Wróżka Nina

Wróżka Nina

Wróżka Nina - bezpośredni kontakt, gwarantowana anonimowość

Telefon

708 770 606

SMS

72622WN.IN [wpisz swoją datę urodzenia i pytanie]

Możesz dzwonić na nr 708 z telefonów stacjonarnych oraz telefonów komórkowych sieci: T-mobile, Orange, Plus, Play. Koszt za minutę połączenia: 4 zł netto (4,92 zł z VAT). Koszt za SMS – 2 zł netto (2,46 zł z VAT). Regulamin Ezoterycznych Serwisów IVRR

O wróżce

Z wykształcenia pedagog. Ezoteryka, która kiedyś była jej hobby, stała się z czasem podstawowym zajęciem i drogą do samorealizacji.

Posługuje się głównie Tarotem oraz kartami klasycznymi. Nie obca jest jej numerologia, która okazuje się szczególnie pomocna przy analizie zgodności związków, określaniu drogi życiowej człowieka.

Horoskop numerologiczny pomaga wykorzystać sprzyjające energie, aby w każdej chwili poznawać smak szczęścia i szans, jakie daje życie. Za pomocą numerologii Wróżka Nina wskazuje drogę rozwoju osobistego.

Niezwykle ciepła, życzliwa, otwarta. Z wielką uwagą wsłuchuje się w problemy osób, które szukają z nią kontaktu. Szczerze omawia zagrożenia, które dostrzega i podpowiada możliwe drogi wyjścia z trudnych życiowych sytuacji.

Odpowiada na pytania dotyczące miłości, pracy, kariery, finansów i zdrowia.