Reklama

  • Cztery żony Michała Wiśniewskiego

   Galeria:

   W miniony weekend Michał Wiśniewski, kontrowersyjny wokalista zespołu „Ich Troje”, ożenił się po raz czwarty. Wybranką została Dominika Tajner, córka trenera Apoloniusza Tajnera. Dominika jest czwartą żoną Wiśniewskiego. Wcześniej związany był z trzema wokalistkami: Magdą Femme, Mandaryną i Anną Świątczak. Michał jest też ojcem czwórki dzieci. Z Martą Mandrykiewicz ma syna Xawiera i córkę Fabienne, z Anią - córki Etiennette i Vivienne. W wielu wywiadach Michał podkreślał, że jego małżeństwa rozpadały się z powodu odejścia partnerek, mamy więc nadzieję, że Dominika będzie bardziej stała w uczuciach niż jej poprzedniczki.

   Zdjęcie:

   Magda Femme i Michał Wiśniewski

   Autor:

   Tomek Piekarski

   Źródło:

   MWMedia

   Komentarze:

   Wasze komentarze (42) Dodaj komentarz

  • Oceń zdjęcie z galerii

   Ocen: 155
  • Reklama

Wyróżnij ten komentarz spośród pozostałych, niech zobaczą go wszyscy!

Aby wyróżnić ten komentarz

wyślij SMS o treści KOLOR na numer

7152

I wpisz otrzymany kod w polu poniżej

Ok

DBAMY O JAKOŚĆ! WYROŻNIJ ZA 1,23 PLN

Koszt całkowity SMS 1,23 PLN Nota prawna

? O co chodzi z wyróżnieniem

Wasze komentarze (42)

Dodaj komentarz
Andrzej

~Andrzej -

chłopcze opamiętaj się ! nie wiem ale na leczenie to już zapózno :(

anaa

Obojętny anaa -

co za chamstwo, 'mamy nadzieje, ze kolejna partnerka bedzie stala w uczuciach', czyli co, one zolzy, a on biedny skrzywdzony misio? A moze raczej to on nie mogl zniesc jak partnerki wykazywaly odrobine niezaleznosci, bo zawsze wtedy dziwnym trafem sie rozpadaly jego zwiazki???

Ania

~Ania -

Zona nr 5 napewno juz gdzies krazy w poblizu tylko czekac

joline

~joline -

Nie rozumiem - po co ta promocja patologii w mediach? Niech się gość żeni 44 razy, jeśli tylko będzie to zgodne z prawem, ale po co robić z tego niusa? Partnerki (żony) od niego odchodziły - oj, jaki biedak, nikt go nie rozumie i nie kochusia..... A co powiedzą kiedyś jego dzieci - że mają 4 mamusie? To się chyba nazywa syndrom Piotrusia Pana i nie jest powodem do dumy.

muza

~muza -

Twór medialny czyli ZERO z pijackim głosem

micha

~micha -

to już jakis akord jest ! jakieś śluby podjał czy cóś ?

NieFan

~NieFan -

Jakis dziwny ten facet... Czwarty raz robi to samo i nie wie po co. Jesli chce by o nim gadano niech zmienia kolor a nie kobiety. Taniej to i nie przynosi rozczarowania.

student

~student -

A co maja laski robić jak czerwony daje pupy chłopcom a te małżeństwa to tylko wybryki.Dobrze im tak ptasim móżdzkom,niech je czerwony robi w balona!!

OZON

~OZON -

Mój pies miał więcej ambicji i honoru pod ogonem !! Jak można przysięgać a potem ją łamać i głupa ciąć

nata

~nata -

"mamy więc nadzieję, że Dominika będzie bardziej stała w uczuciach niż jej poprzedniczki." a może w końcu to jemu któraś wyda się go godna?

Reklama

Reklama