Reklama

Odpowiadasz na: Suche i pękające pięty, jak sobie radzić ?

Niektóre opcje zostały zablokowane, ponieważ dostępne sa tylko dla zalogowanych użytkowników.
Zaloguj się lub Załóż Konto Interia - zbieraj punkty za aktywność i korzystaj z dodatkowych opcji.

Piszesz jako Gość

4000 znaków do wpisania
przepisz kod z obrazka

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe

Podsumowanie tematu - najnowsze 5 odpowiedzi

Re: Suche i pękające pięty, jak sobie radzić ?

Napisał(a): Gość -

gabbie Jak na razie nie mam zadnych konkretnych produktow na piety- staram sie w nie wcierac porzadna dawke olejku, ktory stosuje rowniez na reszte cialo- mam dwufazowy zloty eliksir bielendowy :) Po prostu stosuje go wiecej na stopy i robie im porzadny masaz :)

oo mam ten eliksir ale jakoś nigdy nie używałam go na stopy, a mam takie popękane..

Napisał(a): gabbie -

Jak na razie nie mam zadnych konkretnych produktow na piety- staram sie w nie wcierac porzadna dawke olejku, ktory stosuje rowniez na reszte cialo- mam dwufazowy zloty eliksir bielendowy :) Po prostu stosuje go wiecej na stopy i robie im porzadny masaz :)

gość Schrunden salbe peclavus zobaczcie zdjęcia na tej stronie

http://sklep.podologiczny.pl/product-pol-9770-peclavus-R-Schrundensalbe-masc-na-pekajace-piety.html

Schrunden salbe peclavus zobaczcie zdjęcia na tej stronie

Stosuje Maść solną virde, ponad trzy miesiące, smaruje na noc i widzę duże zmiany na plus. Zauważyłam też, że jak mam kłopot z tarczycą to pięty gorzej wyglądają.

Kobieta w INTERIA.PL - Codzienna porcja informacji dla kobiet: HOROSKOPY (horoskop dzienny, miłosny, partnerski) oraz BIORYTM, MODA I URODA (najnowsze trendy, fryzury, kolekcje znanych projektantów), UCZUCIA (miłość, zdrada i seks). ZDROWIE kobiety i wszystko, co z nim związane – diety (np. Dieta Dukana), dziecko, kosmetyki, fitness. Publikujemy ciekawe artykuły, horoskopy, porady, listy i niesamowite zdjęcia.

Reklama

Reklama