Reklama

Czy wreszcie będą rodziną?

Ten artykuł możesz przeczytać również w wersji mobilnej »

Poznały się, polubiły jak siostry, niemal od pierwszego wejrzenia! Wciąż jednak z jakichś powodów nie mogą zostać szwagierkami...

Zdjęcie

Ewę Drzyzgę i Mareznę Rogalską łączy nie tylko przyjaźń... / fot. A. Szilagyi /MWMedia
Ewę Drzyzgę i Mareznę Rogalską łączy nie tylko przyjaźń... / fot. A. Szilagyi
/MWMedia
Gdy dziennikarka Ewa Drzyzga (43) przedstawiała swego młodszego brata koleżance z pracy, Marzenie Rogalskiej (40), miała nadzieję, że tych dwoje przypadnie sobie do gustu. Nie pomyliła się! Marzena i Paweł niemal od razu zostali parą, a Ewa cieszyła się z ich szczęścia. Bardzo lubiła Marzenę i nie miała nic przeciwko, by zostać jej szwagierką.

- Ujęła mnie swoją naturalnością, szczerością i poczuciem humoru - mówiła o przyjaciółce. Od tamtej pory minęło już dziesięć lat i... pani Ewa ciągle ma nadzieję, że jej brat i Marzena Rogalska w końcu staną na ślubnym kobiercu i stworzą prawdziwą rodzinę. Problem w tym, że samym zainteresowanym wcale się do tego nie spieszy. Natomiast pani Marzenie nie przeszkadza to wcale nazywać narzeczonego swoim... mężem. Tak właśnie mówi o nim w wywiadach. Uważa, że ludzie, którzy się kochają, nie potrzebują urzędowego potwierdzenia swoich uczuć.

Reklama

Nie chciałaby cierpieć z powodu mężczyzny

Kiedyś w programie Między słowami w Radiu Złote Przeboje, gdzie obecnie pracuje, zażartowała, że po ślubie mężczyzna przestaje się starać i zabiegać o kobietę, a małżeństwo to nic innego... jak akt własności.

- Czy małżeństwo jest siłą, czy ograniczeniem? - pytała na antenie, prowokując do zwierzeń swoich gości i słuchaczy. Sama, niestety, nie potrafiła odpowiedzieć na to pytanie...

Pani Marzena widzi, jak bardzo szczęśliwa w małżeństwie jest jej przyjaciółka Ewa Drzyzga. Czasami w głębi serca zazdrości jej ciepłego domu, dwójki wspaniałych dzieciaków, spokoju i poczucia bezpieczeństwa, jakie od kilku lat zapewnia jej przyjaciółce mąż, Marcin Borowski.

Z drugiej strony pani Marzena nie potrafi zapomnieć, jak wielką tragedię przeżyła jej siostra Agata,

którą mąż zostawił dla innej kobiety. Nie chciałaby kiedykolwiek tak cierpieć z powodu mężczyzny.

Na szczęście Paweł Drzyzga jest idealnym partnerem.

- Mężczyzna, który świetnie gotuje, jest marzeniem każdej kobiety - śmieje się, mówiąc o Pawle. Uwielbia robione przez niego sushi, z podziwem patrzy, jak przygotowuje najprostsze nawet dania. Sama też doskonale radzi sobie w kuchni.

Marzena Rogalska bardzo strzeże prywatności. Jej znajomi twierdzą, że nawet gdyby rozstała się z Pawłem, nikt by o tym nie wiedział. Nikt oprócz Ewy Drzyzgi, której Marzena bezgranicznie ufa i którą kocha jak rodzoną siostrę.

- Ewa to lek na całe zło - mówi o przyjaciółce.

Ich znajomość zaczęła się dwanaście lat temu w dniu, kiedy Marzena rozpoczęła pracę w radiu RMF FM. Starsza i bardziej doświadczona Ewa zajęła się nią wtedy, otoczyła serdeczną opieką.

- To była przyjaźń od pierwszego wejrzenia - wspominała pani Marzena w jednym z wywiadów. Dodajmy: przyjaźń, dzięki której znalazła również miłość.

Pani Ewa jest pewna,że zatańczy na weselu brata

- Ewa traktuje Marzenę jak kogoś z najbliższej rodziny - mówi nam znajoma obu dziennikarek. -Wiadomo, że przyjaciółka jest bardzo zapracowana. Prowadzi audycje radiowe, pokazuje się w telewizyjnej Dwójce w popularnym show Kocham Cię, Polsko! Jednak to, że oficjalnie nie są szwagierkami, nie ma dla nich właściwie większego znaczenia. Ewa jest pewna, że kiedyś jednak zatańczy na weselu brata i Marzeny.

SK

Artykuł pochodzi z kategorii: Gwiazdy

Rewia
Więcej na temat:Ewa Drzyzga

Zobacz również

  • Kardashian chce podarować córce samochód

    Wygląda na to, że u Kardashianów szykują się święta w wersji „na bogato”. „Daily Mail” donosi, że Kim i Kanye planują podarować swojej kilkunastomiesięcznej córeczce samochód. A to tylko jeden z... więcej

Reklama

Skomentuj artykuł: Czy wreszcie będą rodziną?

Przejdź do forum »

Wyróżnij ten komentarz spośród pozostałych, niech zobaczą go wszyscy!

Aby wyróżnić ten komentarz

wyślij SMS o treści KOLOR na numer

7152

I wpisz otrzymany kod w polu poniżej

Ok

DBAMY O JAKOŚĆ! WYROŻNIJ ZA 1,23 PLN

Koszt całkowity SMS 1,23 PLN Nota prawna

? O co chodzi z wyróżnieniem

Wasze komentarze (24)

Dodaj komentarz
anna

~anna -

marzenka jest przesympatyczna i naturalna. nie jak jej kolezanki z ''pytania na sniadanie''.Pani Marzenko tak trzymac dalej!!! Wszyscy moi znajomi tez Pania bardzo lubia.

anka

~anka -

marzenka jest jakprzesympatyczna,jedyna w swoim rodzaju.nie ma w niej nic sztucznego

irena

~irena -

malzenstwo to nie wlasnosc tylko odpowiedzialnosc bo milosc wygasa nie opowiadajcie glupot o wiecznej milosci

Tosiso

~Tosiso -

Jest miła i naturalna

Tosiso

~Tosiso -

Jest miła i naturalna

Tosis

~Tosis -

Jest miła i naturalna

ja

~ja -

idź precz

gosc

~gosc -

Marzenka jest super i bardzo miła,tak trzymać Marzenko!

Marysia

~Marysia -

Może jest i fajna, ale ta fryzura i ubiór na wizji- okropność. Taka bidula w byle jakiej bluzce i fatalnie dopasowanej, a w dodatku taka bezkształtna. Czy nie można jej jakoś pomóc?

Aneta

~Aneta -

Zatańczy na ślubie brata,jak brat skończy 60 lat.

Reklama

Reklama