Matthew McConaughey nadal boi się swojej matki

Matthew McConaughey nadal boi się swojej matki - nawet w wieku 47 lat.

Zdobywca Oskara był wychowywany razem z dwoma braćmi w Texasie przez swoją matkę Mary oraz zmarłego już ojca Jamesa i przyznaje, że jego mama, była nauczycielka w przedszkolu oraz pisarka, była budzącą grozę postacią, kiedy był dzieckiem, co trwa do teraz, pomimo, iż kobieta ma już 84 lata.

Reklama

W wywiadzie dla "Fitzy and Wippa Show" w radiostacji Nova FM powiedział:

  - Ona ma już 84 lata, a nadal jest bardzo żwawa.

McConaughey po dziś dzień nie reaguje na zdrobnienia swojego imienia, takie jak "Matt", czy "Matty" z powodu wydarzeń w przedszkolu, kiedy to Mary, która była też nauczycielką jego grupy, karciła go za reagowanie na zdrobnienia.

Wspominał:

 - Kiedyś zareagowałem na Matt w przedszkolu, kiedy moja mama była moją nauczycielką. Mój kolega wykrzyknął: Hej Matt, chcesz się pobawić w małpki?", na co ja odparłem: "Pewnie" i pobiegłem w stronę drabinek...kolejną rzeczą, jaką pamiętam jest ręka na moim ramieniu, która ciągnie mnie w tył, a potem ciało przygniatające mnie do ziemi - to była moja matka. Powiedziała: Jak masz na imię?, odpowiedziałem: Matthew, a ona na to:Czemu zareagowałeś na Matt?, na co ja odparłem: Nie wiem, po prostu wiedziałem, że on mówi do mnie! Na co ona Nigdy więcej na to nie reaguj - nie bez powodu dałam ci na imię Matthew. Więc jeśli ktokolwiek nazywa mnie 'Matt' to znaczy, że nie zna mnie dobrze albo że robi sobie ze mnie żarty.

Gwiazda "Sing" ma troje dzieci: Levi (8 l.), Vida (6 l.) i Livingston (3 l.) z żoną Camilą Alves.

Wygląda na to, że McConaughey wybrał żonę, kieując się cechami swojej matki, ponieważ Alves twierdzi, że jest "surowym, ale wesołym" rodzicem.

Powiedziała:

 - Jestem surowym rodzicem, który jest też wesoły. Kombinacją obu tych cech. Myślę, że to bardzo ważne, aby nauczyć dzieci dobrych manier oraz szacunku do innych. Potrafię być też szalona i myślę, że jeśli wyznaczy się dzieciom wyraźne granice, wtedy można pozwalać sobie na szaleństwa, ponieważ one będą zawsze pamiętać podstawy, które im wpoiliśmy.


Bang Showbiz

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje