Wróżka Elisabeth

Wróżka Elisabeth

Wróżka Elisabeth - bezpośredni kontakt, gwarantowana anonimowość

Telefon

708 777 119

SMS

72622WE.IN [wpisz swoją datę urodzenia i pytanie]

Możesz dzwonić na nr 708 z telefonów stacjonarnych oraz telefonów komórkowych sieci: T-mobile, Orange, Plus, Play. Koszt za minutę połączenia: 4 zł netto (4,92 zł z VAT). Koszt za SMS – 2 zł netto (2,46 zł z VAT). Regulamin Ezoterycznych Serwisów IVRR

O wróżce

Mam na imię Elisabeth. Jestem wróżką z wieloletnim doświadczeniem w kraju i zagranicą.

Wróżeniem zajmuję się przynajmniej od 15 lat. Od zawsze zauważałam wiele różnych zjawisk w większym stopniu niż przeciętni ludzie. Samoistnie zaczęłam zgłębiać wszystkie możliwe dziedziny, żeby samej sobie wyjaśnić, co widzę i czuję.

W kontakcie z człowiekiem, który w chwili próby, w trudnej życiowej sytuacji, czasem pod wpływem nagłego impulsu, zwraca się do mnie po poradę, najważniejsze jest zdobycie zaufania i wkroczenie w świat uczuć tej osoby. To pozwala mi dokładniej wytłumaczyć sytuację i doradzić, jaka ścieżka, jakie kroki będą najsłuszniejsze w dalszym postępowaniu.

Moim ulubionym narzędziem odczytywania przyszłości jest Tarot. Aby dowiedzieć się więcej i służyć lepszą pomocą, używam także wahadła. Po latach praktyki doszłam do wniosku, że nie ma żadnego znaczenia, jaka technika jest używana. Ważne, aby dojrzeć problem, konsekwencje i właściwie doradzić drogę wyjścia. 

Tarot iberyjski, wahadło, jasnowidzenie.