Wróżka Helen

Wróżka Helen

Wróżka Helen - bezpośredni kontakt, gwarantowana anonimowość

Telefon

brak

SMS

72622HH.AD [wpisz swoją datę urodzenia i pytanie]

Możesz dzwonić na nr 708 z telefonów stacjonarnych oraz telefonów komórkowych sieci: T-mobile, Orange, Plus, Play. Koszt za minutę połączenia: 4 zł netto (4,92 zł z VAT). Koszt za SMS – 2 zł netto (2,46 zł z VAT). Regulamin Ezoterycznych Serwisów IVRR

O wróżce

Jestem numerologiczną 1, dlatego posiadam wrodzony dar przekonywania i intuicję.

Moją pasją jest zachęcanie do działania, dodawanie wiary, zarażanie optymizmem. Nigdy nie tracę nadziei na szczęśliwy koniec.

Czasem mimo wysiłków nasze życie nie wygląda tak, jak byśmy tego chcieli. Czujemy się zupełnie bezradni wobec niespodziewanych wydarzeń, przeszkód, które stawia nam na drodze los. Zadajemy sobie pytanie: dlaczego mnie to spotyka? Dlaczego inni odnoszą sukcesy, a ja wciąż tkwię w miejscu? Często rozwiązanie problemów, jak i ich przyczyna, tkwi w nas samych. Nie dostrzegamy tego, lub nie chcemy dostrzec.

W takich właśnie sytuacjach potrzebny jest ktoś, kto widzi problem z boku, kto doda otuchy, kogo intuicja i znajomość technik odczytywania teraźniejszych, przeszłych i przyszłych wydarzeń może odpowiedzieć na trudne pytania.

Wróżka nie ocenia. Odczytuje tylko przyczyny i szuka w kartach możliwych sposobów wyjścia z patowej sytuacji. Tarot nie jest wyrocznią, lecz drogowskazem.

Tarot, runy, numerologia