Reklama

Ożenić syna.......... (17)

Kanał RSS
pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
Ilość wyświetleń: 2842

Re: Ożenić syna..........

Napisał(a): Gość -

Cieszę się, że znalazłam Pani wpis. Pracuję w telewizji i własnie startujemy z nowym programem, w którym mamy razem z synami będą szukały odpowiedniej kandydatki na żonę lub narzeczoną. Dla niektórych może się to wydawać śmieszne ale jest naprawdę wielu mężczyzn, którzy są nieśmiali i nie wiedzą jak się do tego zabrać. Nieżj przesyła nasze ogłoszenie. byłabym wdzięczna gdyby się Pani do mnie odezwała :) Jeśli są tu inne osóby, które byłyby zainteresowane wzięciem iudziału w programie proszę o kontakt.

Chcesz żeby Twój syn wreszcie się ożenił? Nowe reality show pomoże Ci znaleźć dla niego żonę!

Jeśli poszukujesz żony dla swojego ukochanego dorosłego syna, który ciągle mieszka z Tobą, a powinien już mieć swoją żonę, to ten program jest właśnie dla Ciebie. Szukamy przebojowych mężczyzn i ich sympatycznych mam, zdecydowanych na to by znaleźć synowi żonę! Jeśli jesteś mamą jednego z nich – zgłoś się.
Jeśli dobrze wiesz, jak ma wyglądać i jaka ma być Twoja przyszła synowa – weź udział w nowym reality show.
Twój syn jest przystojny i inteligentny? Ma mnóstwo znajomych i jest duszą towarzystwa? Jest Twoją dumą i żadna z jego dotychczasowych dziewczyn nie spełniła Twoich wymagań? Weź sprawy w swoje ręce i sama wybierz dziewczynę dla swojego syna!

Szukamy wolnych mężczyzn w wieku 25 - 35 lat, którzy zgodzą się wraz z mamą wziąć udział w tym wyjątkowym programie.
Program oparty jest na amerykańskim formacie „Who wants to marry my son”. Udział w programie to nie tylko świetna zabawa, ale także realna szansa, że Twój syn znajdzie swoją druga połówkę. A Ty możesz mieć ogromny wpływ na to kto nią będzie!
Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres:m.twardowska@gazeta.pl, tel. 519 520 053. Pozdrawiam serdecznie.

« Wróć do tematów Odpowiedz
Do góry strony: Ożenić syna..........

Reklama

Reklama