× m.interia.pl

Korzystasz z urządzenia mobilnego? Wybróbuj wersję Interii,
zaprojektowaną specjalnie dla Twojego urządzenia.

Reklama

Tabletki z tasiemcem na schudnięcie? (109)

Kanał RSS
pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
Ilość wyświetleń: 22163

Re: Tabletki z tasiemcem na schudnięcie?

Napisał(a): Gość -

gość znalazłam dostep do nich ....wziełam na razie dwie....jak będa jakies efekty to je opisze albo przestrzegę

hej czy juz widzisz efekty jak sie czujesz? i i czy wszystko ok! jestem mocno zdesperowana i tez chce je zakupic ale sie boje jakies efektow uboczynych i oczywiscie prosze o namiary gdzie moge zakupic

Wpisałam w google tabletki z tasiemcem i to co jest przerazające to to,że wogóle coś takiego istnieje a co gorsze,że jest łatwo dostępne.Niestety wiele kobiet/dziewczyn jest w stanie zrobić wszystko zeby tylko pozbyć się kilku kilogramów.Ja słyszałam o działaniach nieporządanych tj.tasiemiec składa jajeczka ,więc jak nietrudno się domyśleć z nich wychodzą następne pasożyty i to jest takie błędne koło.A jeżeli chodzi o tabletki od lekarzy to nie sądzę,że są one w stanie zlikwidować to co już się zagnieździło w organiźmie.Ja nie zaryzykowałabym aż tak ,żeby pozbyć się paru kilogramów.Jedyne co mogę zrobić to przejść na dietę i w tej diecie wytrwać,może nie schudnę 15 kilo,ale liczę na conajmniej 5-8 ,myślę,że w miarę rozsądnie.;-)

Napisał(a): Atar -

kamica W sieci znalazłam ostatnio ofertę kupna specjalnych tabletek do połknięcia z jajeczkami tasiemca. Efekt zrzucenia nadwagi podobno gwarantowany, ale czy to jest bezpieczne?
Głosy podobno są podzielone...
Zastanawiam się jak później pozbyć się tego pasożyta no i oczywiście czy kilogramy nie powrócą...? bo przecież całe życie żyć z nim w brzuchu chyba nie można, prawda?
Co o tym myślicie?

Ojj lepiej sobie daruj. Szkoda zdrowia na ten eksperyment a efekty uboczne mogą być kolosalne.

Zamiast, obrazac kolezanki ze sa glupie, moze warto podyskutowac o problemie czemu w ogole chca brac te tabletki !?
Postawcie sie tez na miejscu osoby, nie chcianej, samotnej przez to ze ma pare kg za duzo i nie dziala zadna dieta cud, czy nie chwytalibyscie sie kazdej opcji ???
Chyba fakt ze w nie ktorych krajach, mozna tak owe tabletki z tasiemcem kupic na recepte patrz Holandia, sprawia ze jednak mozna brac Z GLOWA. Rownie dobrze mozna przedawkowac witamine C i miec kamienie w nerkach, czy to znaczy ze nie mozna brac rutinoscorbinu ???
pozdrawiam

Polecam zmianę nawyków żywieniowych. Czytam teraz o nawykach, o tym jak one zmieniają życie i czasem mają destrukcyjny wpływ na nas. Charles Dunhigg dał mi do myślenia. Jedyną alternatywą dla kolejnej "diety cud" jest zmiana myślenia i porzucenie utartych ścieżek postępowania.

kamica W sieci znalazłam ostatnio ofertę kupna specjalnych tabletek do połknięcia z jajeczkami tasiemca. Efekt zrzucenia nadwagi podobno gwarantowany, ale czy to jest bezpieczne?
Głosy podobno są podzielone...
Zastanawiam się jak później pozbyć się tego pasożyta no i oczywiście czy kilogramy nie powrócą...? bo przecież całe życie żyć z nim w brzuchu chyba nie można, prawda?
Co o tym myślicie?

gość jabjsc

przemo120 W sumie dobre to jest tyklko trzeba uważać żeby za mocno nie polecieć, i każdy powie że są jakieś skutki uboczne. Później żeby pozbyć się przyjaciela bierzesz tabletki od lekarza na zabicie tasiemca i jak w filmach wychodzi albo górą albo dołem ;)

To jest obrzydliwe, tak jak i cały ten pomysł.
Dziewczyno nie bądź głupia i nie szkodź sobie.
A co jeśli tasiemiec będzie uzbrojony i np dostanie Ci się do mózgu? Pomyślałas o tym?

myślisz,że ona ma mózg?

lancelotka Koleżanka po tych tabletkach z tasiemcem wylądowała w szpitalu...masakra jakaś.
Jak chcecie się odchudzić polecam adipex...

w zyciu bym nie polknela tasiemca, moja kolezanka tez wyladowala w szpitalu okazalo sie ze tasiemiec byl uzbrojony. Bralam adipex i schudlam bez wiekszych problemow polecam bo napewno jest bezpieczniejszy, jestem zdrowa duzo schudlam i zadne swinstwo mi nie pelznie we flakach :) pozdrawiam

« Wróć do tematów Odpowiedz
Do góry strony: Tabletki z tasiemcem na schudnięcie?

Reklama