Reklama

Tabletki z tasiemcem na schudnięcie? (120)

Kanał RSS
pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
Ilość wyświetleń: 23463

Re: Tabletki z tasiemcem na schudnięcie?

Napisał(a): Gość -

Z natury jestem niedowiarkiem jak sama nie spróbuję to nie uwierzę,tak samo było z Foreverslimem .Najpierw brała go koleżanka no i schudła doszłam do wniosku że mogę spróbować i sam się przekonałam o skuteczności tych tabletek.Polecam warto go kupić.

Napisał(a): kamila30 -

Ja z kolei uważam, ze naturalne składniki suplementu zielona kawa, są bardzo dobrym rozwiązaniem zarówno dla osób prowadzących siedzący tryb pracy, jak również osób, jakie uprawiają sport. Oczyszczenie organizmu z toksyn dzięki suplementowi jest niesamowite, a to tylko dzięki tabletce...

zigitrn Podobno bardzo popularny sposób na schudnięcie w Ameryce południowej, można podobno te tabletki na stacjach benzynowych kupić :/ może i jest jakiś sposób na schudnięcie jednak, jak ciało wygląda od takiego nagłego schudnięcia, ciało wygląda jak worek, skóra nie jest ani napięta ani jędrna, a to też jest ważne...

dlatego proponuje pobiegac, podjąc aktywnosci fizycznej wszystkim wyjdzie na dobre

Jak można być tak naiwnym, zeby nie powiedzieć głupim...przeczytaj ze zrozumieniem wszystkie komentarze i daj sobie spokój.czytałam w prasie o takiej metodzie, dziewczyna ledwo uszła z zyciem, dostała właśnie uzbrojonego...cały ten pomysł to jakiś jeden wielki koszmar

Jeżeli interesuje was zgrabne estetyczne ciało to polecam wpisać na faceboku słowa dieta trening suplementacja. Znajdziecie tam coś dla was. Zapytajcie o plan dla siebie. Ja schudłam ponad dwadzieścia kilo bez jakichkolwiek głodówek.

« Wróć do tematów Odpowiedz
Do góry strony: Tabletki z tasiemcem na schudnięcie?

Reklama

Reklama