× m.interia.pl

Korzystasz z urządzenia mobilnego? Wybróbuj wersję Interii,
zaprojektowaną specjalnie dla Twojego urządzenia.

Reklama

usuwanie blizn pooperacyjnych (30)

Kanał RSS
pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
Ilość wyświetleń: 4291

Re: usuwanie blizn pooperacyjnych

Napisał(a): Gość -

Jedyna metoda to jest chirurgia plastyczna! Zalezy jakie duza masz ta blize, jesli jest nie wielka i byla bardzo ladnie zeszyta to nie bedzie jej normalnie po 2latach widac, powinala sie z cialem polaczyc!!

A tak to tylko plastyczna chirurgia ale sama wiesz jakie to droge!!!

pozdrowienia

Mi bardzo pomogł cepan tylko troszk śmierdzi cebulą, dobry jest też contratubex a także krem z masy perłowej no-scar..moje blizny się zmniejszyły a niektorych juz w ogóle nie widać. Wszystko zależy jak często się smaruje i jak duzę są blizny.

-----

<a href="http://www.spawpolsce.pl">Spa w Polsce</a>
<a href="http://www.spainpoland.com">Spa in Poland</a>

Mi bardzo pomogł cepan tylko troszk śmierdzi cebulą, dobry jest też contratubex a także krem z masy perłowej no-scar..moje blizny się zmniejszyły a niektorych juz w ogóle nie widać. Wszystko zależy jak często się smaruje i jak duzę są blizny.

-----
www.spawpolsce.pl
www.spainpoland.com

Sama ma problem dość pokaźnych blizn pooperacyjnych (na głowie, częściowo czole i nogach). W chirurgię plastyczną nie zamierzam się bawić, ale do dermatologa na pewno się pofatyguję. Istnieje sporo sposobów żeby pozbyć się podobnych problemów.
No-scar zdecydowanie odradzam. Miałam ten krem i w ogóle nie działał:/ Zmarnowane pieniądze. Słyszałam coś o pelingu dermatologicznym na blizny, ale na ten temat warto porozmawiać ze specjalistą.

powiem szczerze na większe blizny nic nie ma.bawiłam się już w plastykę i efekt taki że wydałam majątek a jest jeszcze gorzej.maści tez nic nie pomogły.wydaje mi się że to chore że skoro medycyna jest tak rozwinięta to dlaczego nic nie wymyślili na blizny.byłam u najlepszego chirurga plastyka i też nic ale szczerze powiedział,że lepiej to zostawić:)))

« Wróć do tematów Odpowiedz
Do góry strony: usuwanie blizn pooperacyjnych

Reklama