× m.interia.pl

Korzystasz z urządzenia mobilnego? Wybróbuj wersję Interii,
zaprojektowaną specjalnie dla Twojego urządzenia.

Reklama

Ocet jabłkowy na obfite miesiączki i hemoroidy - Tombak (5)

Kanał RSS
pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
Ilość wyświetleń: 1344

Ocet jabłkowy na obfite miesiączki i hemoroidy - Tombak

Napisał(a): Gość -

Czy stosował ktoś ocet jabłkowy? W swojej książce Tombak opisuje lecznicze właściwości octu jabłkowego. Jest skuteczny w przypadku obfitych miesiączek i leczeniu hemoroidów. Może ktoś to już stosował i chciałby się podzielić swoimi spostrzeżeniami na ten temat. Ja mam zarówno obfite miesiączki i hemoroidy i zamierzam pić ocet jabłkowy. Mam nadzieję, że mi pomoże. Czy ktoś już to sprawdził czy naprawdę działa?

Re: Ocet jabłkowy na obfite miesiączki i hemoroidy - Tombak

Nie próbowałam działania octu jabłkowego jeśli chodzi o obfite miesiączki ale miałam ten problem. Zniknął po trzymiesięcznej kuracji tabletkami antykocepcyjnymi- oczywiście muszą one być indywidualnie dobrane przez lekarza. Po skończonej kuracji mam normalne miesiączki i regularne jak w zegarku. Co do hemoroidów nistety nie mogę pomóc.

byc moze dziala, bo ocet moze doprowadzic do anemii, a nawet bialaczki, bo niszczy czerwone krwinki, no i okres sie zmniejsza, bo nie ma krwi, ale taka anemia jest bardzo szkodliwa, raczej na obfite miesiaczki to lepiej isc do lekarza n iz niszczyc sobie zdrowie, a na anemie polecam Floradix ( jest w plynie, zawiera zelazo+witaminki), szybko sie wchlania i jest zupelnie bezpieczny ( bo nawet kobiety w ciazy i karmiace moga go pic), mnie uzupalnil niedobor zelaza, jak dostalam anemii wlasnie przez obfite miesiaczki, trzeba dbac o swoje zdrowie, anemia straszna rzecz, wiec nie pijcie zadnych octow zeby ja celowo wywolac!!!

Na hemoroidy to ja bardziej polecam zwykły błonnik np. biogarden. Przyczyną hemoroidów bardzo często są zaparcia, ja odkąd zaczęłam go brać - 0 problemów. A na obfite miesiączki - zwróciłam uwagę, że ma wpływ sposób odżywiania i to bardzo. Tego octu nie próbowałam.

« Wróć do tematów Odpowiedz
Do góry strony: Ocet jabłkowy na obfite miesiączki i hemoroidy - Tombak

Reklama