× m.interia.pl

Korzystasz z urządzenia mobilnego? Wybróbuj wersję Interii,
zaprojektowaną specjalnie dla Twojego urządzenia.

Reklama

Sekstaśma- mój chłopak chce nas nagrać w łóżku (41)

Kanał RSS
pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
Ilość wyświetleń: 5266

Re: Sekstaśma- mój chłopak chce nas nagrać w łóżku

Napisał(a): Gość -

to był przykład z tą intercyzą pokazujący jakimi hipokrytkami bywają kobiety.bo niby czemu ta pani zakłada, że w przyszłości nie będą razem i będzie ją szantażował nagraniem(nie ufa chłopakowi?) to po co z nim jest??faceci którzy żądają intercyzy są traktowani jak jakieś egoistyczne świnie bo zakładają że coś może sie spier.. i wolą się zabezpieczyć.z tym nagrywaniem to identyczna sytuacja ale panie na forum oburzone

Napisał(a): Parys565 -

gość Wy się znacie, stare katole. Wiecie jak wygląda normalny związek dwojga ludzie, którzy się kochaja i są dla siebie przyjaciółmi? Na porządku dziennym są bąki,nagrywanie taśm, głupie, a nierzadko przesadzone dowcipy z zaskoczenia, rzucanie się starymi śmierdzącymi skarpetami, zakładanie znoszonych majtek na głowę. Co wy wiecie o życiu mądrale????? NIC!!! Posiadacie wiedzę serialowo-filmową a ten psychologiczny bełkot wywodzi się zapewne z rozmów w toku. Związek to jest pełna akceptacja drugiej połówki!!!!!!!!!!

To nawet małpy lepiej się traktują niż Ty swoją połówkę. Przecież obrzucanie brudną bielizną to szczyt DURNOTY. Rozumiem,że każdy może pierdnąć, ale nie robimy tego pod nosem drugiej osoby.
Czy Ciebie ktoś próbował wychować?? Poczytaj "Księgę dżungli", gdzie przedstawiono życie i zwyczaje zwierząt. Daleko Ci do ich kultury.

Ktoś już napisał że po ślubie. Tak ,możesz wtedy się zgodzić.Po kilku latach małżeństwa nie kilku dniach
Jeśli bardzo nalega to jest to podejżane,więc dla własnego bezpieczeństwa nie rób tego

Napisał(a): cyclo -

gość to był przykład z tą intercyzą pokazujący jakimi hipokrytkami bywają kobiety.bo niby czemu ta pani zakłada, że w przyszłości nie będą razem i będzie ją szantażował nagraniem(nie ufa chłopakowi?) to po co z nim jest??faceci którzy żądają intercyzy są traktowani jak jakieś egoistyczne świnie bo zakładają że coś może sie spier.. i wolą się zabezpieczyć.z tym nagrywaniem to identyczna sytuacja ale panie na forum oburzone

Nie rozumiem dlaczego tak się oburzacie.
Jej chłopak na pewno, jako facet, jest wzrokowcem i dlatego kręci go obejrzenie seksu ze swoją dziewczyna z innej perspektywy. I nie ma w tym nic złego. Ludzie szukają różnych podniet, a ta akurat jest niegroźna i może jedynie dodać pikanterii w łóżku. Dziwi mnie, że uważacie go od razu za zboczeńca i dewianta.
Opisanego przez autorkę tematu "problemu" nie możemy do końca rozwiązać ponieważ nie znamy charakteru jej chłopaka, nie wiemy jakimi zasadami się w życiu kieruje, czy jest dojrzały itd. Wiadomo, że jest ryzyko iż trafiła na gówniarza, który może się tym filmem kiedyś w sposób niecny posłużyć, ale uwierzcie - są jeszcze na tym świecie faceci, którzy szanują godność drugiego człowieka, nawet jeśli coś nie wyjdzie. Są też, jak wiadomo pary, które rozstają się w przyjaźni.
Ponadto, nie wiemy jak autorce wiedzie się w związku. Czy jest to coś naprawdę poważnego, czy planują wspólną przyszłość, a może jest to taka tam luźna parka.

Podsumowując, nagrywanie swoich igraszek nie jest niczym strasznym, wręcz przeciwnie, ale partnerzy muszą mieć do siebie zaufanie i znać dogłębnie swoje charaktery :)

Łooo matko,,,, ale sensacja !!
Ludzie na co dzień, stale, licznie, w tej i każdej chwili, robią mocniejsze rzeczy, niż nagrywanie swojego seksu prywatnie.
Wystarczy zapoznać się z serwisem kamerkowym s h o w u p . t v (taki adres bez spacji trzeba wpisać w pole adresu przeglądarki) a zobaczycie na żywo, w czasie rzeczywistym, mnóstwo polskich par - zwykłych amatorów, normalsów, które uprawiają seks publicznie i w 4 literach mają przejmowanie się co powiedzą moherki.
Generalnie ludki mało wiecie o seksie, mało doświadczyliście, mało rozumiecie a jeszcze mniej potraficie dobrze posługiwać się internetem. :)):))

gość kolejny rzucony temat ktoś rzuci i nie odpisuje więcej, aby ludzie sobie pogadali

Dokładnie
Tu chyba są opłacani temat-ciarze, którzy później już nie biorą udziału w dyskusji.
Ważne aby ludziska odświeżali reklamy kłócąc się dla zabicia czasu.

« Wróć do tematów Odpowiedz
Do góry strony: Sekstaśma- mój chłopak chce nas nagrać w łóżku

Reklama