× m.interia.pl

Korzystasz z urządzenia mobilnego? Wybróbuj wersję Interii,
zaprojektowaną specjalnie dla Twojego urządzenia.

Reklama

Odpowiadasz na: Suche i pękające pięty, jak sobie radzić ?

Niektóre opcje zostały zablokowane, ponieważ dostępne sa tylko dla zalogowanych użytkowników.
Zaloguj się lub Załóż Konto Interia - zbieraj punkty za aktywność i korzystaj z dodatkowych opcji.

Piszesz jako Gość

4000 znaków do wpisania
przepisz kod z obrazka

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe

Podsumowanie tematu - najnowsze 5 odpowiedzi

Re: Suche i pękające pięty, jak sobie radzić ?

Napisał(a): Lecifa -

Krem Callus. Jest z naturalnych składników bez mocznika. Błyskawicznie pomógł na problem pięt u mojego męża.

Napisał(a): adrianalima90 -

a ja stawiam na regularny peeling i nawilzenie. z kremow moge polecic happy end z bielendy. niedrogi a skuteczny. nie ma sensu przeplacac na kosmetykach do stóp

Napisał(a): Katakumba8 -

ja w ciągu ostatniego tygodnia poradziłam sobie z tym problemem za pomocą maseczki skinlite :) polecam serdecznie

Napisał(a): Gość -

Ja korzystam z tego http://naturalnaplodnosc.iai-shop.com/product-pol-425-Preparat-silnie-zmiekczajacy-do-stop-z-kwasami-AHA-BingoSpa.html
Po kilku zabiegach stopy są nie do poznania...a miałam okropne problemy z suchymi piętami.

Napisał(a): Gość -

Dobry na pękające i suche pięty jest ten krem:

http://www.soraya.pl/product.php?group=body&id=623

moim zdaniem najlepszy krem do stóp na świecie (a do tego jest w dużej tubce, więc długo się nie kończy)

Kobieta w INTERIA.PL - Codzienna porcja informacji dla kobiet: HOROSKOPY (horoskop dzienny, miłosny, partnerski) oraz BIORYTM, MODA I URODA (najnowsze trendy, fryzury, kolekcje znanych projektantów), UCZUCIA (miłość, zdrada i seks). ZDROWIE kobiety i wszystko, co z nim związane – diety (np. Dieta Dukana), dziecko, kosmetyki, fitness. Publikujemy ciekawe artykuły, horoskopy, porady, listy i niesamowite zdjęcia.

Reklama