Ale wstyd!

Nawet gwiazdy mają w swoich biografiach sytuacje, o których chciałyby zapomnieć. Niestety, za osobami publicznymi wpadki ciągną się latami. Oto najbardziej pamiętne.

7. Mucha na kolanach, czyli Jak Oni przegrywają

Reklama

Nieważne, jak zaczynasz, ale jak kończysz. W myśl tej zasady Anna Mucha postanowiła zaserwować widzom trzeciej edycji programu "Jak Oni śpiewają" spektakularne pożegnanie. Już w czasie programu wielokrotnie zaskakiwała, nadrabiając brak talentu wokalnego. A to przebrała się za mężczyznę, a to za zakonnicę, a to włożyła bluzkę z namalowanym nagim biustem. Nie pomagało - aktorka z programu na program traciła sympatyków.

Jak ważny był dla niej udział w "Jak Oni śpiewają" okazało się, kiedy ostatecznie odpadła z show. Rzuciła się wtedy do stóp prowadzącej Kasi Cichopek i trzymając ją za łydkę, zaczęła krzyczeć: "Rujnujecie mi karierę!".

6. Frytka chciała wejść do klubu, ale pocałowała klamkę

Najpierw Frytka wymyśliła sobie, że zostanie wielką gwiazdą. Kiedy to się nie udało, postanowiła, że będzie znaną dziennikarką. Założyła więc w pośpiechu portal o gwiazdach Xoxo.pl i już jako jego redaktor naczelna wybrała się na pokaz mody do jednego ze znanych warszawskich klubów.

Choć nie figurowała na liście gości, z tupetem szturmowała wejście, uzbrojona w mikrofon i w operatora. Selekcjonerzy klubu nie wpuścili redaktor naczelnej nie tylko do VIP-roomu, ale nawet do szatni...

5. Zdjęcia! Kupujcie moje zdjęcia!

>Handel obwoźny trzyma się mocno! Na własny kramik postawiła Gosia Andrzejewicz i jej tata Janusz, sprzedając przy okazji koncertów zdjęcia i autografy piosenkarki. Oskarżana o pazerność wokalistka broniła się, tłumacząc, że... u niej jest tanio.

"Nigdy nie brałam pieniędzy za autografy. Daję fanom możliwość kupienia mojego zdjęcia i za nie płacą. Ale to są grosze, dwa złote. Ja zdjęć nie produkuję, sama też muszę za nie zapłacić. Robię to dla fanów, żeby mieli jakąś pamiątkę".

4. Lindsay Lohan, czyli "to futerko mieć wolę"

Podczas imprezy w modnym nowojorskim klubie Lindsay Lohan zachwyciła się futrem z norek. Należało do dwudziestodwuletniej studentki Columbia University Mashy Markovej. Rosjanka zostawiła futro w szatni i beztrosko ruszyła na parkiet.

Gdy nad ranem chciała odebrać kosztowne okrycie, czekała ją niemiła niespodzianka. Futra nie było. Masha nawet nie podejrzewała, że norki opuściły lokal na ramionach sławnej Lindsay Lohan. Nie miała też dużych nadziei na odzyskanie zguby. Do czasu, kiedy przeglądając pewien magazyn, zobaczyła Lindsay w stroju pięknym i dziwnie znajomym... "To było moje futro. Jak ona mogła!", opowiadała dziennikarzom wzburzona Markova.

3. Karolina Korwin Piotrowska pięknie wyprasowana

W "Maglu towarzyskim" dziennikarka bez litości (i czasami, niestety, bez sensu) piętnuje głupotę i próżność gwiazd. Niedawno ruszyła na krucjatę przeciwko Photoshopowi - programowi do retuszu zdjęć. "Ludzie są na to bardzo wyczuleni. Widzą, że grafik komputerowy zrobił pani na okładce nową twarz. To, że nie widzą tego redaktorzy naczelni tych gazet, to inna sprawa. Ludzie to widzą".

I kto to mówi? Osoba, której twarz na zdjęciach z serwisu TVN jest precyzyjnie wyretuszowana: wyszczuplona, z wygładzonymi zmarszczkami i pełnymi ustami.

2. Tom na oczach Ameryki niszczy kanapę

Nie ma lepszego miejsca na publiczne wyznania niż program Oprah Winfrey Show. Tom Cruise przyjął zaproszenie słynnej dziennikarki w 2006 roku. Wyznając, że kocha Katie Holmes, zaczął skakać po kanapie.

Gospodyni programu była mocno zniesmaczona: "Nie wierzę w szczerość twoich słów. Tom, idziesz na dno", skwitowała bezlitośnie Oprah.

1. Marta dostała w prezencie Króla w stroju Adama

Swoich 25. urodzin Marta Żmuda Trzebiatowska z pewnością nie zapomni. Kiedy aktorka kończyła pracę na planie filmu "Ciacho", otoczyli ją striptizerzy z grupy Badboys, wijąc się w erotycznym tańcu. Wkrótce dołączył do nich organizator całego zajścia, narzeczony Marty, Adam Król. On również się obnażył.

Pokaz odbył się na oczach ekipy filmowej i przypadkowych przechodniów. Oni bawili się lepiej niż zakłopotana Marta...

Więcej informacji znajdziesz w najnowszym numerze magazynu o gwiazdach SHOW

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje