Reklama

Ocet jabłkowy na obfite miesiączki i hemoroidy - Tombak (5)

Kanał RSS
pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
Ilość wyświetleń: 1896

Ocet jabłkowy na obfite miesiączki i hemoroidy - Tombak

Napisał(a): Gość -

Czy stosował ktoś ocet jabłkowy? W swojej książce Tombak opisuje lecznicze właściwości octu jabłkowego. Jest skuteczny w przypadku obfitych miesiączek i leczeniu hemoroidów. Może ktoś to już stosował i chciałby się podzielić swoimi spostrzeżeniami na ten temat. Ja mam zarówno obfite miesiączki i hemoroidy i zamierzam pić ocet jabłkowy. Mam nadzieję, że mi pomoże. Czy ktoś już to sprawdził czy naprawdę działa?

Re: Ocet jabłkowy na obfite miesiączki i hemoroidy - Tombak

Napisał(a): Gość -

Nie próbowałam działania octu jabłkowego jeśli chodzi o obfite miesiączki ale miałam ten problem. Zniknął po trzymiesięcznej kuracji tabletkami antykocepcyjnymi- oczywiście muszą one być indywidualnie dobrane przez lekarza. Po skończonej kuracji mam normalne miesiączki i regularne jak w zegarku. Co do hemoroidów nistety nie mogę pomóc.

Re: Ocet jabłkowy na obfite miesiączki i hemoroidy - Tombak

Napisał(a): Gość -

byc moze dziala, bo ocet moze doprowadzic do anemii, a nawet bialaczki, bo niszczy czerwone krwinki, no i okres sie zmniejsza, bo nie ma krwi, ale taka anemia jest bardzo szkodliwa, raczej na obfite miesiaczki to lepiej isc do lekarza n iz niszczyc sobie zdrowie, a na anemie polecam Floradix ( jest w plynie, zawiera zelazo+witaminki), szybko sie wchlania i jest zupelnie bezpieczny ( bo nawet kobiety w ciazy i karmiace moga go pic), mnie uzupalnil niedobor zelaza, jak dostalam anemii wlasnie przez obfite miesiaczki, trzeba dbac o swoje zdrowie, anemia straszna rzecz, wiec nie pijcie zadnych octow zeby ja celowo wywolac!!!

Re: Ocet jabłkowy na obfite miesiączki i hemoroidy - Tombak

Napisał(a): Gość -

Na hemoroidy to ja bardziej polecam zwykły błonnik np. biogarden. Przyczyną hemoroidów bardzo często są zaparcia, ja odkąd zaczęłam go brać - 0 problemów. A na obfite miesiączki - zwróciłam uwagę, że ma wpływ sposób odżywiania i to bardzo. Tego octu nie próbowałam.

« Wróć do tematów Odpowiedz
Do góry strony: Ocet jabłkowy na obfite miesiączki i hemoroidy - Tombak

Reklama

Reklama