Wróżka Lena Tall

Wróżka Lena Tall

Wróżka Lena Tall - bezpośredni kontakt, gwarantowana anonimowość

Telefon

708 770 308

SMS

72622WL.IN [wpisz swoją datę urodzenia i pytanie]

Możesz dzwonić na nr 708 z telefonów stacjonarnych oraz telefonów komórkowych sieci: T-mobile, Orange, Plus, Play. Koszt za minutę połączenia: 4 zł netto (4,92 zł z VAT). Koszt za SMS – 2 zł netto (2,46 zł z VAT). Regulamin Ezoterycznych Serwisów IVRR

O wróżce

Z wykształcenia jestem filologiem polskim, ale z zawodu i powołania - tarocistką… Nie nazywam siebie wróżką, tylko tarocistką-intuicjonistką (stawiam też czasem karty cygańskie).

Współpracuję od wielu lat z tzw. liniami 700. Występowałam w telewizyjnych programach ezoterycznych. Jestem autorką książki o tarocie pt. "Ściągawka z tarota" i zbiorku zabobonów o nazwie "Przesądnik."

Stworzyłam (i nadal ją tworzę) własną talię kart, które nazwałam "kartami tęczy".

Według mnie nie karty decydują o naszym losie, lecz my sami, dlatego często powtarzam swoim rozmówcom: "To są tylko (lub aż) karty...". Ich interpretacja nie jest streszczeniem "scenariusza życia", opowiadaniem faktów i pewników, to są jedynie moje przypuszczenia, dlatego nie staram się wmawiać, że tak będzie, bo ja to wiem. Uważam, że bezczelność i pycha w ezoteryce to po prostu brak etyki zawodowej, a bez niej nie można wykonywać tego zawodu.

Tarot, karty anielskie, cygańskie, karty tęczy.