytywne testy ciążowe! (16)

Kanał RSS
pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
Ilość wyświetleń: 1413

Kobiety kupują pozytywne testy ciążowe!

Napisał(a): Rozanna -

Szok!
Tak to nie żart;/
Oto dowód:http://allegro.pl/pozytywny-test-ciazowy-i3577037590.html
Ogłoszenia podobne można znaleźć na gumtree czy tabicy.
W ogłoszeniach najczęściej pisze:
* Test o wyniku POZYTYWNYM zrobiony przez kobitę w ciąży, 100% wiarygodny.
* Test przesyłamy w możliwie najmniej naruszonym stanie w oryginalnym opakowaniu.
* Gwarantujemy pełną dyskrecje, test wysyłamy w neutralnej bąbelkowej kopercie.
* Wysyłka w ciągu 24h od zamówienia
* Test wykonany zaraz przed wysyłką, a więc wygląda idealnie
Cena waha sie od 20 do nawet 50 zł

Wyczytałam że robią to najczęściej z 3 powodów: Albo żeby zatrzymać męża przy sobie albo żeby powiedzieć przez to chłopakowi że seks to nie tylko przyjemność ale i odpowiedzialność albo żeby sprawdzić czy partner traktuje nas poważnie.

Dla mnie to paranoja, przecież to i tak wyjdzie na jaw, po co udawać, oszukiwać, i to w tak poważnej kwestii?
Co o tym sądzicie?
Nabrałybyście swoich partnerów na kupiony pozytywny test ciążowy?
[image]0002IYRSAXTCAE7Q[/image]

Załączniki:

Re: Kobiety kupują pozytywne testy ciążowe!

Napisał(a): renee -

Edytt5

renee

Edytt5 A fujjjjj... niegrzeczne dziewczynki !!!

Ale zaradne:))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Gdzie diabeł nie może kobietę pośle.....

haha... fakt.. zaradne.. ale ciekawe jak jest z gwarancją ?

wiesz zawsze mogą szybko "zajść...."na potwierdzenie wyników:)No albo zwalić wszystko na producenta testów...:))

Napisał(a): Edytt5 -

renee

Edytt5

renee

Ale zaradne:))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Gdzie diabeł nie może kobietę pośle.....

wiesz zawsze mogą szybko "zajść...."na potwierdzenie wyników:)No albo zwalić wszystko na producenta testów...:))

Oj wiesz jak to jest czasem z tym chceniem :)... ale wiesz co.. z drugiej strony myślę że można w ten sposób bardzo szybko sprawdzić faceta ... i czy warto się z nim wiązać ... no taki mały prezencik np na mikołajki ... a jak zobaczy się jego dziwną i niepożądaną reakcję to kopa w cztery litery w promocji... :)

Napisał(a): Gość -

Edytt5

renee

Edytt5

renee

Oj wiesz jak to jest czasem z tym chceniem :)... ale wiesz co.. z drugiej strony myślę że można w ten sposób bardzo szybko sprawdzić faceta ... i czy warto się z nim wiązać ... no taki mały prezencik np na mikołajki ... a jak zobaczy się jego dziwną i niepożądaną reakcję to kopa w cztery litery w promocji... :)

A teraz pomysl o tym: (jestem facetem)

Pokazujesz taki pozytywny test swojemu facetowi. On ma mieszane uczucia, bo nie staraliscie sie o dziecko ale ogolnie mowi, ze sie cieszy. Czyli normalna reakcja, wiekszosc facetow ma mieszane uczucia bo z jednej strony chcemy ale z drugiej sie boimy. Ale ogolnie facet daje do zrozumienia, ze jest dobrze i wychowaz Toba to dziecko.

Facet oswaja sie z mysla o byciu ojcem, 2-3tyg pozniej juz ciagle podskakuje z radosci. I dowiaduje sie, najlepiej od Ciebie, ze to byl tylko test...

1/ To ogromny cios. Wiekszy niz kobietom moze sie wydawac
2/ Ja bym taka kobiete zostawil. Jedyne czego by sie dowiedziala to to, ze stracila faceta ktory myslal o niej powaznie.

Po prostu nie toleruje klamstwa i takich gierek. Jesli takie numery robi to skad mam miec pewnosc, ze w przyszlosci nie wykreci mi gorszego numeru, zeby "sprawdzic"?

Kobiety w zwiazku wymagaja zaufania a takie testy pokazuja, ze same nie ufaja facetom. Dlatego ja bym laske zostawil gdyby taki numer mi wykrecila. Wiec zastanowcie sie nad tym, drogie panie

gość

Edytt5

renee

Edytt5

renee

A teraz pomysl o tym: (jestem facetem)

Pokazujesz taki pozytywny test swojemu facetowi. On ma mieszane uczucia, bo nie staraliscie sie o dziecko ale ogolnie mowi, ze sie cieszy. Czyli normalna reakcja, wiekszosc facetow ma mieszane uczucia bo z jednej strony chcemy ale z drugiej sie boimy. Ale ogolnie facet daje do zrozumienia, ze jest dobrze i wychowaz Toba to dziecko.

Facet oswaja sie z mysla o byciu ojcem, 2-3tyg pozniej juz ciagle podskakuje z radosci. I dowiaduje sie, najlepiej od Ciebie, ze to byl tylko test...

1/ To ogromny cios. Wiekszy niz kobietom moze sie wydawac
2/ Ja bym taka kobiete zostawil. Jedyne czego by sie dowiedziala to to, ze stracila faceta ktory myslal o niej powaznie.

Po prostu nie toleruje klamstwa i takich gierek. Jesli takie numery robi to skad mam miec pewnosc, ze w przyszlosci nie wykreci mi gorszego numeru, zeby "sprawdzic"?

Kobiety w zwiazku wymagaja zaufania a takie testy pokazuja, ze same nie ufaja facetom. Dlatego ja bym laske zostawil gdyby taki numer mi wykrecila. Wiec zastanowcie sie nad tym, drogie panie

Lepiej bym tego nie napisał

renee

Edytt5

renee

Człowieku to że wyniki testu jest pozytywny to nie znaczy że kobieta jest w ciąży. Ostatecznie trzeba to potwierdzić u lekarza. Widać edukacje seksualną.
Ale pomysł żeby sprawdzić jak facet zareaguje dobry. Przecież nie chce być z jeleniem.

Napisał(a): renee -

gość

renee

Edytt5

renee

Człowieku to że wyniki testu jest pozytywny to nie znaczy że kobieta jest w ciąży. Ostatecznie trzeba to potwierdzić u lekarza. Widać edukacje seksualną.
Ale pomysł żeby sprawdzić jak facet zareaguje dobry. Przecież nie chce być z jeleniem.

ale tu nie rozpatrujemy czy jest w ciąży, tylko pomysłowość kobiet w oszukiwaniu..:)

« Wróć do tematów Odpowiedz
Do góry strony: Kobiety kupują pozytywne testy ciążowe!

Reklama

Reklama