× m.interia.pl

Korzystasz z urządzenia mobilnego? Wybróbuj wersję Interii,
zaprojektowaną specjalnie dla Twojego urządzenia.

Reklama

owoce morwy na anemię, liscie na odchudzanie (52)

Kanał RSS
pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
Ilość wyświetleń: 141623

Re: owoce morwy na anemię, liscie na odchudzanie

Napisał(a): Gość -

Świeża jest przepyszna! Ale uwaga! - bardzo brudzi, zwłaszcza ta ciemna pozostawia ciemny język. Równie pyszne są morwy suszone. Można je kupić w sklepach ze zdrową żywnością. Na Allegro też ją dostaniesz. Polecam!

gość Oczywiście artykuł sponsorowany. Sugeruje nam wyraźnie morwę i pewnie te drogie tabletki zagraniczne. W Polsce jest produkowany , ale blokowany w handlu preparat z fasolaminy /fasola biała/ który też ma takie same właściwości, ale ma wadę, że jest za tani.

sugeruje morwę, czyli to że moze sobie narwać liści ususzyć i robić herbatki. Nic tu nie ma o kupowaniu drogich preparatów, ale każdy wyciaga wnioski jakie chce. Nie wiem dlaczego teraz kaażdy chce mies wszystko w tabletkach.

Polecam zmienić swoje nawyki żywieniowe. Ja właśnie miałam z tym problem. Lubię mięso więc jadłam go prawie codzienni.Mało warzyw, owoców, ryb, dużo mięsa i tuczące przekąski spowodowały u mnie nadwagę.Nie mogłam znaleźć odpowiedniej diety. Próbowałam różnych sposobów. Aż wreszcie ktoś polecił coś rewelacyjnego!(idealnafigura.com/gberes)Nawet nie wiem kiedy zgubiłam te kg, wiem tylko ze nie głodowałam i jadłam ulubione moje potrawy a chudłam. Waga nie wróciła:)

Z białą morwą to prawda, dowiedziałam się o tym przez przypadek ponieważ posiadam takie drzewko(jest to samosiejka) i o jej właściwościach poinformowali mnie ludzie, którzy zaczęli przyjeżdżać z prośbą o liście. W moich okolicach było kiedyś bardzo dużo morwy czarnej i jako dziecko objadałam się nią do oporu, niestety kilka lat temu powycinano te cudowne drzewka.

Napisał(a): waldek2212 -

Wasze wpisy sugerują ,że żyjecie na innej planecie !! Sadzonki morwy : białej ,różowej i czarnej są w każdym sklepie ogrodniczym a zwłaszcza w szkółkach ogrodniczych. Jest to jednak drzewo wysokie do 20 m wzrost i potrzebuje odpowiedniej działki. Warto jednak poświęcić trochę miejsca, bo z owoców można robić wszystko a smak jest nie powtarzalny.
Dżemy, powidła, kompoty, mrożonki ,soki , wino itd...

Nie jest łatwo zdrowo się odżywiać, to wiąże się ze zmianą nawyków żywieniowych. Dawniej zawsze miałam z tym problem. Nie mogła znaleźć odpowiedniej diety a od lat zmagałam się z moimi kg. Brak mi było motywacji. Aż wreszcie znajoma poleciła mi coś rewelacyjnego!(idealnafigura.com/gberes). Nawet nie wiem kiedy zgubiłam te zbędne kg, wiem tylko, że nie głodowałam i jadłam ulubione potrawy a chudłam. Waga nie wróciła:)

« Wróć do tematów Odpowiedz
Do góry strony: owoce morwy na anemię, liscie na odchudzanie

Reklama