Reklama

Mąż mnie zdradził. Czy to koniec?

Ten artykuł możesz przeczytać również w wersji mobilnej »

​Mam 48 lat i wielki problem. Od 29 lat jestem mężatką.

Zdjęcie

Sama nie wiem co mam zrobić /©123RF/PICSEL
Sama nie wiem co mam zrobić
/©123RF/PICSEL

Moja przyjaciółka Mariola widziała ostatnio mojego męża z pewną młodą kobietą w sytuacji jednoznacznie wskazującej na romans. Gdy mi o tym powiedziała, byłam w strasznym szoku. Mariola twierdzi, że powinnam się od razu rozwieźć. - Zostaw go! Szanuj się dziewczyno - powiedziała mi zdecydowanie. - Albo chociaż każ mu skończyć ten romans, żeby nie robił z ciebie idiotki. Sęk w tym, że ja boję się poruszyć ten temat. Co będzie jeśli zapytam go o tę kobietę, a on ośmielony tym, że już wiem, wyprowadzi się? Wcale nie jestem taka pewna, że właśnie tego chcę. Co zyskam, jeśli każę mężowi się wyprowadzić? Nasze dzieci już dawno się wyprowadziły z domu. Zostanę sama, jestem w takim wieku, że już nikt mnie nie pokocha. Moja druga przyjaciółka Krystyna doradza mi, bym nie robiła nic. - Wyszumi się i da sobie spokój. Przeczekaj to - przekonuje mnie. Sama nie wiem, co mam robić. Boli mnie bardzo zdrada, ale boję się zostać sama.

Elżbieta 48 l.

Reklama

Nie zaznaczono żadnej odpowiedzi !

Co powinna zrobić Elżbieta?

  • 86%
  • 14%
głosów: 447

Artykuł pochodzi z kategorii: Sprawy rodzinne

Chwila dla Ciebie
Więcej na temat:mąż | żona | zdrada

Zobacz również

  • Rodzice są tacy kłótliwi

    Teraz, gdy są po siedemdziesiątce, zmienili się nie do poznania. I nie chodzi o stosunek do nas, dzieci czy wnuków. Kłócą się między sobą. więcej

Reklama

Skomentuj artykuł: Mąż mnie zdradził. Czy to koniec?

Przejdź do forum »

Wyróżnij ten komentarz spośród pozostałych, niech zobaczą go wszyscy!

Aby wyróżnić ten komentarz

wyślij SMS o treści KOLOR na numer

7152

I wpisz otrzymany kod w polu poniżej

Ok

DBAMY O JAKOŚĆ! WYROŻNIJ ZA 1,23 PLN

Koszt całkowity SMS 1,23 PLN Nota prawna

? O co chodzi z wyróżnieniem

Wasze komentarze (40)

Dodaj komentarz
Marzena

~Marzena -

Dlaczego ludzie tak reagują na zdradę? "Pogoń go, wyrzuć z domu, jak sobie wyobrażasz intymność po zdradzie", itp. My mamy naturę zwierząt, łowców- lubimy zdobywać... Widocznie coś było nie tak w Waszym życiu, chociaż i w najlepszych małżeństwach zdarzają się zdrady... To coś nowego, odskocznia od życia codziennego, maż teraz na pewno czuje się atrakcyjny, że inna kobieta jest też z nim. To co zrobisz to musi być tylko i wyłącznie Twoją decyzją. W innych krajach zdrada jest na porządku dziennym, zdradzają- mówią otwarcie, niestety w Polsce jest to temat tabu.

TIRówka

~TIRówka -

zapomniano dodać przychodzy z curii i zachrystii i parafii !!! oraz pszedstawić jak tam kształtuje sie cenowo rynek usług , bo za bóg zapłać to dzis jusz mało co... no chyba że na wsiach i małych ciemnogrodzkich pipiduwkóch !!!

geno

~geno -

pogoń go w cholerę, nie da się tego zapomnieć, ja z taką sytuacją żyję już dwadzieścia lat i żałuję że tak nie zrobiłęm

TIRówka

~TIRówka -

jakby stradził I x , to ja tesz bym go stadziłą, jak on II x , to ja tesz II x , ale jako on III x to JA bym sie rozwiodła !!! a poczemu ??? bo niechce zostać dziwkom przeze niego !!!

Samiec

~Samiec -

Artykuł wymyślony a tu proszę jak się płotkary rozpisuje ha ha ha , my mężczyźni jesteśmy po to żeby zapładniac !!!!! I nic więcej !!!!

tok

Obojętny tok -

zrobiłam to, pogoniłam i odżyłam.dopiero wtedy zrozumiałam, w jak wielkim stopniu mój mąż ograniczał mnie.zrealizowałam swoje marzenia dopiero wtedy ,kiedy już nie widziałam go w swoim otoczeniu.jestem szczęśliwą kobietą ,czego i tobie życzę.nie bój się samotności, długo trwać nie będzie.w tym czasie realizuj siebie.powodzenia.

Polak

~Polak -

Olej gnoja, jak zdradził raz to zrobi i drugi i trzeci... Znajdź kogos lepszego i godnego zaufania...

rozbawione USA

~rozbawione USA -

To nie koniec. To dopiero poczatek :)

Annneeee

~Annneeee -

Jak mąż Cię zdradził to olej go i zacznij życie z kimś innym... Prosta Rada.

Maxim

~Maxim -

Napisze jedno jakby między wami było wszystko ok to by nie zdradził ale oczywiście wina tylko jego? Ale czy aby napewno zastanów się nad tym wina nie leży po jednej stronie zawsze jest obu stron

Reklama

Reklama