Wielki horoskop na 2016 rok

Sprawdź, co cię czeka w nowym roku.

Baran 21.03. – 20.04.

Z rodziną, dla rodziny - oto twój cel w ciągu najbliższych miesięcy.

Reklama

Rodzina i uczucia

Na przełomie stycznia i lutego możesz poczuć się przeciążona obowiązkami. Za to w kwietniu będziesz promienieć. Być może zyskasz też nowych adoratorów? Pod koniec maja lub na początku czerwca możliwa huczna impreza w rodzinie - chrzciny, wesele lub rocznica ślubu. Na przełomie października i listopada szansa na odnowienie kontaktu z dalszymi krewnymi. Być może przyjedzie zza granicy ktoś, kogo dawno nie widziałaś.

Pieniądze i praca

Na przełomie stycznia i lutego możliwe są nadprogramowe wydatki. Może na drobne naprawy w domu? Ale już w kwietniu nastanie dobrobyt, dlatego bez wyrzutów sumienia pozwolisz sobie na zakup wymarzonej sukienki i eleganckich butów. Na początku lata trzeba będzie wesprzeć finansowo wyruszających na wakacje młodszych członków rodziny, ale już w drugiej połowie lipca dodatkowe zlecenia zapewnią ci niezły dochód. Za to we wrześniu musisz uważać, by pieniądze nie stały się przyczyną małżeńskich konfliktów. Na przełomie listopada i grudnia warto trochę zaoszczędzić, aby przygotować się do świątecznych wydatków.

Zdrowie i kondycja

Wczesną wiosną wstąpią w ciebie nowe siły. Poczujesz się, jakbyś odmłodniała o parę lat. Utrzymaniu dobrej kondycji sprzyjać będą długie spacery. Od początku sierpnia do końca lata będziesz w doskonałej formie. Podczas wypraw dotrzymasz kroku wytrawnym piechurom. Jedynie w październiku i pierwszym tygodniu listopada musisz bardziej uważać na urazy kości i stawów. Pod koniec roku warto zwolnić tempo. Pozwól sobie na chwile błogiego lenistwa.

Sprawdź horoskop dla twojego znaku zodiaku

BYK

BLIŹNIĘTA

RAK

LEW

PANNA

WAGA

SKORPION

STRZELEC

KOZIOROŻEC

WODNIK

RYBY

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje