Lewis Hamilton korzysta z życia singla

Kierowca Formuły 1 dziesięć miesięcy temu rozstał się ze swoją dziewczyną Nicole Scherzinger (37 l.) po siedmiu latach związku. Mimo to przystojniak nie rozpacza i stara się jak najwięcej korzystać z życia singla oraz skupia się na swojej karierze.

- Teraz jest inaczej. W moim życiu byłem w dwóch związkach. W pierwszym, gdy miałem 18 lat i trwał on 4 lata, a potem w wieku 23 lat do 30 roku życia, więc tęskniłem za życiem singla, które prowadzili wszyscy moi znajomi - wyjaśnił.

- Rzuciłem się w wir pracy. W tym roku pracowałem wyjątkowo ciężko, podróżowałem jak szalony i doświadczałem tego, czego od zawsze chciałem doświadczyć.

Jednak nie oznacza to, że przystojny sportowiec, o którym plotkowano, że spotykał się z Kendall Jenner i Rihanną, całkowicie zrezygnował z towarzystwa kobiet.

- Cieszę się tym okresem mojego życia i dobrze się bawię - dodał.

Lewis, który w zeszłym miesiącu rozbił swój samochód w Monako po nocnej imprezie, chciałby trochę odpocząć w przyszłym roku, ponieważ uważa, że dobrze wpłynie to na jego karierę.

Podczas "Jonathan Ross Show" powiedział:  - Wcześniej poświęcałem wszystko i nie miałem czasu na imprezy. W zeszłym roku imprezowałem może trzy razy i to chyba było zbyt dużo.

- Nie żałuję niczego, co zdarzyło się w tym roku. Starałem się wszystko ze sobą pogodzić. Jeździłem lepiej niż kiedykolwiek, więc nadal zamierzam od czasu do czasu gdzieś wyjść.

Bang Showbiz

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje