Alicia Keys relaksuje się dzięki medytacjom

Twórczyni hitu "If I Ain't Got You" każdego dnia stara się wygospodarować czas na medytacje.

Twórczyni hitu "If I Ain't Got You" każdego dnia stara się wygospodarować czas na relaks, nieważne czy jest to godzina czy tylko kilka minut. Piosenkarka wyznała, że dzięki medytacjom staje się silniejsza.

Reklama

Powiedziała:

 - Medytacje dają mi całkowicie nową perspektywę. Jestem zbyt kompromisową osobą. Dlatego pracuję nad tym.

- Są dni, gdy mam na to 15 minut, a czasem 40. Czasami mam tylko pięć minut, ale staram się wykorzystywać nawet tak krótki czas na medytacje, ponieważ bez nich czuję się źle. Widzę różnicę w wyborach, jakich dokonuję. Czuję się tak, jakby ktoś mną potrząsnął, ale gdy medytuję, czuję się silniejsza.

35-letnia piosenkarka, która ma dwóch synów w mężem Swizzem Beatzem - Egypta (6 l.) i 21-miesięcznego Genesisa - wcześniej nie była konsekwentna w wygospodarowywaniu czasu na medytacje, ale twierdzi, że teraz ma powód, aby nie zaniedbywać medytacji, ponieważ jest matką dwóch wspaniałych synów.

Podczas konferencji Brooklyn's WME's Together powiedziała:

 - Musiałam oczyścić się z negatywnych emocji oraz oczyścić moje otoczenie z negatywnych ludzi. To powinno stać się już wiele lat temu. Teraz mam ku temu powód. Mój cel jest teraz większy niż ja sama.

- To dla mnie naprawdę ważne. Wielokrotnie zaczynałam medytować, a potem zasypiałam. Jednak teraz czuję taką potrzebę. To tęsknota, pragnienie.

Alicia wyznała wcześniej, że gdy została matką, to po raz pierwszy w życiu odczuła do siebie szacunek.

Powiedziała:

 - Urodzenie pierwszego dziecka było dla mnie największą zmianą w życiu. Wtedy tak naprawdę po raz pierwszy odczułam szacunek do samej siebie. Wiem, że brzmi to dziwnie, ale tak właśnie się stało.


Bang Showbiz

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje