Reklama

Wyróżnij ten komentarz spośród pozostałych, niech zobaczą go wszyscy!

Aby wyróżnić ten komentarz

wyślij SMS o treści KOLOR na numer

7152

I wpisz otrzymany kod w polu poniżej

Ok

DBAMY O JAKOŚĆ! WYROŻNIJ ZA 1,23 PLN

Koszt całkowity SMS 1,23 PLN Nota prawna

? O co chodzi z wyróżnieniem

Wasze komentarze (11)

Dodaj komentarz
...

~... -

Ciekawa jestem jakie z Was sa damy.... Zazdrosne kobiety!!!! Znacie sie jak św... na gwiazdach !!! Człowiek inteligentny nawet by tak nie pisał ....

aga

~aga -

ludzie ale was zazdrosc zżera !!! piekna madra kobieta p. Malgosia a wy siedzicie przed szkiełkiem i szydzic z innych tylko potraficie a nawet nie znacie człowieka ! a sami w lustro popatrzcie!!

schrek

~schrek -

Małgośka jesteś FE!!!!!!Fiona Ladniejsza

Monika z Lublina

~Monika z Lublina -

Wielka wierząca katoliczka a za grosz tolerancji dla innych wyznań np.Świadkow Jehowy!!!!ostatnio przyłączyła się do nagonki na Nich w swym programie Wstyd!!!a gzdie przykazanie "miłuj bliżniego swego jak siebie samego"?????

madzienka79

~madzienka79 -

Fryzura tak samo paskudna jak jej geba

Dori

~Dori -

Na te 26 zdjec, moze dwa sa nieudane, ale reszta? SUPER! Fajne fryzurki! Buzia tez ladna:) Wy za to ciagle mlodzi, perfekcyjni, z wlasnymi stylistami siedzicie w fabrykach i burach. Nikt nigdy o Was nie bedzie slyszal. Umrzecie nieznani.

anna

~anna -

najbardziej zaklamana niby katoliczka a zyla ze swoimi chlopakami od lat na kocia lape w zyciu jest strasznie wredna i jedzowata to widac po rysach twarzy poniewaz po 30 nie da sie juz ukryc prawdziwego ja jest to wypisane na twarzy

aska

~aska -

kiedy widze te minke.... i do tego MALGOSIA???? Malgorzata,,

Lech

~Lech -

Najładniejsza fryzura to ta, kiedy opalala się nago.Słuchacze Radia Maryja razem z tatusiem małgosi byli zachwyceni.Cóż za prostota i skromność.

Reklama

Reklama