× m.interia.pl

Korzystasz z urządzenia mobilnego? Wybróbuj wersję Interii,
zaprojektowaną specjalnie dla Twojego urządzenia.

Reklama

Własne sex taśmy (32)

Kanał RSS
pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
Ilość wyświetleń: 7308

Własne sex taśmy

Napisał(a): AmelQa -

Cześć,
Ostatnio mój chłopaka zaproponował mi pomysł nagrania naszych łóżkowych figli. Na początku odpowiedziałam mu że musze sie zastanowić jednak widząc jego usmiech i ciągłe zachęcanie szybko się zgodziła. Teraz troszkę się tej decyzji obawiam. Niedługo planujemy zacząć nagrywać nocne harce.
I kurcze jednak zmieniłam zdanie...bo co jeśli ten film się przedostanie? Albo (od pukać) zerwiemy ze sobą a on ze złości ten film udostepni?
Myślicie że mu o tym po prostu szczerze powiedzieć? Boję się jego reakcji bo on bardzo za tym przystawał.
Macie jakieś rady?
Co w ogóle sądzicie o własnych sex filmikach? Uważacie to za dobry pomysł i fajną pamiątkę?

Załączniki:

Re: Własne sex taśmy

Napisał(a): Asiula1989 -

AmelQa Cześć,
Ostatnio mój chłopaka zaproponował mi pomysł nagrania naszych łóżkowych figli. Na początku odpowiedziałam mu że musze sie zastanowić jednak widząc jego usmiech i ciągłe zachęcanie szybko się zgodziła. Teraz troszkę się tej decyzji obawiam. Niedługo planujemy zacząć nagrywać nocne harce.
I kurcze jednak zmieniłam zdanie...bo co jeśli ten film się przedostanie? Albo (od pukać) zerwiemy ze sobą a on ze złości ten film udostepni?
Myślicie że mu o tym po prostu szczerze powiedzieć? Boję się jego reakcji bo on bardzo za tym przystawał.
Macie jakieś rady?
Co w ogóle sądzicie o własnych sex filmikach? Uważacie to za dobry pomysł i fajną pamiątkę?
Zdjęcie

Ty lepiej zastanów się czy ten filmik nie wpadnie w niepowołane ręce.

Napisał(a): keloimi -

AmelQa
(...... )
Macie jakieś rady?
Zdjęcie

Wiem ,że to nie ładnie zabrzmi ale ....musi Cię strasznie kochać jak boisz się mu powiedzieć.
Nie wiem zaś czy nagrywanie ' na siłę" li tylko dla przyjemności faceta to dobry pomysł.
Może po prostu jednak wstrzymajcie się z tym ..... chyba w miłości nie chodzi o 'takie " dowody .
Tak na marginesie .... po wielu przypadkach wycieku takich materiałów .jakoś nie mam wiary ,że to będzie bezpieczna pamiątka.

Napisał(a): brynka -

rai Wszystko zależy od faceta. Mam takie pamiątki po moich trzech byłych (po dwóch filmy, po trzech zdjęcia) i nie ma takiej opcji bym to gdzieś umieścił, bym komuś pokazał.
To jest tylko i wyłącznie dla mnie.

ale nie każdy podchodzi do tych spraw tak jak TY

Napisał(a): rai -

brynka

rai Wszystko zależy od faceta. Mam takie pamiątki po moich trzech byłych (po dwóch filmy, po trzech zdjęcia) i nie ma takiej opcji bym to gdzieś umieścił, bym komuś pokazał.
To jest tylko i wyłącznie dla mnie.

ale nie każdy podchodzi do tych spraw tak jak TY

A wielka szkoda, bo wtedy kobiety bardzo chętnie w ten sposób urozmaicałyby łóżkowe igraszki ;-)

Napisał(a): Gość -

Ja jako facet z wieloletnim stazem powiem ci tak......Jesli masz jakiekolwiek obawy czy niepewnosc do swego chlopaka to odmow takich sesji.Milosne figli to bardzo intymna sfera.Oczywiscie ze mozna to nagrac i potem wspolnie sie z tego cieszyc.Ale pod warunkiem ze oboje tego chcecie i nie ma zadnych watpliwosci zarowno z jednej jak i z drugiej strony.Moja partnerka nie wyrazila zgody na filmowanie i ja to szanuje.Oczywiscie mamy ze soba mnostwo zdjec.Ale nie w lozku.Ona sobie tego nie zyczy i ja to szanuje.Masz racje obawiajac sie ze gbybyscie zerwali ze soba to taki material moglby wyplynac np do sieci,Lub on moglby sie pochwalic kolegom.Bywa roznie.To twoja intymnosc i prywatnosc i masz do tego prawo by sie nie zgadzac.Jesli on tego nie uszanuje to nie szanuje CIEBIE.POgadaj z nim grzecznie,przepros w stylu-wiesz,przepraszam cie ale zastanowilam sie gleboko nad tym filmowaniem.Ale pod okiem kamery nie bede sie czula w pelni swobodnie.Nie bede miala komfortu intymnosci.Prosze uszanuj moje zdanie.Tak mu powiedz o ile nie chcesz filmowania w sypialni.Pozdrawiam.Jacek z wroclawia.

« Wróć do tematów Odpowiedz
Do góry strony: Własne sex taśmy

Reklama