"Brzydka modelka" podbija Instagram!

W ostatnich czasach tradycyjne kanony piękna w modelingu nie są już tak bardzo popularne. Coraz częściej furorę robią modelki size plus oraz kobiety o nietypowym wyglądzie...

Przykładem modelki o kontrowersyjnym typie urody jest Jazzelle Zanaughtti, która swoimi zdjęciami na Instagramie zrobiła niemałe zamieszanie... Sama określa się mianem "brzydkiej modelki". Do branży trafiła niecałe dwa lata temu, kiedy to fotograf modowy Nick Knight zauważył jej zdjęcia w sieci i zrobił kilka pierwszych ujęć.

Reklama

Jazzelle przyznaje, że całe życie była "dziwolągiem" i początkowy nie akceptowała swojego wyglądu, co wprawiało ją w kompleksy. Mimo, iż jej ojciec jest czarnoskóry, a mama biała, dziewczyna posiada bardzo jasną karnację, a swoją oryginalną urodę na co dzień podkreśla specyficznym stylem. W dzieciństwie wielokrotnie była wyśmiewana i wytykana palcami przez rówieśników. Swoją urodę zaakceptowała dopiero wtedy, gdy przeprowadziła się z rodzinnego Detroit do Chicago - tam występowała jako drag queen. 

Modelka na swoim koncie ma już wiele osiągnięć, m.in. występ na wybiegu Kenzo, miejsce na okładce Harper's Bazaar oraz sesję w projektach Comme des Garçons dla Another Magazine. 

Na Instagramie ma już blisko 190 tysięcy fanów, którzy zachwycają się jej oryginalnością. 

A co wy o niej sądzicie?

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje