Problemy z potencja i niepowodzenia w pracy

Według najnowszych badań na zaburzenia erekcji cierpi 70 % Polaków po 40 - tym roku życia. Odpowiada to tendencjom światowym. Problem jest tak poważny, że impotencję można uznać za chorobę cywilizacyjną.

Problemy z potencją wpływają negatywnie na wszystkie sfery życia mężczyzny. Nie tylko przyczyniają się do kryzysów w związku, czy jego rozpadu, ale także mogą zrujnować życie zawodowe. Mężczyzna, który cierpi na zaburzenia erekcji  traci pewność siebie, radość życia, co odbija się jego interakcjach ze współpracownikami. Zaczyna się izolować, nie potrafi pracować w zespole. Staje się drażliwy czy agresywny. Ze względu na zaniżone poczucie własne wartości zaczyna pracować gorzej i mniej produktywnie.

Z drugiej strony problemy w pracy stanowią poważny czynnik w powstawaniu zaburzeń erekcji. Większość mężczyzn uważa pracę za centrum życia. Żyjemy w społeczeństwie, gdzie wartość mężczyzny mierzy się jako sukcesem finansowym. Kiedy mężczyzna nie awansuje, mało zarabia czy traci pracę, zaczyna postrzegać się jako nieudacznik. Niskie poczucie własnej wartości i stres prowadzą do problemów ze wzwodem.

Na szczęście impotencja nie jest chorobą nieuleczalną. Odpowiednia kuracja jest w stanie stuprocentową sprawność seksualną.

.
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy