× m.interia.pl

Korzystasz z urządzenia mobilnego? Wybróbuj wersję Interii,
zaprojektowaną specjalnie dla Twojego urządzenia.

Reklama

Tabletki z tasiemcem na schudnięcie? (108)

Kanał RSS
pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
Ilość wyświetleń: 21776

Re: Tabletki z tasiemcem na schudnięcie?

Napisał(a): Gość -

Pominę kwestię świadomego wprowadzenia do własnego organizmu pasożyta, wszystko już zostało na ten temat napisane. Załóżmy że się uda, że schudniesz, wyleczysz tasiemca i jakimś cudem unikniesz skutków ubocznych. W międzyczasie jednak przyzwyczaisz się do wygodnego faktu, że możesz się obżerać, a waga i tak leci w dół. Takie nawyki niełatwo zmienić. Efekt jo-jo będzie więc tak wielki, jak tasiemiec długi. Nie watro.

Trzeba miec nierowno pod sufitem,zeby wierzyc w magiczna pigulke. Poza tym ogladalam raz program o odchudzaniu sie tabletkami z tasiemcem. Nie masz pewnosci ze wyjdzie z ciebie. Powiklania moga byc gorsze niz sie spodziewasz. Ten robal zrzera cie od srodka. Jestes lekarzem,zeby miec p)ewnosc,ze to takie fajne i nieryzykowne? Kazdy normalny lekarz ci tego zabroni. . Jak ktos ma tasiemca to musi od razu zglosic sie do lekarza.A ty chcesz nie dosc ze narazac swoje zdrowie to jeszcze najblizszych? Super :/ Jakim to trzeba byc idiota,zeby wierzyc w takie bzdury. Magiczna pigulka hahaha. A jesc mniej sie nie da? Sport? Cwiczenia? Ludzie wszystko kupią. Ciemnota. Na plocie tez pisalo. Ktos chcial poglaskac i mu drzazga wpadla.

Dziewczyno...masz nie równo pod sufitem, sport i odpowiednia dieta i masz wagę jaką chcesz. A tabletki z tasiemcem mogę Ci polecić, ale tylko wtedy jak planujesz schudnąć na swój pogrzeb. W trumnie nawet Twój przyjaciel-tasiemiec Cię opuści. Przemyśl to. Pozdrawiam.

http://skippyfile.com/z2a8mh_B wchodzicie w ten link wypełniacie ankiete i macie wszelkie instrukcje co do diety już w 2 miesiące możesz schudnąć 15kg ! BEZPIECZNA DIETA !! POLEGAJĄCA NA ŁATWYCH ĆWICZENIACH I SPECJALNYM ODŻYWIANIU SIĘ !!!

hahaha jak dla mnie dobra dieta to obejrzenie zdjęc na google grafika. rano ogladam jaja tasiemca, po poludniu tasiemca uzbrojonego, a wieczorem, kiedy jestem najbardziej glodna ogladam zdjecia kału z tasiemcem. Ot i cała dieta. Nic nie jem, wciaz mi niedobrze i chudne w mgnieniu oka :DD

dziewczyno opamiętaj się co Ty chcesz wziąć ja bym wolała chyba przez miesiąc brać amfetaminę niż zjeść robaka, którego nie ma 100% pewności potem całkiem wyciągnąć z organizmu a po narkotykach to przynajmniej masz gwarantowany spadek wagi i to już po tygodniu

gość dziewczyno opamiętaj się co Ty chcesz wziąć ja bym wolała chyba przez miesiąc brać amfetaminę niż zjeść robaka, którego nie ma 100% pewności potem całkiem wyciągnąć z organizmu a po narkotykach to przynajmniej masz gwarantowany spadek wagi i to już po tygodniu

Nie pisz takich bzdur na temat narkotyków że efekt gwarantowany!!! Mam znajomych którzy zażywają je codziennie i nie chudną nic a nic, po jakimś czasie organizm się przyzwyczaja i nie chudnie się a po za tym pomyśl jakie spustoszenia w organizmie przynosi zażywanie amfetaminy jeszcze gorsze niż ten cały tasiemiec nie polecam słuchania tej osoby!!!
MOŻE OBRZYDZĘ WAM TERAZ ALE KAŻDY Z NAS MA W ORGANIZMIE PRZYNAJMNIEJ JEDNEGO PASOŻYTA STWIERDZONE JEST TO NA PODSTAWIE BADAŃ!!!! Co do tasiemca niech każdy sam podejmie decyzję czy warto, bo niestety nie ma pewności że jest on nieuzbrojony. Pozdrawiam

« Wróć do tematów Odpowiedz
Do góry strony: Tabletki z tasiemcem na schudnięcie?

Reklama