Czego potrzebuje kobieta w łóżku

Najpierw wydaje ci się, że seks mógłby w ogóle nie istnieć. Z czasem odkrywasz, jak bardzo jest przyjemny. A w końcu dochodzisz do wniosku, że nie umiesz bez niego żyć. Odkryj, czego pragniesz w sypialni, by być naprawdę szczęśliwą!

20+ Potrzeba ci czułości i prawdziwej bliskości

Reklama

Dopiero uczysz się czerpać radość z seksu. Odkrywasz swoje potrzeby, ale także pragnienia partnera. Nierzadko wstydzisz się swojego ciała i dlatego nie zawsze wszystko wychodzi tak, jakbyś chciała. Przejmujesz się też brakiem orgazmu pochwowego, o którym słyszałaś legendy. Zupełnie niepotrzebnie! To naturalne, że na początku drogi bywa trudno. Wspaniałą kochanką nie zostaje się od razu. Potrzeba do tego czasu i dużo treningu.

Może cię też martwić różnica temperamentów między tobą a partnerem. On mógłby wszędzie i o każdej porze, a ty musisz się długo nastrajać. To przez estrogeny (hormony odpowiadające za pożądanie), których poziom jest u ciebie jeszcze bardzo niski. Dlatego żeby czerpać z seksu przyjemność, potrzebujesz długiej gry wstępnej. Powiedz o tym ukochanemu. Dużo się przytulajcie i pieśćcie, ale nie zmuszaj się, jeśli nie masz ochoty na seks. Warto, byś badała swoje ciało, dotykała się i odkrywała, co sprawia ci rozkosz. A orgazm łechtaczkowy też jest bardzo przyjemny.

Polecamy: Satynową koszulkę możesz nosić, jeśli wstydzisz się nagości; Durex Play dostarczy dodatkowej rozkoszy twojej łechtaczce; Olejek do masażu pomoże ci się rozluźnić.

30+ Jesteś gotowa na szaleństwa

Prawdziwy demon seksu to ty! Wiesz już, czego chcesz w łóżku, a przede wszystkim masz coraz większą ochotę na igraszki i dużo szybciej się podniecasz. Świadomość własnego ciała pomaga ci też w osiąganiu orgazmu. To idealny moment, by korzystać z sypialnianych przyjemności bez umiaru. Niestety, często... brakuje ci siły.

W tym wieku najczęściej robisz karierę i masz małe dzieci, a często jedno i drugie naraz. Masz tyle na głowie, że wieczorem marzysz tylko o tym, by zasnąć i spać jak najdłużej. Cały dzień jesteś skupiona na obowiązkach, a co za tym idzie - przemęczona. Skutek jest taki, że twoje życie seksualne zamiast rozkwitać, schodzi na dalszy plan.

Nie dopuść do tego! Igraszki z ukochanym to nie tylko orgazm, ale relaks i pozytywna energia, których bardzo potrzebujesz. Dlatego nie odtrącaj męża. Warto, byście raz na jakiś czas zrobili sobie chwilę wolnego od rodzicielskich obowiązków. Poproście babcię lub ciocię, żeby zostały z dzieckiem i wybierzcie się gdzieś tylko we dwoje. Nie zapominajcie, że jesteście nie tylko rodzicami, ale też dwojgiem kochających się ludzi, którzy mają potrzeby.

Dowiedz się więcej na temat: ciało | sex | seks

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje