Reklama

Skutki uboczne tabletek na odchudzanie (23)

Kanał RSS
pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
Ilość wyświetleń: 1576

Skutki uboczne tabletek na odchudzanie

Napisał(a): Natallik -

Cześć,
Od kilku miesięcy próbuję sie odchodzić, jak była pogoda to starałam sie biegać czy jeździć na rowerze.
Cały czas staram sie tez zdrowo i dietetycznie sie odżywiać.
Ostatnio koleżanka poleciła mi żeby rozglądnęła się za jakimiś tabletkami na odchudzanie.

Tylko nie wiem czy są one bezpieczne dla mojego organizmu....
Czy ktoś zażywa takie tabletki??
Czy mogą wystąpić jakieś skutki uboczne?

Re: Skutki uboczne tabletek na odchudzanie

Napisał(a): Gość -

witam! Z koleżanką zażywałyśmy tabletki z wyciągu z zielonej kawy. koleżanka schudła 10kg (2op po 50zł) wagę na razie trzyma jednak pilnuje się z jedzeniem. Ja niestety po tygodniu musiałam zrezygnować z powodu bólu nerek. Każdy organizm reaguje inaczej. A dla tych którzy uważają że wszyscy jednakowo reagują czy na ćwiczenia czy dietę to się mylą. przez rok biegałam 6 dni w tygodniu do tego fitness po 1 godz 3 razy w tygodniu, oprócz tego ograniczyłam jedzenie. No i nic! Waga ani drgnęła. No i kto mi to wytłumaczy?

Re: Skutki uboczne tabletek na odchudzanie

Napisał(a): Gość -

Jedyny sposób na zdrowe odchudzanie i długotrwałe wyniki jest zmiana nawyków żywieniowych. Po co całe życie się odchudzać, to jest bardzo męczące dla naszego organizmu.
Ja już z tym nie mam problemu, zmieniłam nawyki żywieniowe, ale pomógł mi w tym polecając mi świetny program konsultant Wellness(idealnafigura.com/gberes), schudłam zdrowo, bezpiecznie, co najważniejsze utrzymuje już ponad rok świetną figurę.Każdej to polecam

« Wróć do tematów Odpowiedz
Do góry strony: Skutki uboczne tabletek na odchudzanie

Reklama

Reklama