Jennifer Garner jest już prawdopodobnie gotowa, aby rozwieść się z Benem Affleckiem

Gwiazda filmu "Dziś 13, jutro 30" i aktor występujący w filmie "Batman v Superman: Świt Sprawiedliwości" w 2015 roku ogłosili rozstanie.

Gwiazda filmu "Dziś 13, jutro 30" i aktor występujący w filmie "Batman v Superman: Świt Sprawiedliwości", którzy w 2015 roku ogłosili rozstanie, skupili się na wychowywaniu swoich dzieci - Violet (11 l.), Seraphiny (8 l.) i Samuela (4 l.) - i nadal będą utrzymywali dobre relacje dla dobra pociech, nawet po tym, jak Jennifer złoży papiery rozwodowe.

Reklama

W rozmowie z magazynem "Us Weekly" źródło podało:

 - Niezależnie od tego co się wydarzy Ben i Jen chcą razem wychowywać dzieci i po rozwodzie nic się nie zmieni. Oboje są bardzo oddani swojej rodzinie.

Jennifer i Ben pozostają w dobrych relacjach, a 44-letni aktor wyznał niedawno, że Jennifer jest "najlepszą kucharką" jaką zna.

Powiedział: - Jen jest naprawdę świetną kucharką, prawdopodobnie najlepszą jaką znam. W te Święta Bożego Narodzenia przygotowała pieczonego kurczaka, który był naprawdę dobry. Czasami robimy sobie wieczory z pizzą. Przychodzi wtedy facet, który robi nam pizzę i nikt nie musi gotować. Mimo to zmywanie jest na mojej głowie.

Ben uważa, że jego życie jest "bardzo bogate i pełne wspaniałych rzeczy".

Wyjaśnił: "Każdego dnia coraz bardziej doceniam swoje życie. Moje dzieci dorastają. Moje życie jest bardzo bogate i pełne wspaniałych rzeczy. Miałem też dużo szczęścia w mojej karierze. Mój sukces zawodowy jest dla mnie bardzo ważny. Poza moją rodziną jest to dla mnie najważniejsza rzecz. Traktuję moją pracę bardzo poważnie i bardzo ciężko pracuję. Na pierwszym miejscu jest rodzina, ale praca jest czymś, co również jest dla mnie bardzo ważne."


Bang Showbiz

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje