× m.interia.pl

Korzystasz z urządzenia mobilnego? Wybróbuj wersję Interii,
zaprojektowaną specjalnie dla Twojego urządzenia.

Reklama

Odpowiadasz na: Seks 60 latków

Niektóre opcje zostały zablokowane, ponieważ dostępne sa tylko dla zalogowanych użytkowników.
Zaloguj się lub Załóż Konto Interia - zbieraj punkty za aktywność i korzystaj z dodatkowych opcji.

Piszesz jako Gość

4000 znaków do wpisania
przepisz kod z obrazka

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe

Podsumowanie tematu - najnowsze 5 odpowiedzi

Re: Seks 60 latków

Napisał(a): jajecznica -

gość Rozumiem ze wedlug Ciebie Twoja mama - szesciesiecioparolatka - nie ma prawa cieszyc sie zyciem... ma do konca zycia byc w ciezkiej zalobie po swoim mezu ktory zmarl 10 lat temu a ktoremu przysiegala AZ DO SMIERCI.

Wstyd mi za Ciebie i twoje samolubne glupie i dizecinne myslenie.

Seks to tez czesc zycia - czy ma sie lat 25 czy 65...

A ze mama w SWOIM DOMU byla z kolega w niedwuznacznej sytuacji... gdzie miala byc? w krzakach?

czy jej to juz tylko z zycia - jak to sie mowilo w moich stronach - rozaniec i pod piec???

Seks jest wazny - to nie tylko kopulacja , to tez bliskosc, intymnosc i cieplo drugiego czlowieka. W przypadku Twojej mamy o kopulacji rozrodczej to nawet nie mozna mowic bo juz dawno jest po menopalzie...

A skoro to tak Cie obuza ze kobieta w jej wieku pragnie seksu - to moze dla Ciebie jest to czynnosc kopulacyjna, obdarta z wartosci wyzszych niz wyzycie sie.

Swoja droga to bardzo bardzo niegrzecznie przychodzic do czyjegos domu niezapowiedzianym - byloby milo choc zapukac i poczekac az mama otworzy Ci drzwi a nie wlazic jak 'nalot moralnosciowy'.

NALOT MORALNOSCIOWY tekst-super musze go sprzedac dalej:))

Napisał(a): Gość -

Nie masz racji młoda damo! mamie się tez należy coś od życia.
Ja jestem prawie 10 lat wdową i mam faceta-oczywiście mieszkamy osobno,ale seks uprawiamy o każdej porze dnia i nocy.jeżeli jest to u mnie, a syn ma klucze od mojego mieszkania i przychodzi codziennie do mnie na obiad. zawsze dzwoni czy jestem w domu, nigdy nie wchodzi -ot tak sobie. Wie o tym że mam faceta i cieszy się że jakoś mi się ułożyło ,
zawsze mi mówił /mamuś poszukaj sobie kogoś żebyś nie była sama/.
Więc co chcesz od swojej mamy / swoją powinność wykonała -wychowała,wykształciła i o co chodzi? zastanów się dziewczyno co Ty piszesz za brednie/

Napisał(a): ruszkiel -

Ja też jestem wdowa od paru ładnych lat iuważam że twoja mama ma orawo do własnega życia.pozdrawiam i życzę mamie powodzenia a tobie więcej wyrozumiałośći;

Ty myslisz ,ze tyko Ty potrzebujesz SExu!! a MAM TO NIE KOBIETA??? Ma takie same potrzeby jak Ty!!SEx dla niej to tez przyjemnosc!!

gość Witam serdecznie...Ja mam 56 lat ,,płeć męska a kochałbym się z kobietą 7 razy w tygodniu..Tylko moja konkubina coś mi nie daje..

ja mam 60 i dopiero teraz mam chcec..jestem wypoczeta ,zadbana i mam wiele czasu hi hi hi

Kobieta w INTERIA.PL - Codzienna porcja informacji dla kobiet: HOROSKOPY (horoskop dzienny, miłosny, partnerski) oraz BIORYTM, MODA I URODA (najnowsze trendy, fryzury, kolekcje znanych projektantów), UCZUCIA (miłość, zdrada i seks). ZDROWIE kobiety i wszystko, co z nim związane – diety (np. Dieta Dukana), dziecko, kosmetyki, fitness. Publikujemy ciekawe artykuły, horoskopy, porady, listy i niesamowite zdjęcia.

Reklama

Reklama