Kris Jenner bawi się w swatkę

Kris Jenner chce, aby Jennifer Lawrence poszła na randkę z jej synem Robem Kardashianem.

Kris zaprzyjaźniła się z aktorką "Silver Linings Playbook", po tym jak pojawiła się na jej urodzinach jako niespodzianka i zasugerowała, aby 25-letnia gwiazda odwiedziła ją w domu, gdzie będzie mogła poznać jej jedynego syna, który usunął się z błysku fleszy, ponieważ walczy z nadwagą.

Jak donosi źródło: - Rob nie był zachwycony poczynaniami Kris - on nie jest gotowy na randki i chce jeszcze zrzucić kilka kilogramów, zanim pojawi się publicznie, ale to cała Kris.

Aczkolwiek, wygląda na to, że starania Kris mogły nie pójść na marne, ponieważ Jennifer - która jest singlem od czasu rozstania z frontmanem Coldplay Chrisem Martinem - dobrze dogaduje się z 28-letnim projektantem skarpetek.

- To było ustalone, ale oni podgrzali atmosferę. Rob jest zabawny, a Jen jest prześmieszna- jak dodaje źródło w rozmowie z magazynem Heat.

Aktorka "X-Mena" - która jest wielką fanką "Z Kamerą u Kardashianów" - ostatnio przyznała, że prawie "zemdlała", gdy zobaczyła gościa-niespodziankę na swojej imprezie urodzinowej.

Powiedziała: - Kolana mi się ugięły. Serio! To było najlepsze tracenie świadomości jakie kiedykolwiek przeżyłam. Niczego się nie domyślałam. Nigdy wcześniej się nie spotkałyśmy, ale zawsze oglądam "Z Kamerą u Kardashianów".

Bang Showbiz

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje