Wróżbita Nathaniel

Wróżbita Nathaniel

Wróżbita Nathaniel - bezpośredni kontakt, gwarantowana anonimowość

Telefon

brak

SMS

72622NT.IN [wpisz swoją datę urodzenia i pytanie]

Możesz dzwonić na nr 708 z telefonów stacjonarnych oraz telefonów komórkowych sieci: T-mobile, Orange, Plus, Play. Koszt za minutę połączenia: 4 zł netto (4,92 zł z VAT). Koszt za SMS – 2 zł netto (2,46 zł z VAT). Regulamin Ezoterycznych Serwisów IVRR

O wróżbicie

Zdolności w kierunku ezoteryki posiadałem już od małego dziecka, objawiały się one pod postacią proroczych snów oraz przeczuć.

Nasiliły się one w wieku 13 lat, kiedy po raz pierwszy zobaczyłem talię kart Tarota. Od tego momentu towarzyszy on mojemu życiu, stanowiąc z nim nierozerwalną całość.

Zawsze staram się wnieść światło w życie rozmówców, którzy wielokrotnie czują się zagubieni w ogromie spraw, często ich też nie rozumiejąc.

Podczas porady wyjaśniam zarówno pozytywne, jak i negatywne strony danej sytuacji, kładąc nacisk na wykorzystanie swoich atutów. Uważam, że człowiek znający swoje wnętrze, rozwiąże każdy napotkany problem.

Pomagam odnaleźć właściwą drogę, która przybliża do szczęścia i spełnienia.

Swoje porady opieram na podstawie 17-letniego doświadczenia ezoterycznego posługując się numerologią, obciążeniami karmicznymi, Tarotem, kartami opiekuńczymi, pracą z wahadełkiem i energiami.

Tarot, karty opiekuńcze, numerologia.