Reklama

mój były sie zaręczył i wtedy zrozumiałam swój błąd (24)

Kanał RSS
pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
Ilość wyświetleń: 5622

mój były sie zaręczył i wtedy zrozumiałam swój błąd

Napisał(a): straszna -

Tomuś był dla mnie cudowny, ale stwierdziłam po 3 latach związku cos mi sie nudzi i potrzebuje przerwy..
było nam cholernie ciężko..nie odzywaliśmy sie przez miesiąc potem znowu pisaliśmy i dzwoniliśmy..

aż w końcu dowiedziałam sie ze ma nową dziewczynę, myślałam, ze mu przejdzie ale teraz dowiedziałąm sie ze sie zaręczył z tamtą..Jak mogę Go odzyskać??
teraz rozumie swój bład... RATUNKUU!!

Re: mój były sie zaręczył i wtedy zrozumiałam swój błąd

Napisał(a): Alicjaja -

straszna Tomuś był dla mnie cudowny, ale stwierdziłam po 3 latach związku cos mi sie nudzi i potrzebuje przerwy..
było nam cholernie ciężko..nie odzywaliśmy sie przez miesiąc potem znowu pisaliśmy i dzwoniliśmy..

aż w końcu dowiedziałam sie ze ma nową dziewczynę, myślałam, ze mu przejdzie ale teraz dowiedziałąm sie ze sie zaręczył z tamtą..Jak mogę Go odzyskać??

Teraz???? Polak zawsze mądry po szkodzie! z pewnością Ona jest bardziej wartościowym człowiekiem niż Ty a dlaczego niby miał by zerwać zaręczyny? Zajmij się lepiej swoim życiem i poszukaj faceta godnego Ciebie bo nie masz prawa psuć tego co Oni między sobą zbudowali a skoro doszło do zaręczyn to nie długo może być i ślub i pamiętaj każdy w swoim życiu ma swoje 5 minut które albo wykorzysta albo nie Ty nie wykorzystałaś.

Napisał(a): Vetti -

Nie popełniłaś błędu, ale teraz go popełniasz. To tylko chwilowy atak paniki, boisz się, że zostaniesz sama. Odpuść sobie, bo zmienisz się w kogoś kim naprawdę nigdy nie chciałabyś być. Zawsze chcemy tego co ma ktoś inny a kiedy już to dostajemy przestaje nas interesować. Teraz sama się nakręcasz, ale to minie.

Napisał(a): Gość -

straszna Tomuś był dla mnie cudowny, ale stwierdziłam po 3 latach związku cos mi sie nudzi i potrzebuje przerwy..

nigdy nie bylam w takiej sytuacji i nie bede..nie lezy to w mojej naturze,zeby walczyc czy tez odzyskiwac faceta...jak widze, ze robi sie tloczno wychodze z tloku i nie mam problemu...nawet wtedy kiedy kocham bardzo czy kochalam nie bylam ta druga czy kolejna i nigdy w zyciu o zadnego faceta nie walczylam..raczej bylo odwrotnie..dlatego wiec niech wypowiedza sie te kobiety,ktore walczyly i odzyskaly...

« Wróć do tematów Odpowiedz
Do góry strony: mój były sie zaręczył i wtedy zrozumiałam swój błąd

Reklama

Reklama