Paulo Coelho dziękuje Wam!

Jego książki stały się bestsellerami w 150 krajach. A "Alchemik" trafił do Księgi Rekordów Guinnessa jako najczęściej tłumaczona książka świata. Paulo Coelho ma więc wszelkie powody do świętowania...

8 października wpisywaliście swoje gratulacje na stronach serwisu Kobieta. Wydrukowaliśmy je i wręczyliśmy Paulo Coelho we Frankfurcie nad Menem. Pisarz, który jest wielkim fanem internetu, niezwykle się z nich ucieszył. Tym bardziej, że podczas trwających w tym mieście targów książki przekonywał wydawców do tego medium, tłumacząc, że internet nie jest zagrożeniem dla książek. Sam zresztą przyznał, że "piraci" swoje książki, umieszczając je w całości w sieci.

Reklama

Życzenia i gratulacje od użytkowników INTERIA.PL zajęły kilka odsłon na ekranie monitora. Zaś na rolce papieru mierzyły niemal... 5 metrów. Podziękowania za niespodziankę obejrzycie w wywiadzie wideo. Są tam też pozdrowienia dla polskich czytelników autora "Alchemika", "Być jak płynąca rzeka" czy "Czarownicy z Portobelo".

Dodajmy, że ostatnia z tych książek została zekranizowana przez 15 autorów w internecie - o niej też rozmawiamy z Paulo Coelho.

W wywiadzie jest również mowa o najnowszej powieść autora pt.: "The winner stands alone", która opowiada o świecie największych sław: popularnych aktorów i aktorek, top modelek i kreatorów mody.

Dziękujemy wydawnictwu Drzewo Babel, polskiemu wydawcy Paulo Coleho, za pomoc w realizacji materiału.

Zobacz wywiad z Paulo Coelho!

Dowiedz się więcej na temat: gratulacje | książki

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje